Geen idee. Maar daar zal ik niet veel mee werken. Ik pas het nu aan, en vervolgens is het alleen nog maar berichten schrijven.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:00 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Geen simpel voorbeeld, meer de shitload aan functions die totaal niet duidelijk gegroepeerd zijn;
http://codex.wordpress.org/Function_Reference/
Werkt dan wel prima inderdaad.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:02 schreef Dimens het volgende:
[..]
Geen idee. Maar daar zal ik niet veel mee werken. Ik pas het nu aan, en vervolgens is het alleen nog maar berichten schrijven.
Hoezo zou dat lastiger zijn?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:01 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Meh, WP is geschreven met als doel dat het uitbreidingsmogelijkheden heeft hè.Een site non-OOP uitbreiden is net iets lastiger.
Wordpress, prima. Ik gebruik niks anders. Ik heb wel een aantal eigen systeempjes geschreven voor m'n werk, en bouw verder alleen webshops.quote:
Omdat je, als je die uitbreiding wilt laten samenwerken met andere (al bestaande) functies, je 10x langer bezig bent om al die functies bruikbaar te maken voor je uitbreiding, dan wanneer je OOP programmeert.quote:
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:05 schreef Dalando het volgende:
BBQ buidt gewoon spreadshirt uit en maakt 10000 shops met onzin voor 12 jarige koters
Wat gebruik je voor webshops? Mijn werk gebruikt eCommerce.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:03 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Wordpress, prima. Ik gebruik niks anders. Ik heb wel een aantal eigen systeempjes geschreven voor m'n werk, en bouw verder alleen webshops.
Stel, ik ben een blog aan het bouwen. Heel simpel, index.php laat berichten zien, als het ip juist is ook een link naar add.php, waarbij je met het juiste IP en password een bericht kan toevoegen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:05 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Omdat je, als je die uitbreiding wilt laten samenwerken met andere (al bestaande) functies, je 10x langer bezig bent om al die functies bruikbaar te maken voor je uitbreiding, dan wanneer je OOP programmeert.
Ik kan er een beetje mee overweg.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:07 schreef Dalando het volgende:
eCommerce is wel nog iets waar ik naar wil kijken. Ik heb alleen geen idee waar ik moet starten.
Magento.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:06 schreef Dimens het volgende:
[..]
Wat gebruik je voor webshops? Mijn werk gebruikt eCommerce.
Je begrijpt 't niet.. Zo'n simpel archief is inderdaad zo gedaan. Maar wat nou als je je blogberichten wilt combineren met een evenementensysteem, of met een forum.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:07 schreef Dalando het volgende:
[..]
Stel, ik ben een blog aan het bouwen. Heel simpel, index.php laat berichten zien, als het ip juist is ook een link naar add.php, waarbij je met het juiste IP en password een bericht kan toevoegen.
Stel, ik wil hier een archief bijvoegen waar alle berichten met versimpelde layout worden weergegeven.
Hoe is dat dan lastiger uit te breiden?
1 | <?php next_post_link( '%link', _x( '%title <span class="meta-nav">→</span>', 'Next post link', 'twentythirteen' ) ); ?> |
het is twintig over 12 schatquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:15 schreef Dimens het volgende:
Men, ik snap er de ballen niet van.![]()
http://codex.wordpress.org/Function_Reference/next_post_link
[ code verwijderd ]
Waar de fuck moet die code om alleen posts uit dezelfde categorie te laten zien?
Oh geloof me, die link heb ik al 20x onder m'n neus gekregenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 00:15 schreef BBQSausage het volgende:
Leesvoer voor je Dalando;
www.pfz.nl/wiki/object-oriented-programming/
haha niet genoeg #swag zekerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |