Sinds ik de posts van ook_gek hier lees ben ik maar gestopt om opmerkingen over taal te makenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:31 schreef heloef het volgende:
Ironisch ook dat hij dan leerd verkeerd schrijft.
Ik zal de LOI grap maar niet maken.
Nouja, dan zijn het er in Popes geval niet heel veel volgens mij.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:21 schreef SugeLucky het volgende:
Nou gezoend hebben lijkt me, telefoonnummer betekent niets verder. Ik ben niet zo thuis in termen zoals closen en zo, maar het lijkt me toch wel in ieder geval zoenen.
Je vergeet dat hij sommige 'sets' voor de lol doet en om een 'high profile player' te wordenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:33 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja, dan zijn het er in Popes geval niet heel veel volgens mij.
Sobriseau. Nou ja, zo maar weer naar de keuken, m'n man komt zo thuis.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:31 schreef Fascination het volgende:
[..]
Mannen weten sowieso beter wat een vrouw wil dan de vrouw zelf.
Vandaar ook de vraag of er een algemene betekenis achter dat 'closen' zit. Als het per persoon verschilt wat er precies mee beodelt wordt, tja dan zal ie het vast goed hebben gedaanquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:39 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Je vergeet dat hij sommige 'sets' voor de lol doet en om een 'high profile player' te worden
Haha, hij durft meisjes te bellen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:31 schreef debeterebob het volgende:
Pope belt zijn exen ook nog wekelijks of ze wel echt nee bedoelden
Je begrijpt al goed dat je niet te willen hebt. Waarvoor hulde. En nu maar weer uien snijden. Je wordt gewaardeerd. Als slaafje en voetveeg. En haal even bier als je wil. Oh en vergeet de nootjes niet.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Sobriseau. Nou ja, zo maar weer naar de keuken, m'n man komt zo thuis.
Correctie: hij studeert vrienden van haar berichtjes via facebook die zij dan moeten bezorgen bij de persoon in kwestiequote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Haha, hij durft meisjes te bellen.
Verwacht je nou echt dat dat de reden was, terwijl het veel meer voor de hand ligt dat ze gewoon de waarheid sprak en aardig wilde blijven. Als we alle mitsen en maren zouden meenemen dan had mijn oma ook jouw moeder kunnen zijnquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:43 schreef firefly3 het volgende:
Grappig dat mensen die er niet bij waren het zo goed weten. Mischien wilde ze wel maar was ze te verlegen, stonk ze uit haar mond vond ze of vele andere miljoenen redenen. Daarom moet je zoveel ervaring opbouwen, de wereld is niet zwart wit en bestaat uit talloze mogelijkheden.
Natuurlijk gaat het niet daaromquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:45 schreef dyna18 het volgende:
En weer wordt diegene die tenminste wat actie onderneemt aan alle kanten aangevallen.
Het is niet alsof een aantal mensen hier niet wil dat mensen succes hebben. En iedereen die maar zijn nek uit steekt om echt wat aan zijn situatie te doen aanvallen. Is natuurlijk wel makkelijker dan zelf actie ondernemen.
Precies. Dat hele verslag lijkt wel jiskefet, kan nog steeds niet geloven dat er op deze aardbol iemand rondloopt die deze shit daadwerkelijk meent. Case closed.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:47 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat het niet daaromGenoeg mensen die hier een positief verhaal houden en daarop veel positieve feedback krijgen. Het gaat volledig over de kansloze manier waarop zij over vrouwen denken en er mee om gaan
Het meest voor de hand liggend is dat ze het wel wilde als ze alleen met hem was, omdat ze bleef plakken. Als een meid bij je blijft en aandacht geeft ondanks dat je haar probeert te zoenen, zegt het overduidelijk dat ze het grappig vond op z'n minst. En ze giechelde ook. Zoals ik al zei, ze kon gewoon weg lopen.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:45 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Verwacht je nou echt dat dat de reden was, terwijl het veel meer voor de hand ligt dat ze gewoon de waarheid sprak en aardig wilde blijven. Als we alle mitsen en maren zouden meenemen dan had mijn oma ook jouw moeder kunnen zijn
Niet elk meisje dat aardig tegen je doet wil gelijk zoenenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:49 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het meest voor de hand liggend is dat ze het wel wilde als ze alleen met hem was, omdat ze bleef plakken. Als een meid bij je blijft en aandacht geeft ondanks dat je haar probeert te zoenen, zegt het overduidelijk dat ze het grappig vond op z'n minst. En ze giechelde ook. Zoals ik al zei, ze kon gewoon weg lopen.
Firefly, heb jij ooit wel eens serieus met een vrouw gepraat?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:49 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het meest voor de hand liggend is dat ze het wel wilde als ze alleen met hem was, omdat ze bleef plakken. Als een meid bij je blijft en aandacht geeft ondanks dat je haar probeert te zoenen, zegt het overduidelijk dat ze het grappig vond op z'n minst. En ze giechelde ook. Zoals ik al zei, ze kon gewoon weg lopen.
Hij had toch al drie keer geprobeerd en ze bleef nog steeds bij hem hangen !?!quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:49 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Niet elk meisje dat aardig tegen je doet wil gelijk zoenen__ Leer dat gewoon eens te accepteren.
Waar heb je het overquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:51 schreef firefly3 het volgende:
Jullie komen op voor een meid die bleef rondhangen bij hem, dat zegt genoeg dat de negatieve gedachten hier van een ander motief komen dan dat er gewoon objectief gekeken wordt. Vaak met onderbuik gevoelens.
Klopt. Ze was er blijkbaar van overtuigd dat ze die nee kon volhouden, zonder dat het echt vervelend voor haar werd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:52 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Hij had toch al drie keer geprobeerd en ze bleef nog steeds bij hem hangen !?!
even voor de duidelijk, ik vind de intentie goed, net zoals de meeste mensen dat hier vinden. ik vind het dapper en goed voor zijn zelfontwikkeling om op zo'n manier met tegenslag te leren omgaan en socialer te worden. het is meer dat het nogal geforceerd overkomt.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:45 schreef dyna18 het volgende:
En weer wordt diegene die tenminste wat actie onderneemt aan alle kanten aangevallen.
Het is niet alsof een aantal mensen hier niet wil dat mensen succes hebben. En iedereen die maar zijn nek uit steekt om echt wat aan zijn situatie te doen aanvallen. Is natuurlijk wel makkelijker dan zelf actie ondernemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |