voorlopig doen ze het daar economisch beter als in dit land, maar dat terzijde...quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:59 schreef Twiitch het volgende:
Tja dat krijg je wanneer je op vakantie gaat in een ontwikkelingsland.
Nee, dat krijg je als je op vakantie gaat en meent je net zo te moeten gedragen als in je eigen buurt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:59 schreef Twiitch het volgende:
Tja dat krijg je wanneer je op vakantie gaat in een ontwikkelingsland.
Beter dan. En nee.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:01 schreef Re het volgende:
[..]
voorlopig doen ze het daar economisch beter als in dit land, maar dat terzijde...
Ja en hun Kebab is ook beter. (ik denk ik zeg ook maar wat)quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:01 schreef Re het volgende:
[..]
voorlopig doen ze het daar economisch beter als in dit land, maar dat terzijde...
in die toeristenplaatsjes zou ik dat zo 1,2,3 niet echt durven stellenquote:Op maandag 12 augustus 2013 16:08 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja en hun Kebab is ook beter. (ik denk ik zeg ook maar wat)
Ik bedoelde te zeggen dat inderdaad anders wordt gereageerd wanneer een Marokkaan klappen krijgt in een Nederlandse zaak, aangezien een aantal lieden hier dan ongetwijfeld de schuld bij de Marokkaan gaat zoeken.quote:
Idd. Het laagste van het laagste zijn we. Weg met onsquote:Op maandag 12 augustus 2013 17:03 schreef penny-wise het volgende:
Hollanders hé, altijd wat te klagen op vakanties..
Wees nu maar blij dat je dat niet is gelukt anders hadden ze mooi je vrouw en kinderen in elkaar gebeukt.quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:11 schreef penny-wise het volgende:
Had bijna ze teruggepakt voor ¤90, maar helaas, zo dom zijn ze ook weer niet
Verhaal ligt iets genuanceerder hoor...quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:12 schreef Jian het volgende:
[..]
Wees nu maar blij dat je dat niet is gelukt anders hadden ze mooi je vrouw en kinderen in elkaar gebeukt.
quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:12 schreef Jian het volgende:
[..]
Wees nu maar blij dat je dat niet is gelukt anders hadden ze mooi je vrouw en kinderen in elkaar geneukt.
Ja toch, ook logisch dat hij en zijn vrouw en zijn kinderen in elkaar gebeukt zijn, ik bedoel daar vroeg ie om tenslotte en die snol en die kutkoters ook, broeva haroquote:Op maandag 12 augustus 2013 17:59 schreef IDONTWANNAKNOW het volgende:
wat een bullshit verhaal ook hoor.. Echt ik schaam me af en toe.. een horloge afdingen naar 24 euro en als nog zeuren..gierig als de pest
quote:Op maandag 12 augustus 2013 17:46 schreef penny-wise het volgende:
Opgelicht worden kan ook leuk zijn.
Collega was in Italië en zag op een markt allemaal mensen om zo`n verkoper heen staan.
Bleek hij een disneyfiguur van karton te hebben die danste op de muziek.
Iedereen enthousiast en hij er 1 gekocht voor ¤10
Terug op de camping iedereen erbij geroepen en poppetje uit de verpakking gehaald en de muziek aangezet.
Uiteraard niks. Ach, misschien een andere cd, wie weet.![]()
Nog niks natuurlijk..![]()
Toch maar eens in de verpakking kijken.
Zat daar een papiertje met hoe je het poppetje kon laten dansen.
Een 2de persoon op een stoel met een visdraadje richting dat poppetje die hem laat bewegen
Ja, dan ga je je geld niet terug vragen ofcourse
¤24, is toch een retourtje Antalyaquote:Op maandag 12 augustus 2013 17:59 schreef IDONTWANNAKNOW het volgende:
wat een bullshit verhaal ook hoor.. Echt ik schaam me af en toe.. een horloge afdingen naar 24 euro en als nog zeuren..gierig als de pest
Denk je nou echt dat ze zonder reden iets hebben gedaan? (ik ga er vanuit dat het een broodje horloge verhaal is hoor)quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:11 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja toch, ook logisch dat hij en zijn vrouw en zijn kinderen in elkaar gebeukt zijn, ik bedoel daar vroeg ie om tenslotte en die snol en die kutkoters ook, broeva haro
Turkije op dit moment gewoon nr.1 vakantie bestemming.. liever daar dan campingquote:Op maandag 12 augustus 2013 18:43 schreef Snowsquall het volgende:
Op vakantie gaan naar Turkije.......en er dan ook nog iets kopen......
Nee joh, die gasten zullen ongetwijfeld een goede reden hebben gehad om die vrouw en die kinderen af te tuigen ......quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:44 schreef IDONTWANNAKNOW het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze zonder reden iets hebben gedaan? (ik ga er vanuit dat het een broodje horloge verhaal is hoor)
Wederhoor. Een mooi woord uit een ver verleden. 2013 is meer van "plaats maar: agent, turkije en knokpartij in 1 artikel is altijd goed".quote:Op maandag 12 augustus 2013 22:07 schreef KoosVogels het volgende:
Hoe is dit verhaal trouwens in het AD terechtgekomen? Kerel kwam terug van vakantie en dacht: 'hè, laat ik het AD eens bellen'?
Wederhoor wordt wat lastig als de andere partij in Turkije zit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |