Mwah, niet zo'n behoefte aan vakantie.. Van vakanties houd ik enkel herinneringen over, dit is iets blijvends tastbaars..quote:Op maandag 5 augustus 2013 15:14 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Van harte! Ziet er mooi uit. Goed verzekert neem ik aan?
Er kan hopelijk nog een vakantie vanaf? (geld)
Precies, wat heb je aan een horloge van 10K dat elke maand een halve minuut afwijkt.. Heb gewoon voorliefde voor Casio en geil niet zo op Breitling of Rolexquote:Op maandag 5 augustus 2013 15:17 schreef Flurry het volgende:
[..]
Als je dingen niet kunt waarderen als ze niet duur zijn, dan ben je een arm persoon.
Heel gaaf zegquote:Op maandag 5 augustus 2013 15:13 schreef Woelwater het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst, net opgehaald.. 2e Japanse Edifice, was nog even spannend of die in hetzelfde luxe doosje zou komen als die andere..
[ afbeelding ]
Is de EQW-A1200DB-1AJF, komt van sunknots op rakuten.. Met invoerrechten erbij was die ¤460quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:24 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Heel gaaf zegMag ik vragen waar je 'm vandaan hebt en hoeveel het je gekost heeft?
Ik zou zo'n Edifice nooit zelf kopen, maar snap het wel. Echt heel vet wat voor functionaliteit er allemaal op zitquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:29 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Is de EQW-A1200DB-1AJF, komt van sunknots op rakuten.. Met invoerrechten erbij was die ¤460
Ach, heb ook nog een titanium Seiko liggen, maar vind Casio toch ook wel wat hebben.. Ben best wel gecharmeerd van sommige strakke ontwerpen van ze, zoals deze, mijn andere Jap. Edifice, heb hem ook in zwarte Europese uitvoering maar vind hem in het wit toch wat mooier..quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:00 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik zou zo'n Edifice nooit zelf kopen, maar snap het wel. Echt heel vet wat voor functionaliteit er allemaal op zit
Als hij terug is van reparatie zal ik dat doen ja. Verder nog iets?quote:Op maandag 5 augustus 2013 15:02 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Doe hem eens om je pols en maak een foto met dit forum op de achtergrond...
(maar dat zal je wel weer nalaten zoals gewoonlijk.)
Veel Rolex liefhebbers zijn inderdaad ook fan van Panerai. Ik vind ze persoonlijk gewoon veel te groot. Ze hebben tegenwoordig wel veel eigen uurwerken gelukkig.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:41 schreef Astonmartin22 het volgende:
Hoe kan t dat er in dit forum nauwelijks panerai horloges langskomen ivm bijv rolex. Ik zie ze sowieso weinig in Nederland, terwijl ik wel ooit gelezen heb dat panerai samen met rolex de favoriet is voor de meeste mensen die hun eerste 'echte' horloge kopen
Ik vind ze zelf ook wel aan de grote kant. Echter de eenvoud neutraliseert dit weer n beetje. Het is toch wel wat bescheidener dan die breitlings in my opinion. Kwam ze vandaag toevallig tegen in n etalage en was toch wel erg gecharmeerd van die ene versie met dat bescheiden kroontje. Vooral in rosé goud, hoewel die dan weer een beetje opzichtig wordt.(en heb ook maar niet naar de prijs gekekenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:01 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Veel Rolex liefhebbers zijn inderdaad ook fan van Panerai. Ik vind ze persoonlijk gewoon veel te groot. Ze hebben tegenwoordig wel veel eigen uurwerken gelukkig.
Veel horlogeliefhebbers zijn overigens van mening dat Panerai toch wel een hype geweest is in de paar jaar dat oversized klokken in de mode waren.
Persoonlijk vind ik een stalen band niet staan op een Panerai. Een Rolex vind ik daarentegen niet staan op een lederen band.
Misschien dat velen toch liever een metalen (stalen of gouden) band dragen dan een lederen band.
Persoonlijk draag ik liever een stalen band, mede door het hogere gewicht.
Die met de kleine kroontjes zijn de radiomir kasten.De radiomir kasten vallen kleiner om de pols, hoewel de diameter groter is dan de luminor kasten. Dat komt door de kortere lugs.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:09 schreef Astonmartin22 het volgende:
[..]
Ik vind ze zelf ook wel aan de grote kant. Echter de eenvoud neutraliseert dit weer n beetje. Het is toch wel wat bescheidener dan die breitlings in my opinion. Kwam ze vandaag toevallig tegen in n etalage en was toch wel erg gecharmeerd van die ene versie met dat bescheiden kroontje. Vooral in rosé goud, hoewel die dan weer een beetje opzichtig wordt.(en heb ook maar niet naar de prijs gekeken)
Panerai kent ook een geschiedenis met Rolex. Als ik mij niet vergis, maakte Rolex de duikhorloges voor Panerai, ver in het verleden. Je hebt dan ook veel Rolex liefhebbers die ook over Panerai beschikken. Persoonlijk heb ik nog nooit een klik gehad met Panerai.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:41 schreef Astonmartin22 het volgende:
Hoe kan t dat er in dit forum nauwelijks panerai horloges langskomen ivm bijv rolex. Ik zie ze sowieso weinig in Nederland, terwijl ik wel ooit gelezen heb dat panerai samen met rolex de favoriet is voor de meeste mensen die hun eerste 'echte' horloge kopen
Ik denk dat opvallend een beter woord is, opzichtig heeft een te negatieve lading bij nader inzienquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:13 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Die met de kleine kroontjes zijn de radiomir kasten.De radiomir kasten vallen kleiner om de pols, hoewel de diameter groter is dan de luminor kasten. Dat komt door de kortere lugs.
Ik heb weleens de 3 daagse radiomir gepast en hij viel net zoals een 40mm Rolex.
Hier in NL liggen geen speciale versies van Panerai over het algemeen in de etalage.
Als je in andere landen gaat kijken liggen er vaak ook gecompliceerdere versies in de etalage.
Ik heb ook een keer een tourbillonversie van Panerai gezien, die zijn overigens wel aan de prijs natuurlijk. Verder vind ik dat overigens niet bij een Panerai horen, ze horen eenvoudig te zijn.
Hoezo wordt goud altijd opzichtig gevonden? Je zegt zelf dat je wel gecharmeerd bent van de rosegouden. Het klinkt alsof je die nooit zou gaan kopen omdat je bang bent wat anderen ervan zouden vinden. Je moet iets kopen omdat je het zelf zo verschrikkelijk mooi vindt.
Gewoon bij Kish?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:02 schreef Skv het volgende:
Ik ben op zoek naar een horlogekist voor 10 of 12 horloges met een extra opbergvak waar ik al mijn reserve-pushpins en bandjes in kan stoppen. Echter, ik vind alleen maar horlogeboxen waar je de horloges zelf in kan stoppen. Heeft iemand een suggestie waar ik zo'n box kan vinden met een extra opbergvak?
Alsjeblieft (PAM118, Titanium kast met bruine wijzerplaat, 2004 - Band is van ABP Parijs in zeebaarsleer)quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:41 schreef Astonmartin22 het volgende:
Hoe kan t dat er in dit forum nauwelijks panerai horloges langskomen ivm bijv rolex. Ik zie ze sowieso weinig in Nederland, terwijl ik wel ooit gelezen heb dat panerai samen met rolex de favoriet is voor de meeste mensen die hun eerste 'echte' horloge kopen
Mooi dingquote:Op woensdag 7 augustus 2013 08:09 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
Alsjeblieft (PAM118, Titanium kast met bruine wijzerplaat, 2004 - Band is van ABP Parijs in zeebaarsleer)
[ afbeelding ]
Volgens hun eigen website is de adviesprijs 125, op Kish.nl is die gewoon 49.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 22:38 schreef Skv het volgende:
Mooi ding, wat kost dat? Ik zit te denken dat ik ook een paar van die vakjes gewoon leeg kan halen (kussentje er uit) voor extra ruimte.
Yep, en kort daarna is Panerai failiet gegaan.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 19:57 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Panerai kent ook een geschiedenis met Rolex. Als ik mij niet vergis, maakte Rolex de duikhorloges voor Panerai, ver in het verleden. Je hebt dan ook veel Rolex liefhebbers die ook over Panerai beschikken. Persoonlijk heb ik nog nooit een klik gehad met Panerai.
thanks!quote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:56 schreef Quir het volgende:
[..]
Volgens hun eigen website is de adviesprijs 125, op Kish.nl is die gewoon 49.
Tegenwoordig ook in-house uurwerken (nou, ja, vanuit Richemont uitsluitend voor Panerai ontwikkeld en geproduceerd).quote:Op woensdag 7 augustus 2013 10:03 schreef Terrorizer het volgende:
[..]
Yep, en kort daarna is Panerai failiet gegaan.
50 jaar later heeft Richemond het merk opgepikt en verkoopt het Unitas uurwerkjes voor een premium prijs.
Telefoon.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:54 schreef Negakinu het volgende:
[..]
Mooi ding! Maarre... had je geen grotere foto?
quote:
Zoiets was dat inderdaad.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:24 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
Tegenwoordig ook in-house uurwerken (nou, ja, vanuit Richemont uitsluitend voor Panerai ontwikkeld en geproduceerd).
Rolex maakte de horloges vroeger niet voor Panerai volgens mij. Panerai kocht onderdelen en uurwerken bij Rolex en assembleerde zelf.
Nicequote:Op woensdag 7 augustus 2013 19:07 schreef Negakinu het volgende:
[..]
Lijkt een klein beetje op mijn pols vandaag:
[ afbeelding ]
Ik vind het logo ook niet heel bijzonder inderdaad. Maar op de plaat van de Mako valt het niet op (althans, niet in storende zin).quote:Op woensdag 7 augustus 2013 20:45 schreef Flurry het volgende:
Ik vind het zo jammer dat het Orient logo gekleurd is... dat schildje geeft een aparte draai aan de plaat. Bij die Mako past het wel, maar dat is lang niet altijd het geval. Bij hun meer "dressier" horloges vind ik het er bijvoorbeeld raar uitzien.
Vergeet niet hem ff te quotenquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:49 schreef static het volgende:
[..]
Als hij terug is van reparatie zal ik dat doen ja. Verder nog iets?
Want?quote:
Ik ben niet zo van vintage, maar hij is wel erg fraai.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 07:33 schreef Jackal_Omega het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst!
[ link | afbeelding ]Filmrol-184 by -Tom*K-
In één woord, wauw! Burger in Maastricht had/heeft er ook twee liggen en zijn toch wel echt mooiquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 07:33 schreef Jackal_Omega het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst!
[ link | afbeelding ]Filmrol-184 by -Tom*K-
Feitelijk waren de uurwerken, waarin de naam Rolex gegraveerd werd, niet van Rolex, maar van Cortebert. Cortebert leverde uurwerken aan Rolex. Misschien dat deze nog wel door Rolex qua afwerking aangepakt werden door Rolex.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 11:24 schreef TheSilencer het volgende:
[..]
Tegenwoordig ook in-house uurwerken (nou, ja, vanuit Richemont uitsluitend voor Panerai ontwikkeld en geproduceerd).
Rolex maakte de horloges vroeger niet voor Panerai volgens mij. Panerai kocht onderdelen en uurwerken bij Rolex en assembleerde zelf.
quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 17:28 schreef DarkerThanBlack het volgende:
V&A / [TK] Nieuw en ongedragen (automatisch!!) horloge
Humor toch hoe zij er over praten. Overigens wel een leuk horloge.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staat op dat het een chronometer is, iemand een idee of (en waar) dit na te zoeken is?
[ Bericht 13% gewijzigd door Skv op 10-08-2013 18:02:44 ]Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
Bekend beginnersfoutje:quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 17:52 schreef Skv het volgende:
Lijkt me bij-zon-der sterk dat het een chrono is namelijk voor 90 Euro.
Overigens valt de nauwkeurigheid van mijn Mako me ontzettend mee. +3 sec/dag.
Dat weet ik. Als je op de bovenste foto uit mijn spoiler klikt zie je dat er 'Chronometer' op staat.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 18:37 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Bekend beginnersfoutje:
Een chrono is niet een ander woord voor chronometer.
Een chronometer betekent dat deze COSC gecertificeerd is.
Een chronograaf of chrono is hetzelfde als een stop watch.
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat onterecht het woord chronometer op de wijzerplaat vermeld staat. Het zou me allerminst verbazen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 18:50 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat weet ik. Als je op de bovenste foto uit mijn spoiler klikt zie je dat er 'Chronometer' op staat.Ik doelde met chrono op 'chronometer' (had dus verkeerd afgekort).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |