Met mate roken is ook schadelijk, elke sigaret die je rookt is schadelijk.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:53 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Roken met mate is ook niet schadelijk.
Een alcoholist die zijn gezin emotioneel en financieel de vernieling in helpt is in principe niet strafbaar.
Geweld en vernieling is inderdaad wel strafbaar. Wat dat beteft heb je een puntje.
Wat begrijp je niet aan onderstaandequote:
quote:Nee, dan schep je volgens mij geen precedent. Zo is het feit dat niet iedereen die een verkeersovertreding begaat een boete krijgt ook geen precedent.
Trollquote:Op maandag 29 juli 2013 20:55 schreef Friek_ het volgende:
Behoorlijk asociaal van Hans Teeuwen om geen rekening te houden met medewerkers op de set. Wie weet had er één een longziekte en mocht de ganse avond uitzitten. Dit soort hufters moet je gewoon keihard aanpakken met boetes, want anders denken ze echt dat de wereld hun bezit is. Terechte actie van deze autoriteiten.
quote:Op maandag 29 juli 2013 20:40 schreef Friek_ het volgende:
Onverdraagzaamheid jegens moslims is rechtvaardig, onverdraagzame moslims verdienen daarentegen de kogel.
Ik probeer de zin nog steeds te ontcijferen.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:58 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan onderstaande
[..]
Inderdaad. Het beste is ook als we zowel nicotine als alcohol verbieden omwille van de volksgezondheid. Maar ja, daar willen die slapjanussen in Den Haag niet aan die alleen maar aan de staatskas denken.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:57 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Met mate roken is ook schadelijk, elke sigaret die je rookt is schadelijk.
Hoezo troll? Ik geef gewoon m'n mening en jij pakt een andere post van mij erbij die hier niets mee te maken heeft. Die trouwens ook geheel waar is, daar niet van.quote:
Maar je bent zeker wel voorstander van het legaliseren van Hasj , Speed, en Cocaïne ?quote:Op maandag 29 juli 2013 20:59 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Inderdaad. Het beste is ook als we zowel nicotine als alcohol verbieden omwille van de volksgezondheid. Maar ja, daar willen die slapjanussen in Den Haag niet aan die alleen maar aan de staatskas denken.
Nee, ook allemaal verbieden. Consequent beleid uitvoeren.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:02 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
Maar je bent zeker wel voorstander van het legaliseren van Hasj , Speed, en Cocaïne ?
ik wil dat de burgerlijke ongehoorzaamheid zich als een virus verspreid over het land ( met hans teeuwen als leider van het verzet ) in een dusdanige mate dat de rechtbanken en de politiek niet anders kunnen dan een algehele intrekking van de rookwetquote:Op maandag 29 juli 2013 21:01 schreef Dance99Vv het volgende:
Maar goed een nieuwe rook discussie ?
Teeuwen is een aso-lul?
De NVWA maakt zich druk over?
Verboten bij wet?
Wat wil TS ermee?
solutie en trichloor ook, ?quote:Op maandag 29 juli 2013 21:03 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Nee, ook allemaal verbieden. Consequent beleid uitvoeren.
Ah kijk een regeltjesfetisjist. Alles wat niet in jouw straatje past maar verbieden, precies waar dit land aan ten onder gaat.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:03 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Nee, ook allemaal verbieden. Consequent beleid uitvoeren.
ja terug naar de vrijheden van onze voorvaderen, zij hebben als idioten daarvoor gevochten , michiel , van Speyk en willemquote:Op maandag 29 juli 2013 21:03 schreef arjan1212 het volgende:
[..]
ik wil dat de burgerlijke ongehoorzaamheid zich als een virus verspreid over het land ( met hans teeuwen als leider van het verzet ) in een dusdanige mate dat de rechtbanken en de politiek niet anders kunnen dan een algehele intrekking van de rookwet
Neuh, je kan prima om de zoveel tijd een sigaret roken zonder dat het schadelijk is voor je gezondheid.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:57 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Met mate roken is ook schadelijk, elke sigaret die je rookt is schadelijk.
Volgens mij werken totaal verboden niet, ik zou al tevreden zijn als men als men in het openbaar niet meer mag roken.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:59 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Inderdaad. Het beste is ook als we zowel nicotine als alcohol verbieden omwille van de volksgezondheid. Maar ja, daar willen die slapjanussen in Den Haag niet aan die alleen maar aan de staatskas denken.
Ik zou blijer worden van gifvrij groente en fruit , als roker , maar ook voor de niet roker zoals jijquote:Op maandag 29 juli 2013 21:07 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Volgens mij werken totaal verboden niet, ik zou al tevreden zijn als men als men in het openbaar niet meer mag roken.
Lees de OP maar....het gaat om het feit dat er op een werkplek gerookt is en afgezien van het feit of het wel of niet logisch is, blijft het apart dat er geen enkele partij is die voor het roken op de werkplek is.quote:Op maandag 29 juli 2013 20:42 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Maar een werkplek is toch iets anders dan een TV programma?![]()
Op kantoor zit je bovenop elkaar, daar mag je niet zuipen ook trouwens, is wel een béétje
logisch toch? Maar dit slaat gewoon nergens op.
Nee, dat is gewoon consequent beleid voeren waarbij we serieus rekening houden met de volksgezondheid. Zodra al deze middelen verboden zijn, geeft de overheid een duidelijk signaal af dat het gewoon niet hoort. Ik betaal mooi geen belasting voor fervente rokers en drinkers, die gaan zelf maar kapot aan die middelen.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:06 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ah kijk een regeltjesfetisjist. Alles wat niet in jouw straatje past maar verbieden, precies waar dit land aan ten onder gaat.
Roken bevat zoveel gifstoffen dat het per definitie ongezond is. Je kunt van één teug van een sigaret kanker krijgen al zul je dat nooit weten, elke schade aan het DNA kan kanker veroorzaken en met elk trekje neemt het aantal beschadigde cellen toe.quote:Op maandag 29 juli 2013 21:07 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Neuh, je kan prima om de zoveel tijd een sigaret roken zonder dat het schadelijk is voor je gezondheid.
Of probeer je zo iets te zeggen als: "Sporten is schadelijk want dan kunnen microscheurtjes in het bindweefsel van de spier en het celmembraan ontstaan."?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |