Bij Dafne zal alles afhangen van wat ze op speer doet. Gooit ze 37 meter of minder zoals in Götzis dit jaar (oke, daar regende het wel de hele dag wat niet bepaald gunstig is) dan kan ze het vergeten. Gooit ze over de 40 meter dan nemen haar kansen flink toe.quote:Op maandag 12 augustus 2013 11:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En achter Schippers zie ik niemand die echt in topvorm lijkt te zijn (nou ja, Rath, maar die staat wel vrij ver achter), dus een medaille lijkt me vooralsnog best een realistisch doel.
Ze heeft al 2 keer in de 2:15 gelopenquote:Op maandag 12 augustus 2013 12:13 schreef DeeBee het volgende:
Schippers moet toch ook wel wat harder kunnen dan 2:18 op de 800 meter, dat is ook niet echt snel.En 40 meter speer gaat eigenlijk ook nergens over...
Maar het zit erg dicht op elkaar, al was die hoogte van Melnychenko wel net eentje teveel... Hadden er een paar flinke mazzel sprongen...
Zonde van Broersen blijft het.
In de zin van dat de baan 350m is, 2m nog maar 1.90m hoog is en de kogels een halve kilo lichter zijn?quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef DeeBee het volgende:
Die reference meerkamp van die Russin hebben ze volgens mij gedaan op die baan waar die Chinezen vrouwen die wereldrecords op de lange afstand gelopen hebben, daar klopt he-le-maal niks van.
de palen bij het hoogspringen staan 30 cm in de grondquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:40 schreef debeterebob het volgende:
[..]
In de zin van dat de baan 350m is, 2m nog maar 1.90m hoog is en de kogels een halve kilo lichter zijn?
quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:40 schreef debeterebob het volgende:
[..]
In de zin van dat de baan 350m is, 2m nog maar 1.90m hoog is en de kogels een halve kilo lichter zijn?
Ik wist niet dat zulke scam nog bestondquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:42 schreef DeeBee het volgende:
[..]
En er staat nooit wind volgens de windmeters op de 200 meter en ver!
In Verweggistan kan allesquote:Op maandag 12 augustus 2013 15:45 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik wist niet dat zulke scam nog bestond
Lijkt me wel, en anders wel op een andere zender gewoon (Sport 24 ofzo).quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:33 schreef franklop het volgende:
Benieuwd of de NOS nog doorgaat met de uitzending vanavond..
Snelste 1500 meters ooit:quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:34 schreef DeeBee het volgende:
Die reference meerkamp van die Russin hebben ze volgens mij gedaan op die baan waar die Chinezen vrouwen die wereldrecords op de lange afstand gelopen hebben, daar klopt he-le-maal niks van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Ik zag je PI niet dus dacht dat je het letterlijk meende
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Gaat naar Ned 2 lees ik net.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:33 schreef franklop het volgende:
Benieuwd of de NOS nog doorgaat met de uitzending vanavond..
quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Snelste 1500 meters ooit:
[ afbeelding ]
Op plaats 96 vind ik de eerste tijd gelopen in Cheboksary
Op de andere afstanden is dat niet echt anders
Trouwens, deze vond ik wel leuk, gewoon, omdat, de beste 3000 meters ooit
Die 1500m is wel grappig, met een 6de plek in Shanghai 1997 haal je dus gewoon de 13de plek allertijden. Die 1500m in 1997 is uitzonderlijk snel met als goede tweede de halve finale van de dag er voor die bijna net zo snel was. En als derde de andere halve finale op 17-10-1997.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Ik zag je PI niet dus dacht dat je het letterlijk meende![]()
Bizar dat de IAAF al die gestoorde records ooit geratificeerd heeft. Drie races binnen 2 dagen die gemiddeld vele sneller waren dan welke race ooit. Het zou nog enigszins geloofwaardig zijn als het ging om meerdere nationaliteiten maar ieder loopster was van Chinese afkomst. Goed spul die schildpaddensoep.
Als die mensen van MarsOne nou zo snel mogelijk een baan op Mars bouwen, kan iedereen daar dat soort records vestigen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:40 schreef debeterebob het volgende:
[..]
In de zin van dat de baan 350m is, 2m nog maar 1.90m hoog is en de kogels een halve kilo lichter zijn?
twitter:andyhoutkamp twitterde op maandag 12-08-2013 om 16:48:15dafne schippers 1e poging kogelstoten 12.75 PR =13.89 reageer retweet
Hij is in ieder geval geldig, maar het moet verder, ja.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:51 schreef Max23 het volgende:
Eerste poging van Dafne niet zo goed, 12 meter 75
Niet met beide voeten over de horde gegaan, maar met 1 voet (of allebei, maar dat lijkt me sterkquote:Op maandag 12 augustus 2013 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat had Spencer nu eigenlijk misdaan?
Da's niet de bedoeling nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niet met beide voeten over de horde gegaan, maar met 1 voet (of allebei, maar dat lijkt me sterk) ernaast.
Ik heb 14.50 voorspeld voor Day, is gewoon een onderdeel waar zij inderdaad punten kon pakken tov de prognose. Schippers heb ik op een dikke meter verder staan dan nu, dus dat moet nog wel beter.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:55 schreef Crocmaz het volgende:
Day pakt aardig wat punten al met haar eerste worp. Er zal dus zeker iets bij moeten voor Schippers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |