Lady Gaga mag van mij ook hoorquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies. En aankomen met Lady Gaga wordt over het algemeen niet gewaardeerd - maar Justin Timberlake kan blijkbaar weer wel.
Nieuwe album is een topalbum met een goed door Moody geplugt nummer:quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:26 schreef Felagund het volgende:
Over Leisure Society gesproken, iemand het nieuwe album al geluisterd? Ik vond het album daarvoor een stuk minder dan het 2009 album.
Ik vind het nieuwe album waardeloos. Heel erg zonde, want vond het altijd een erg toffe band. Was ook typerend trouwens toen ik ze live zag vorige maand dat het hele publiek (toegegeven, het was een festival) compleet doodviel bij alle nieuwe nummers. Hoe veel misplaatst vuurwerk ze er ook tegenaan gooiden.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:26 schreef nodig het volgende:
[..]
Ah, die zal je ook niet zien van mijen als ik met de Editors aankom?
![]()
Ik ga luisterenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:26 schreef Moody het volgende:
Misschien vind je Ramona Falls wat? Is wel wat puntiger en intelligenter dan Bastille
Ik heb hem nog niet heel aandachtig geluisterd maar ''What is thing called love'' kan ik heel goed waarderenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:27 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind het nieuwe album waardeloos. Heel erg zonde, want vond het altijd een erg toffe band. Was ook typerend trouwens toen ik ze live zag vorige maand dat het hele publiek (toegegeven, het was een festival) compleet doodviel bij alle nieuwe nummers. Hoe veel misplaatst vuurwerk ze er ook tegenaan gooiden.
Leuk dit.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:27 schreef Norrage het volgende:
[..]
Nieuwe album is een topalbum met een goed door Moody geplugt nummer:
Ja dat wist je wel!quote:
Werd destijds systematisch genegeerdquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:27 schreef Norrage het volgende:
[..]
Nieuwe album is een topalbum met een goed door Moody geplugt nummer:
Gelukkigquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:32 schreef Felagund het volgende:
Ach ja, dat nummer is wel eens voorbij gekomen en ik kan vanwege de youtubecastratie niet luisteren. Maar hij staat nu op Spotify.
DO2 vond het niet leuk inderdaadquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:32 schreef Moody het volgende:
[..]
Werd destijds systematisch genegeerdIk zat tegen een depressie aan.
Lang niet zo goed als de 1e, maar zeker goed jaquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:33 schreef Moody het volgende:
[..]
Oh sorryIk wist het blijkbaar wel
Nieuwe album vind je ook goed?
Hebben ze weer een nieuw album of bedoel je met het eerste album Intuit?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:34 schreef Norrage het volgende:
[..]
Lang niet zo goed als de 1e, maar zeker goed jaMaar die 1e moet een van de beste albums zijn die ik heb geluisterd het laatste jaar. Jammer dat het voor bijna geen lijstjes mag meedoen omdat ik het te laat ontdekte
Leuk zegquote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:34 schreef Norrage het volgende:
[..]
Lang niet zo goed als de 1e, maar zeker goed jaMaar die 1e moet een van de beste albums zijn die ik heb geluisterd het laatste jaar. Jammer dat het voor bijna geen lijstjes mag meedoen omdat ik het te laat ontdekte
Ja Intuit.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:35 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hebben ze weer een nieuw album of bedoel je met het eerste album Intuit?
Tsja, als er een band is die én indie is én tegen het commerciele aanzit en elk moment zou kunnen doorbreken is het Ramona Falls wel....maar ja...Kennelijk is dat doorbreken alleen aan bands als Alt-J en Two Door Cinema Club besteed,quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:35 schreef Moody het volgende:
[..]
Leuk zegJah heb het altijd al een leuk bandje gevonden. Snap werkelijk niet waarom zo weinig mensen het hebben opgepikt. Op MuMe ook maar een handjevol stemmen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |