http://www.at5.nl/artikel(...)fiets-door-raam-cafequote:Een ontevreden klant van een café in De Pijp heeft gisteravond een fiets door het raam van de kroeg gegooid.
Dat gebeurde rond kwart over tien in de Tweede Sweelinckstraat. De klant zou ontevreden zijn en gedroeg zich agressief. Vervolgens gooide hij een fiets door de ruit van het café.
De man is aangehouden en zit nog vast.
Was het Michael J Fox in een Delorean toevallig?quote:Op zondag 28 juli 2013 11:00 schreef Copycat het volgende:
Ooit woonde ik tegenover een nogal fout café (een paar jaar later werden de eigenaresse en haar vriend door haar ex vermoord, terwijl ze in haar woning boven het café in bed lagen).
Was een keer midden in de nacht ruzie. Mijn toenmalige vriend en ik keken vanuit bed naar alle actie. Tot het moment dat een van de vechtersbazen de straat overstak, mijn voor de deur geparkeerde fiets oppakte en door de ruit van de kroeg gooide.
De fiets stond de vorige dag weer keurig voor de deur. Dat dan weer wel.
Uhm ... Nee.quote:Op zondag 28 juli 2013 11:01 schreef NomanIW het volgende:
Was het Michael J Fox in een Delorean toevallig?
quote:Op zondag 28 juli 2013 11:00 schreef Copycat het volgende:
De fiets stond de vorige dag weer keurig voor de deur. Dat dan weer wel.
Hij mocht niet roken binnen ?quote:Op zondag 28 juli 2013 10:53 schreef Paul het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
http://www.at5.nl/artikel(...)fiets-door-raam-cafe
Ja, maar zouden we dan nu niet een fietsverbod daar voor in de plaats hebben?quote:Op zondag 28 juli 2013 11:20 schreef arjan1212 het volgende:
Nee maar als iedereen dat wel deed, dan was het rookverbod zoals we nu hebben pas in 2070 ingevoerd
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:06 schreef Boldface het volgende:
De relatie tussen het café en de klant liep duidelijk spaak.
quote:Op zondag 28 juli 2013 18:06 schreef Boldface het volgende:
De relatie tussen het café en de klant liep duidelijk spaak.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |