quote:Op woensdag 14 augustus 2013 12:11 schreef shifto het volgende:
Haaaaraaaa wtf?! hoe kom je er nu pas achter dat je een teek hebt?zat ie in een plooi ofzo?
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
4quote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:04 schreef MohMi het volgende:
Als mijn rijles is verschoven naar 16:30 ipv 15:00, dan kan een biertje best nu, toch? Toch? Jaweeeel
Ik heb al angst morgen bezopen te rijden zonder één druppel alcoholquote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:08 schreef SicSicSics het volgende:
Ik zou het wel doen en dan morgen je examen ook gewoon bezopen rijden.en daarna een nulmeting laten doen bij het politiebureau.
Ja hallo, agent. Ik heb met 500 promille mijn rijbewijs gehaald. Ik wil dus die 500 promille als nulmeting opnemen zodat ik in het vervolg pas vanaf 500 promille eventueel een boete krijg.
Ik zeg doen!
In dat geval kun je het maar beter helemaal doen. Is het in ieder geval een zekerheidje en is die angst dus wegquote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:10 schreef MohMi het volgende:
Ik heb al angst morgen bezopen te rijden zonder één druppel alcohol
quote:Op woensdag 14 augustus 2013 14:08 schreef SicSicSics het volgende:
Ik zou het wel doen en dan morgen je examen ook gewoon bezopen rijden.en daarna een nulmeting laten doen bij het politiebureau.
Ja hallo, agent. Ik heb met 500 promille mijn rijbewijs gehaald. Ik wil dus die 500 promille als nulmeting opnemen zodat ik in het vervolg pas vanaf 500 promille eventueel een boete krijg.
Ik zeg doen!
quote:Op woensdag 14 augustus 2013 11:31 schreef Mystikvm het volgende:
Over teken en kut gesproken. Waar is Mur eigenlijk heen?
Yeah, zonde van m'n geld manquote:
Doe die gewoon tijdens het examen. Hoef je ook minder te rijden.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:34 schreef MohMi het volgende:
[..]
Yeah, zonde van m'n geld manLiever had ik dan een vrouw in een Citroën geramd en was ik daardoor gezakt, dan had ik er nog achter kunnen staan. Ach ja, volgende keer beter, wel bagger dat m'n speciale verrichtingen ook opnieuw moeten.
Ja sowieso, maar zat nu in het pakket erbij, was hendig.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 13:54 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Doe die gewoon tijdens het examen. Hoef je ook minder te rijden.
Eensch!quote:
Rampetampenquote:
Met de nadruk op 'ramp'quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:04 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Rampetampen![]()
![]()
En ik ben blij dat jij het wél lekker vindt. Vanillecolawat een smaaktragedie
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:06 schreef SicSicSics het volgende:
lilliputflesjecola was wel baas trouwens!Evenals de broodjes.
Het kinderei was de deceptie van de eeuw
maar dat vertel ik vanavond wel.
zo veel?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 22:37 schreef Harajuku. het volgende:
Nog maar 19 procent heeft meer dan een keer per week seks,
Waaaatttt
Not sure, als ik weer geld bij elkaar heb voor eerst nog wat lessen en daarna het examen.quote:
Wat kost zo'n examen alleen dan?quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 07:15 schreef MohMi het volgende:
Goedemorgen allemaal
[..]
Not sure, als ik weer geld bij elkaar heb voor eerst nog wat lessen en daarna het examen.
Vannacht gedroomd dat ik in dat zaaltje m'n argumenten tegen die examinator gooide en nog gelijk kreeg ook, had ik opeens m'n rijbewijsZulks een desillusie als je wakker wordt
Euke of 250,-quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 08:23 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Wat kost zo'n examen alleen dan?
Wat een kutgrap.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 08:24 schreef MohMi het volgende:
[..]
Euke of 250,-Voor 50 bloody minutes.
Ach, ik laat het gaan en rij gewoon wat mensen dood als ik het papiertje wel hebquote:
Niiice!quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 08:51 schreef SicSicSics het volgende:
Ik had vandaag bijna een ongeluk. Op een rotonde. Meneer die mij niet zag. Ik keihard remmen, toeteren, staan we naast elkaar bij het stoplicht. Die kerel gebaart dat ik mijn raampje naar benden moet doen. Zet zijn bril af. Gaat uit zijn raam hangen. Ik dacht echt van; 'Nou, nu komt het!'
Begint meneer uitgebreid zijn excuses aan te bieden.Zich te verontschuldigen en te zeggen dat het hem speet en dat hij mij niet gezien had en dat hij de volgende keer op zou letten. En toen wenste hij mij een prettige dag verder.
![]()
Die zag ik niet aankomen.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |