Kan dat Converse ding zijn?quote:Op donderdag 1 augustus 2013 10:55 schreef indiaantje89 het volgende:
Wat staat er nu op de plek waar eerst de X-Ray stond?
Kan dat niet goed lezen.
Moet je er werken ofzo?!quote:Op donderdag 1 augustus 2013 10:58 schreef Dark_Angelus het volgende:
Over precies twee weken doe ik al een rondje op het terrein
quote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:24 schreef AMDB het volgende:
[..]
Moet je er werken ofzo?!
Wist ik niet!
Dat is de opvolger van de Groove Tube, de hacienda. Zelfde concept, andere aankleding (mèt balkon).quote:Op donderdag 1 augustus 2013 10:55 schreef indiaantje89 het volgende:
Wat staat er nu op de plek waar eerst de X-Ray stond?
Kan dat niet goed lezen.
Die zit toch in het midden?quote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:28 schreef meneerdebont het volgende:
[..]
Dat is de opvolger van de Groove Tube, de hacienda. Zelfde concept, andere aankleding (mèt balkon).
Nee, dat lijkt me Low Chi Minhquote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:29 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Die zit toch in het midden?
O okquote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:30 schreef meneerdebont het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt me Low Chi Minh
Nee, ik denk dat je daar opeens in staat. Als je de verkeerde wc neemt of zo. Woeoeoeoeoe...quote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:30 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
O ok.
En iemand al het spookhuis gespot waar die staat?
quote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:32 schreef meneerdebont het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat je daar opeens in staat. Als je de verkeerde wc neemt of zo. Woeoeoeoeoe...
Goh, ze doen er ook wel alles aan om niks met dezelfde letter te laten beginnen.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 11:28 schreef meneerdebont het volgende:
[..]
Dat is de opvolger van de Groove Tube, de hacienda. Zelfde concept, andere aankleding (mèt balkon).
Zolang er maar geen Q-Dance stage komt vind ik alles goedquote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:15 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Goh, ze doen er ook wel alles aan om niks met dezelfde letter te laten beginnen.
Denk dat Lumineers iets populairder is op het moment, je werd op een gegeven moment helemaal doodgegooid met dat ho hey ho hey. Ik ken volgens mij ook maar 1 nummer van The Lumineers, het album van Of Monsters And Men daarentegenquote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Maarre, The Lumineers zo laat in de Alpha en Of Monsters and Men vorig jaar die spot in de India?
Lijken me toch redelijk gelijkwaardig qua populariteit.
Het was toen redelijk druk ja, heb toen even buiten de tent gestaan.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Dat was vorig jaar precies hetzelfde met OMAM hoor, dat draaiden ze ook plat op Q Music en 538.
Vond het toen al raar dat ze 'maar' in de India stonden. Moet loeidruk geweest zijn.
Stond er middenin. Was idd druk, maar nog wel te doen hoorquote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:43 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Het was toen redelijk druk ja, heb toen even buiten de tent gestaan.
Ik heb ook maar weinig Alpha dit jaar.quote:Ik ken dit jaar nog minder bandjes dan vorig jaar, gaat weer wat worden. De afsluiters in de Alpha spreken mij helaas niet zo aan. Maar daar verzinnen we wel wat op.
Balthazar wil ik wel erg graag zien in de Alpha, voor de rest misschien even langs Franz Ferdinand of even kijken hoe het gaat bij de Jeugd van Tegenwoordig.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Stond er middenin. Was idd druk, maar nog wel te doen hoor
[..]
Ik heb ook maar weinig Alpha dit jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |