Ja kwark en kip halen doet ze al jaren voor mequote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Kerol je moet je moeder eens flink aanpakken dan houdt ze haar bek wel. Mijn mama deed eerst ook zo en nu haalt ze kwark voor me.
hoe oud ben je manneke?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:02 schreef Kerol het volgende:
[..]
Ja kwark en kip halen doet ze al jaren voor meAlleen nu maakt ze zich opeens steeds zorgen, hoe vaak ik t ook blijf zeggen, ze gelooft het nooit. En als ik zeg dat ik er veel van af weet dus dat het goed zit zegt ze dat ik arrogant ben en dat helemaal niet weet.
hahahaquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:04 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Fanta kan nog met tiener TOER van ns!
Goezo, gwoon laten zien dat jij de nieuwe alpha female in huis bent.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Kerol je moet je moeder eens flink aanpakken dan houdt ze haar bek wel. Mijn mama deed eerst ook zo en nu haalt ze kwark voor me.
gatverredamme die nagelsquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:17 schreef JackieBrown het volgende:
[ afbeelding ]
1 Gymchick voor dit topic
brrquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:17 schreef JackieBrown het volgende:
[ afbeelding ]
1 Gymchick voor dit topic
quote:
hee seto!quote:
Ik zet mijn vaseline en tissues al klaar.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:23 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
hee seto!
Ik ben al 10 maanden en 5 dagen klaar voor breaking bad.
En jij? Hoe bereid jij je voor op die dag?
Weeni welk strand jij wel bedoelt, maar geen cherso kippie!quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:28 schreef JackieBrown het volgende:
[ afbeelding ]
fotootje van mn vkansie in gersonisos!! Mis t strantjee!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |