Blame it on Macdonalds!quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:29 schreef Dot. het volgende:
Wow, KP! Dat is idd al flink! En een erg leuk jurkje
Heb je het ook al verteld of denken mensen dat je spontaan taartverslaafd bent?
Ja, idd! Ik ben 's avonds al blij met een opgezette darmquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:33 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Blame it on Macdonalds!![]()
Nee, de mensen zijn zo beschaafd dat ze het niet durven vragen (of toch in ieder geval niet aan mij). En ik doe of mn neus bloedt. Haha. Als ik een broek draag is het minder nadrukkelijk aanwezig, dat helpt. Maar of ik de 12 weken red zo? Dat geloof ik niet. Laat dat buukske maar lekker groeien hoor, dat stelt alleen gerust, vind ik.
Prenatal! Afgeprijsd naar 25 euro, ook nog! En in verschillende kleurtjes.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:34 schreef DJMomo het volgende:
Wow, al een beste KP! waar is dat jurkje van?
Moet. Hebben.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:35 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Prenatal! Afgeprijsd naar 25 euro, ook nog! En in verschillende kleurtjes.
mooi, daar moet ik morgen toch zijnquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:46 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Ik heb hem bij jou in de stad zien hangen
Ze hebben ook grijze, met groenachtige bloemetjes. Die was echt heel tof. Maar hier op in maat Mquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:47 schreef DJMomo het volgende:
[..]
mooi, daar moet ik morgen toch zijn
Wel L?quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:49 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Ze hebben ook grijze, met groenachtige bloemetjes. Die was echt heel tof. Maar hier op in maat M
Neuh alleen slankemeisjesmaten (S en XS). Zwart wel in L hier nog (dus als -ie daar op is: er is nog hoop!)quote:
will keep that in mind!quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:51 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Neuh alleen slankemeisjesmaten (S en XS). Zwart wel in L hier nog (dus als -ie daar op is: er is nog hoop!)
Naar Prénatal rentquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:51 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Neuh alleen slankemeisjesmaten (S en XS). Zwart wel in L hier nog (dus als -ie daar op is: er is nog hoop!)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks all!quote:
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:13 schreef ProjSkippy het volgende:
Hier mijn foto van vorige week zondag in een spiegel in een winkel. Volgende keer ga ik vriend toch weer vragen of 'ie de foto's recht van opzij wil maken, ipv een beetje half. Toen 20w5d.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
mooi bol
En de rest van de buikjes ook
Be happy with the little things in life
Ja, dat vind/vond ik ook! Nog maar een paar weekjes, en dan kun je ook echt zien wie er in je buik zitquote:Op woensdag 7 augustus 2013 17:34 schreef GotC het volgende:
Thanks ladies! Ben ook erg blij met de kleur (en m'n buik natuurlijk!)
Belle, wat gaat dat hard hè? Ik kan me ook nog zo jouw foto's voor me halen en vond onze buiken altijd wel aardig vergelijkbaar!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |