Ja hahahaquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:36 schreef Mabawa. het volgende:
Ha Limone ik heb hetzelfde. Wil gewoon niet klagen en áls ik dan een keer zeur over de warmte zeg ik er toch even bij dat ik wel blij ben dat de zon er toch eindelijk is. Maar ik kan het gewoon minder hebben nu. Normaal zit ik altijd lang in de zon, maar nu is 5 minuten al teveel!
Dat was dus een dag van uitersten! Fijn dat hij 'm heeft gevoeld, wat hoorde hij dan?quote:Ik heb een dag slenteren overleefd, was heerlijk! Wel vannacht gevoeld want mn rug wilde niet echt en dan ben ik echt een stijve hark met opstaan. Ook iets verkeerds gegeten denk ik want ik heb vannacht bijna een uur op t toilet gezeten met mn teiltje tussen den benenPijn dat het deed! Maar toen het eenmaal klaar was, merkte ik er gelukkig niets meer van.
Gisteren voor het slapen gaan heeft vriendlief eindelijk overduidelijk de baby gevoeld en gehoord![]()
Mijn buik gaat steeds vaker op en neer!
Doe maar lekker rustig aan Tiekje! Is je buik wel rustig?
Blub blub ofzo? Nee op het moment dat er geschopt werd, tegen zijn oor, hoorde hij ook echt de beweging ofzoiets.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:41 schreef Limone het volgende:
[..]
Ja hahahaDat doe ik ook, zo van: "Horen jullie dat wel, mensen? Ik klaag heus niet!"
[..]
Dat was dus een dag van uitersten! Fijn dat hij 'm heeft gevoeld, wat hoorde hij dan?
quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:44 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Fijn dat je geen gbs hebt Linmone. Mijn dochtertje heeft er na haar geboorte bijna 3 wkn door in het ziekenhuis gelegen. Gelukkig waren we er op tijd bij, maar was wel even schrikken. Bij mij testen ze daarom dit keer ook niet en krijg ik gewoon uit voorzorg AB tijdens de bevaling en moet de baby 24 tot 48 uur ter observatie blijven.
fijne dag allemaal vandaag!!
Interesting! Ik voorzie een aantal buikluistersessies!quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:47 schreef Mabawa. het volgende:
[..]
Blub blub ofzo? Nee op het moment dat er geschopt werd, tegen zijn oor, hoorde hij ook echt de beweging ofzoiets.
Technisch gezien een mini reisje naar oa afrika gemaakt. Maar dat zal niet de oorzaak zijn. Doe sowiezo maar rustig aan vandaagquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:47 schreef Mabawa. het volgende:
[..]
Blub blub ofzo? Nee op het moment dat er geschopt werd, tegen zijn oor, hoorde hij ook echt de beweging ofzoiets.
Nee HIlz, vriend had nergens last van. Ik zal het straks even aan de anderen vragen waar we de hele dag mee waren. Ik heb dit een keer eerder zo heftig gehad en toen was ik net een week of 10 zwanger. Normaal gesproken combineer ik die 2 niet, ze komen apart. Het een na teveel drank en de ander na een reisje Afrika
Dance Valleyquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:52 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
vandaag is manlief naar een outdoor feestje
Hahaha ja, misschien was die hamburger in 'Afrika' niet zo'n goed ideequote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:53 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Technisch gezien een mini reisje naar oa afrika gemaakt. Maar dat zal niet de oorzaak zijn. Doe sowiezo maar rustig aan vandaag
Herkenbaar. Wij hebben al maandenlang kaartjes liggen voor de Vrienden Van Amstel (waar we elk jaar naartoe gaan). Eind januari 2014, dan ben ik 37 wekenquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:56 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Dance Valley![]()
![]()
Veel van mijn vrienden zijn ook vandaag. Ze vroegen of ik mee wilde er was een kaartje over. Mijn gezicht:![]()
![]()
![]()
Ja of.... op een boot in Amsterdamquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:56 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Dance Valley![]()
![]()
Veel van mijn vrienden zijn ook vandaag. Ze vroegen of ik mee wilde er was een kaartje over. Mijn gezicht:![]()
![]()
![]()
Hetzelfde helaas, maar het wordt ook niet erger gelukkigquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 09:58 schreef Mabawa. het volgende:
Bubs 32 weken!! Mooie mijlpaal zeg! Hoe voel je je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |