Kan beide zijn. Ik weet er het fijne nog niet van.quote:Op maandag 13 januari 2014 23:15 schreef komrad het volgende:
Enig idee wat de problemen zijn? Geld of de regio of iets anders?
hoop dat het goed komtquote:Op maandag 13 januari 2014 23:24 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Kan beide zijn. Ik weet er het fijne nog niet van.
Misschien valt het allemaal mee hoor.
ik heb begrepen dat de ouders wel iets moeten betalen. Dat zal haast wel naar draagkracht zijn.quote:Op maandag 13 januari 2014 23:32 schreef komrad het volgende:
[..]
hoop dat het goed komtmoeten haar ouders een bijdrage doen of is het 'gratis' omdat ze wss het niet al te breed hebben ?
Echt super dat jullie dit doen en dat er zo'n organisatie is!
Nou maak je borst maar nat. Man, ik zag van de week een foto van K. op Facebook. Die is me binnenkort een kop voorbij. En toen ik haar dit weekend aan de telefoon had, herkende ik in eerste instantie haar stem niet eens. Ik dacht dat het haar moeder was die opnam. Zó volwassen! En ze krijgt zo'n prachtige diepe Afrikaanse stem.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:08 schreef golfer het volgende:
Ik hoop wel dat ze allebei weer komen en dan wil ik ze wel weer ontmoeten ergens en kijken hoeveel en hoe snel ze aan het veranderen zijn van kind naar puber.
Zag je vraag nu pas Bluezz.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:56 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ach die K. afwachten dus maar!
Stel ze komt niet, komt er dan een ander meisje?
Nog maar een half jaartje
De reden is inderdaad heel bepalend.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 01:08 schreef komrad het volgende:
En haar komst is op Fok! gewenst![]()
serieus: is wel een ingewikkeld dilemma voor jullie als ze niet kan komen.
De reden is ook nog wel bepalend natuurlijk. Als het over geld gaat kan het met goede wil altijd opgelost worden maar als de - uit de regio verhuisd - kwestie speelt raak je een andere ingewikkeldere kwestie.
Zo is dat!quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:20 schreef Duderinnetje het volgende:
Anyway, wees welkom deze zomer! Kan L. tenminste ook weer eens fatsoenlijk over voetbal ouwehoeren met iemand.
Ik bedoel alleen de toegang van de Efteling zelf.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:40 schreef Duderinnetje het volgende:
rf eigenlijk de aanbiedingen niet af te wachten. Wil eigenlijk niet het risico lopen dat we niets kunnen reserveren.
Ik ga binnenkort even de tips hier langs.
Niet doen...vreselijk.park.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:19 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik vond het vorig jaar te duur, maar ik zal weer eens informeren.
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:20 schreef Duderinnetje het volgende:
Ging ze me ook nog even college geven over Berlijn (we hadden de meiden een ansicht gestuurd toen we er waren), de geschiedenis van Duitsland en sloot ze af met een reeks Duitse woorden. Die had ze van een verpakking geleerd van, uiteraard, eten. "Zutaten!", sprak ze me streng toe.![]()
en ik ben benieuwd of de plus nog een leuke actie gaat krijgen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 15:23 schreef debuurvrouw het volgende:
En Albert de gheijn zal ook wel weer met een stickerplakactie komen binnenkort.
Och ja, die traditie moet ook weer doorgang krijgen! De meiden aanbidden de winkel omdat er elk jaar weer een speciale actie voor hen is.quote:Op woensdag 15 januari 2014 08:43 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
en ik ben benieuwd of de plus nog een leuke actie gaat krijgen.
ik ga mijn moeder vast inseinen dat ze alles aan moet pakken
Zo mooi ditquote:Op maandag 20 januari 2014 02:16 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik bel haar volgende week. Ik verzamel moed. Ze is een link naar een verleden dat afgesloten leek, maar toch ook weer niet: zonder haar waren L. en K. nooit onderdeel van ons leven geweest. De cirkel is rond, naar het schijnt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |