Zonder clubcard kun je überhaupt geen kaarten kopen. Heb je die wel, dan is het gewoon een kwestie van snel genoeg zijn.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:16 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Hoe groot is de kans bij jullie om kaarten voor zulke wedstrijden te halen als niet seizoenskaart houder? Ik verwacht dat GAE-PEC binnen onafzienbare tijd uitverkocht zal zijn.
Ik had het ook als clubcard houder moeten formuleren. Maar staan er nog wachtrijen en is het binnen een paar uur uitverkocht of is de IJsselderby van Zwolse kant niet meer zo'n populaire wedstrijd?quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zonder clubcard kun je überhaupt geen kaarten kopen. Heb je die wel, dan is het gewoon een kwestie van snel genoeg zijn.
Ik heb niet zo veel ervaring met echte kaarten kopen, doe het altijd online. Maar ja, dat gaat echt heel erg snelquote:Op dinsdag 3 september 2013 16:25 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Ik had het ook als clubcard houder moeten formuleren. Maar staan er nog wachtrijen en is het binnen een paar uur uitverkocht of is de IJsselderby van Zwolse kant niet meer zo'n populaire wedstrijd?
Also also also, vorig jaar in de beker 2-3 op het nippertje, in 2009 nog thuis gewonnen. Voetballend thuis doen we vaak tot vrijwel nooit onder.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb niet zo veel ervaring met echte kaarten kopen, doe het altijd online. Maar ja, dat gaat echt heel erg snelDe derby heeft iets aan populariteit ingeboet aangezien het al jaren niet meer spannend is (25 overwinningen voor PEC in 32 wedstrijden) maar aangezien Eagles dit jaar een ijzersterk team hebben en PEC het hartstikke goed doet verwacht ik een 'ouderwets' goede IJsselderby
Nou ja, van de afgelopen zestien derby's in Deventer wonnen de Eagles er drie. Dat vind ik vrij duidelijke cijfers.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:30 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Also also also, vorig jaar in de beker 2-3 op het nippertje, in 2009 nog thuis gewonnen. Voetballend thuis doen we vaak tot vrijwel nooit onder.
Uit is alleen wel altijd een drama.
Ik las het ja. Leuk stukje. Het is wel opmerkelijk hoe belachelijk veel méér aandacht je krijgt als je promoveert.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:53 schreef JJH het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)an-Real-Madrid.dhtml
Geen idee hoe groot die kans is. Ga ik gewoon zienquote:Op dinsdag 3 september 2013 16:16 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Hoe groot is de kans bij jullie om kaarten voor zulke wedstrijden te halen als niet seizoenskaart houder? Ik verwacht dat GAE-PEC binnen onafzienbare tijd uitverkocht zal zijn.
Nog even geduld hebben. Anders moet je even naar kantoor bellen en vragen wat de status is.quote:
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 03-09-2013 om 17:16:19Marcel Maijer van RTL Nieuws: "Alle respect voor PEC maar dat ze bovenaan staan is natuurlijk een aanfluiting voor het Nederlandse voetbal." reageer retweet
Zeker niet binnen een paar uur (spreek uit ervaring). Vrijwel altijd dag voor de wedstrijd nog wel kaarten te krijgen.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:25 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Ik had het ook als clubcard houder moeten formuleren. Maar staan er nog wachtrijen en is het binnen een paar uur uitverkocht of is de IJsselderby van Zwolse kant niet meer zo'n populaire wedstrijd?
Dat is de grootste onzin ooit. En niet eens om PEC neer te halen, maar uit deze vijf wedstrijden haalden we vorig seizoen ook 12/13 punten. Alleen waren ze toen niet als eerste vijf. Opmerkingen als dit getuigen van iemand die zich niet in voetbal verdiept maar even makkelijk wil scoren.quote:Op dinsdag 3 september 2013 17:22 schreef Pino112 het volgende:
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 03-09-2013 om 17:16:19Marcel Maijer van RTL Nieuws: "Alle respect voor PEC maar dat ze bovenaan staan is natuurlijk een aanfluiting voor het Nederlandse voetbal." reageer retweet
![]()
![]()
Echt? Zelfs tegen Utrecht was er zaterdagochtend bijna niets meer over.quote:Op dinsdag 3 september 2013 18:29 schreef inkazieren het volgende:
[..]
Zeker niet binnen een paar uur (spreek uit ervaring). Vrijwel altijd dag voor de wedstrijd nog wel kaarten te krijgen.
Ik had het er niet op gegokt. De laatste GAE thuis was 2 / 3 jaar geleden. Zwolle leeft een stuk meer tegenwoordig en een dag voor de wedstrijd kun je het shaken.quote:Op dinsdag 3 september 2013 18:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Echt? Zelfs tegen Utrecht was er zaterdagochtend bijna niets meer over.
Uit wil ik ook niet heen, mij veel te gevaarlijkquote:Op dinsdag 3 september 2013 17:18 schreef Afwazig het volgende:
Gae thuis kun je wel kaarten regelen als je er op tijd bij bent maar Gae uit lukt alleen als je een uitkaart en abc kaart hebt waarschijnlijk.
Tegen Utrecht was het nog niet eens volledig uitverkocht volgens mijquote:Op dinsdag 3 september 2013 18:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Echt? Zelfs tegen Utrecht was er zaterdagochtend bijna niets meer over.
Dit was op zondagmorgen vroeg in het stadion en men had schijnbaar een Pers interview gepland want er stond een houten tafel naast het veld waar men kon zitten. Niks sproeide al die tijd,tot een bepaalt moment toen de verslaggever aan de tafel ging zitten om het interview af te nemen.quote:Op dinsdag 3 september 2013 16:13 schreef Tchock het volgende:
Ik heb het moment niet gezien, maar ik gok van niet. De sproeiers gaan in de rust en voor de wedstrijd altijd automatisch een voor een aan. Zelfs nu er een tribune dichter bij het veld staat en die mensen allemaal zeiknat worden.
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op donderdag 05-09-2013 om 14:44:31Op dit moment speelt PEC Zwolle in het IJsseldelta Stadion een oefenwedstrijd tegen SC Cambuur. Om 14.30 uur is er afgetrapt. reageer retweet
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op donderdag 05-09-2013 om 15:51:58PEC Zwolle mist tegen Cambuur de vier internationals. Aanwinst Labylle startte in de basis. Na 60 minuten spelen is de stand nog steeds 0-0. reageer retweet
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op donderdag 05-09-2013 om 16:27:55PEC Zwolle heeft vanmiddag met 3-0 van SC Cambuur gewonnen. De doelpunten bij PEC Zwolle werden gemaakt door Hiwat (2x) en Van Hintum. reageer retweet
Niet leukquote:Op maandag 9 september 2013 09:08 schreef Afwazig het volgende:
Ach. Jullie hebben Immers, Goossens, Vormer en Verhoek toch joh.
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op maandag 09-09-2013 om 07:02:09Kamahelo Mokotjo in VI: "Ik hoop dat PEC Zwolle hoger eindigt dan Feyenoord. En dat kan, geloof me." reageer retweet
Baas.quote:Op maandag 9 september 2013 09:48 schreef Pino112 het volgende:
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op maandag 09-09-2013 om 07:02:09Kamahelo Mokotjo in VI: "Ik hoop dat PEC Zwolle hoger eindigt dan Feyenoord. En dat kan, geloof me." reageer retweet
twitter:RickNitrauw twitterde op maandag 09-09-2013 om 17:59:27@AjaxFanzoneNL Beetje jammer. ajax wil het tweede uitvak niet openen voor pec zwolle. er waren 1200 aanmeldingen nu komen er 800 reageer retweet
twitter:FCZZ twitterde op maandag 09-09-2013 om 18:03:41#Ajax belooft 1200 kaarten maar krijgen er 800. Er is nog genoeg plek op de vakken naast het uitvak. Kopen kan zonder clubcardverplichting! reageer retweet
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 10-09-2013 om 18:34:38Ajax bekent schuld mbt uitvakaffaire. De Amsterdammers betalen ter compensatie deel busreis en gratis consumpties bij terugkomst in Zwolle. reageer retweet
Belachelijk.quote:Op dinsdag 10 september 2013 18:37 schreef Pino112 het volgende:
Wacht wat.twitter:RickNitrauw twitterde op maandag 09-09-2013 om 17:59:27@AjaxFanzoneNL Beetje jammer. ajax wil het tweede uitvak niet openen voor pec zwolle. er waren 1200 aanmeldingen nu komen er 800 reageer retweet
twitter:FCZZ twitterde op maandag 09-09-2013 om 18:03:41#Ajax belooft 1200 kaarten maar krijgen er 800. Er is nog genoeg plek op de vakken naast het uitvak. Kopen kan zonder clubcardverplichting! reageer retweet
twitter:ForzaPECZwolle twitterde op dinsdag 10-09-2013 om 18:34:38Ajax bekent schuld mbt uitvakaffaire. De Amsterdammers betalen ter compensatie deel busreis en gratis consumpties bij terugkomst in Zwolle. reageer retweet
Je kan wel een schatting voor het seizoen maken, maar dat verifiëer je dan toch nog even vlak voordat de kaartverkoop begint? Uitsupportersaantallen hangen bij veel clubs samen met de sportieve prestaties en/of goedkoop vervoer. Vorig jaar kwamen Vitesse en Utrecht ook plotseling met 1200 man naar De Kuip, terwijl als er enkel afgegaan was op gesprekken voor de zomer het 2e vak zeker niet was opengegooid.quote:Op donderdag 12 september 2013 11:01 schreef Afwazig het volgende:
Het ligt allemaal iets genuanceerder. Maanden voor de competitie begon hadden Ajax en PEC al een gesprek en bespraken daarin het aantal mensen wat geschat werd dat er mee zou gaan naar Amsterdam vanuit Zwolle. PEC heeft toen het aantal op 600 geschat. Ajax heeft toen een marge van 200 gebruikt en 800 kaarten gereserveerd. De andere kaarten werden aan de kidsclub van Ajax ter beschikking gesteld. Volgens de reglementen heeft PEC een eerste optie op die kaarten.
Doordat PEC nu zo hoog staat op de ranglijst en omdat de prijzen om mee te gaan naar Ajax uit gunstig waren gaan er plots veel meer mensen mee. Ajax had de kaarten al toegezegd aan een andre partij op basis van de schatting van PEC maanden terug. Ajax is verantwoordelijk natuurlijk maar echt kwalijk kun je het ze ook niet nemen. Als PEC in juni / juli had gezegd dat ze 1000+ supporters verwachten die meereizen had iedereen ze voor gek verklaard.
Volgens PEC had Ajax doorgegeven dat er een optie was voor nog 400 kaarten, maar dat moest voor afgelopen maandag doorgegeven worden. De vrijdag daarvoor liet PEC weten gebruik te willen maken van de kaarten, waarop ontdekt werd dat ze al verkocht waren.quote:Op donderdag 12 september 2013 11:01 schreef Afwazig het volgende:
Het ligt allemaal iets genuanceerder. Maanden voor de competitie begon hadden Ajax en PEC al een gesprek en bespraken daarin het aantal mensen wat geschat werd dat er mee zou gaan naar Amsterdam vanuit Zwolle. PEC heeft toen het aantal op 600 geschat. Ajax heeft toen een marge van 200 gebruikt en 800 kaarten gereserveerd. De andere kaarten werden aan de kidsclub van Ajax ter beschikking gesteld. Volgens de reglementen heeft PEC een eerste optie op die kaarten.
Doordat PEC nu zo hoog staat op de ranglijst en omdat de prijzen om mee te gaan naar Ajax uit gunstig waren gaan er plots veel meer mensen mee. Ajax had de kaarten al toegezegd aan een andre partij op basis van de schatting van PEC maanden terug. Ajax is verantwoordelijk natuurlijk maar echt kwalijk kun je het ze ook niet nemen. Als PEC in juni / juli had gezegd dat ze 1000+ supporters verwachten die meereizen had iedereen ze voor gek verklaard.
quote:Jesper Drost is er naar alle waarschijnlijkheid niet bij wanneer lijstaanvoerder PEC Zwolle zaterdag speelt tegen Ajax.
De twintigjarige aanvaller heeft nog te veel last van een liesblessure, laat technisch directeur Gerard Nijkamp weten. Drost maakte vorige week donderdag zijn debuut voor Jong Oranje en scoorde direct in de met 4-0 gewonnen wedstrijd tegen Jong Schotland. Een dag later liep hij op de training van Jong Oranje echter zijn blessure op en verliet hij het trainingskamp.
Volgens Nijkamp is er een kleine mogelijkheid dat Drost er in de Amsterdam Arena tóch bij is. 'Maar de kans dat Jesper niet gaat spelen schat ik tussen de tachtig en negentig procent. Nu moeten anderen, die de afgelopen weken geduld moesten opbrengen, laten zien wat ze waard zijn. De kracht van de bank moet zichtbaar worden.'
PEC Zwolle staat met dertien punten uit vijf duels fier bovenaan in de eredivisie. Drost kwam dit seizoen in alle vijf wedstrijden binnen de lijnen en scoorde daarin twee keer.
quote:Guyon Fernandez moet zich voor de rechtbank verantwoorden voor het ongeluk dat hij in maart veroorzaakte. De spits die door Feyenoord uitgeleend is aan PEC Zwolle reed op een voetgangerspad op de Coolsingel een 20-jarige vrouw aan. Het slachtoffer is nog steeds niet volledig hersteld van het ongeluk.
Ik kan niet vinden wat hem nou precies ten laste wordt gelegd maar ik vermoed dat de straf wel mee zal vallen, gelet op de omstandigheden. Het slachtoffer houdt geen blijvende schade over, hij reed niet te hard, heeft niet gedronken.quote:Op vrijdag 13 september 2013 17:24 schreef StevenQ het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)z-voor-rechter.dhtml
[..]
hij reed waarschijnlijk wel te hardquote:Op vrijdag 13 september 2013 17:31 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik kan niet vinden wat hem nou precies ten laste wordt gelegd maar ik vermoed dat de straf wel mee zal vallen, gelet op de omstandigheden. Het slachtoffer houdt geen blijvende schade over, hij reed niet te hard, heeft niet gedronken.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 17:34 schreef StevenQ het volgende:
[..]
hij reed waarschijnlijk wel te hard
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)ar-revalideren.dhtml
Oké, het is dus niet duidelijk. Maar in elk geval moet je niet 'waarschijnlijk' zeggen op basis van zo'n artikeltje.quote:'Voor ons staat vast dat Fernandez veel te hard heeft gereden.'
In een verklaring op de website van Feyenoord stelde Fernandez gisteren nog dat hij niet te hard reed of drank op had.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |