Nee. Kan toch prima dat je ze nog niet binnen hebt.quote:Op dinsdag 19 november 2013 22:06 schreef Jiang153 het volgende:
dus zou het uitmaken dat ik a.s. donderdag mijn boeken nog niet heb bij mandarijns?
Naja ik dacht dat je vanaf les 1 het al nodig had. Op Osiris stond al wel een lange tijd dat je deze boeken nodig had, maar ik had er nooit aan gedacht om het aan te schaffen tot begin deze week omdat ik toen pas erachter kwam dat keuzevak aankomende donderdag isquote:Op dinsdag 19 november 2013 22:14 schreef ballenbak015 het volgende:
[..]
Nee. Kan toch prima dat je ze nog niet binnen hebt.
Het langste wat ik heb moeten wachten is 8 weken ofzoquote:Op donderdag 21 november 2013 09:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Ben nu al 2.5 weken aan het wachten op een cijfer. Mag best opschieten nu een keer
Zeker omdat ik hem volgens mij heel goed gemaakt heb..
Bij mij heeft er ook een keer een zomervakantie tussen gezetenquote:Op donderdag 21 november 2013 10:30 schreef roos85 het volgende:
[..]
Het langste wat ik heb moeten wachten is 8 weken ofzo
Noujaquote:Op donderdag 21 november 2013 10:41 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Bij mij heeft er ook een keer een zomervakantie tussen gezeten
Maar goed, volgende week is er een inzage dus je zou zeggen dat het dan klaar moet zijn.
ach, relax, dat is volkomen normaal dat je zolang moet wachten op een cijfer, ik wacht al bijna 3 weken op 2 cijfers...quote:
Ja, bij mij zijn het er ook meerdere iddquote:Op donderdag 21 november 2013 11:31 schreef cafpow het volgende:
[..]
ach, relax, dat is volkomen normaal dat je zolang moet wachten op een cijfer, ik wacht al bijna 3 weken op 2 cijfers...
Welk keuzevak? Een klasgenoot van mij stond ook voor een dichte deur.quote:Op donderdag 21 november 2013 09:42 schreef BroodjeKebab het volgende:
Docent bij keuzevak is niet komen opdagen. Iedereen uiteindelijk naar huis gegaan...
Moet je een mail versturen of iets doen, of gewoon niks doen en naar de volgende les gaan volgende week.
Bij mijn eigen opleiding is het meestal wel binnen 10 dagen bekend op een paar specifieke gevallen na. Maar nu tijdens de minor is het een rampquote:
Jep!quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:48 schreef Tree het volgende:
Zijn er meer mensen bij wie het collegegeld nog niet is afgeschreven?
Bij mij ook nog niet! snel uitgeven dusquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:48 schreef Tree het volgende:
Zijn er meer mensen bij wie het collegegeld nog niet is afgeschreven?
Je zou het toch eens moeten betalen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:20 schreef Q35A814 het volgende:
[..]
Bij mij ook nog niet! snel uitgeven dus
Oke dan maak ik me minder zorgenquote:Op dinsdag 26 november 2013 15:20 schreef Q35A814 het volgende:
[..]
Bij mij ook nog niet! snel uitgeven dus
Bij de metro zelf moet je ook betaald parkeren sinds die garage er staat en daar is nu altijd zat ruimte (toen het nog gratis was, was het na 8.30 's ochtends altijd stampvol en kon je er niet meer staan). Alleen het mooie is, dat je er gratis mag parkeren als je een metroreis gemaakt hebt met eindpunt Kralingse Zoom. Dus wat ik altijd doe is parkeren bij de metro, als ik weer naar huis ga even heen en weer naar Voorschoterlaan en hoppa, je staat gratis.quote:Op dinsdag 17 december 2013 12:37 schreef Freire het volgende:
Bij het bedrijven terrein naast de Kralingse Zoom is het opeens betaald parkeren geworden
Aardig wat bekeuringen uitgedeeld vanmorgen
hoe bedoel je?quote:Op dinsdag 17 december 2013 12:44 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Bij de metro zelf moet je ook betaald parkeren sinds die garage er staat en daar is nu altijd zat ruimte (toen het nog gratis was, was het na 8.30 's ochtends altijd stampvol en kon je er niet meer staan). Alleen het mooie is, dat je er gratis mag parkeren als je een metroreis gemaakt hebt met eindpunt Kralingse Zoom. Dus wat ik altijd doe is parkeren bij de metro, als ik weer naar huis ga even heen en weer naar Voorschoterlaan en hoppa, je staat gratis.
Bij de parkeerautomaten die in de parkeergarage van de Kralingse Zoom staan, kan je ook je OV-chipkaart ervoor houden. Als je een metroreis hebt gemaakt die eindigt op Kralingse Zoom, dan hoef je het parkeergeld niet te betalen, maar herkent de parkeerautomaat dat je uitgecheckt bent op Kralingse Zoom als je je chipkaart ervoor houdt. Dus als je even heen en weer reist naar Voorschoterlaan (wel daar uit- en weer inchecken), dan ziet de parkeerautomaat een reis van Voorschoterlaan naar Kralingse Zoom en kan je dus gratis parkeren.quote:
haha waaat scheelt je zo'n 10-16 eu per dagquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:39 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Bij de parkeerautomaten die in de parkeergarage van de Kralingse Zoom staan, kan je ook je OV-chipkaart ervoor houden. Als je een metroreis hebt gemaakt die eindigt op Kralingse Zoom, dan hoef je het parkeergeld niet te betalen, maar herkent de parkeerautomaat dat je uitgecheckt bent op Kralingse Zoom als je je chipkaart ervoor houdt. Dus als je even heen en weer reist naar Voorschoterlaan (wel daar uit- en weer inchecken), dan ziet de parkeerautomaat een reis van Voorschoterlaan naar Kralingse Zoom en kan je dus gratis parkeren.
Klopt inderdaad ja. Daarbuiten kan ook, je moet tegenwoordig altijd een kaartje pakken en een poort door. Zolang je even 1 station de metro neemt (en op dat ene station uit- en weer incheckt) werkt dit altijd. Als je de bus van school naar Kralingse Zoom neemt werkt het trouwens niet helaas, je moet echt even 1 station de metro pakken.quote:Op dinsdag 17 december 2013 13:48 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
haha waaat scheelt je zo'n 10-16 eu per dag.
Stel ik kom met de auto, dan zet ik hem daar en pak de bus naar school. Als ik uit ben pak ik de bus terug en dan willekeurig 1 station verder en weer terug en dan hoef ik niet te betalen voor parkeren?
Moet ik perse in het parkeergebouw zelf of kan het ook daarbuiten?
Ik ga altijd met de bus van KZ -> Hes en na school weer terug omdat ik niet wil lopenquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:52 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Klopt inderdaad ja. Daarbuiten kan ook, je moet tegenwoordig altijd een kaartje pakken en een poort door. Zolang je even 1 station de metro neemt (en op dat ene station uit- en weer incheckt) werkt dit altijd. Als je de bus van school naar Kralingse Zoom neemt werkt het trouwens niet helaas, je moet echt even 1 station de metro pakken.
En inchecken op KZ en meteen weer uitchecken zonder te reizen werkt ook niet. Denk dus ook dat het niet werkt als je op Voorschoterlaan niet uitcheckt en gelijk terug gaat.
Geen idee of veel mensen het weten, ik en nog iemand uit mijn klas doen het in ieder geval altijd. Die mensen die in het Brainpark werken en altijd met de auto komen hebben misschien niet eens een chipkaart omdat ze toch een auto hebben, dan werkt dit trucje natuurlijk niet. Sowieso is voor ons even heen en weer al gratis, dat is als je geen student bent natuurlijk ook niet meer. Hoewel het waarschijnlijk alsnog een stuk goedkoper is dan van 8.30 tot 17.00 daar staanquote:Op dinsdag 17 december 2013 13:54 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ik ga altijd met de bus van KZ -> Hes en na school weer terug omdat ik niet wil lopen
Dat met station KZ -> voorschoterlaan en terug snap ik wel
Denk ook niet dat veel mensen dit weten of wel, want nu zie ik altijd plek
Das een afslag verder dan die naar Capelse Brug toch?quote:Op dinsdag 17 december 2013 17:46 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Geen idee of veel mensen het weten, ik en nog iemand uit mijn klas doen het in ieder geval altijd. Die mensen die in het Brainpark werken en altijd met de auto komen hebben misschien niet eens een chipkaart omdat ze toch een auto hebben, dan werkt dit trucje natuurlijk niet. Sowieso is voor ons even heen en weer al gratis, dat is als je geen student bent natuurlijk ook niet meer. Hoewel het waarschijnlijk alsnog een stuk goedkoper is dan van 8.30 tot 17.00 daar staan
Ik vind het zelf ideaal, toen alles nog gratis was moest ik altijd minimaal een kwartier rondrijden om een parkeerplaatsje te zoeken als ik later dan half 9 moest beginnen (eerst bij de metro, dan door het Brainpark, dan door De Esch en soms eindigde uiteindelijk op de parkeerplaats van school zelf en moest ik betalen). Nu rij ik direct vanaf de A16 de garage in en is er eigenlijk om elk moment van de dag plek.
Voor waar ik vandaan kom eentje eerderquote:Op dinsdag 17 december 2013 17:53 schreef roos85 het volgende:
[..]
Das een afslag verder dan die naar Capelse Brug toch?
quote:Op dinsdag 17 december 2013 17:54 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Voor waar ik vandaan kom eentje eerder
Dan is het er inderdaad eentje later, afrit Kralingen. Jij gaat er nu bij die rotonde af zeker?quote:Op dinsdag 17 december 2013 17:57 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ik kom vanuit de richting Dordt.. Zet mijn auto nu meestal bij Capelse Brug, maar KZ lijkt me toch wat makkelijker aan te rijden + kortere metro rit..
Alleen heb ik het richtingsgevoel van een goudvis met dementie zegmaar
De hro biedt bijna geen studies die 1 februari beginnen, weinig scholen volgens mij... Betekend dit dat er eventueel een kans is nog dit jaar met een andere studie aan te kunnen vangen binnen hro en dus wel over 3,5 jaar klaar te kunnen zijn? Of begrijp ik dit verkeerd, iemand hier ervaring mee?quote:Indien je in het huidige studiejaar een actieve inschrijving hebt bij Hogeschool Rotterdam, dan bestaat de mogelijkheid om gedurende het studiejaar, tot 1 juni , van opleiding of opleidingsvorm te veranderen.
Allereerst dien je contact op te nemen met het bedrijfsbureau van het nieuwe opleidingsinstituut om te informeren of je goedkeuring kunt krijgen om over te stappen. Je kunt gebruik maken van de informatiekaart voor de contactgegevens van alle opleidingen. De opleiding bepaalt of zij jou goedkeuring willen verlenen om tussentijds van opleiding te veranderen. Indien de opleiding deze goedkeuring verleent, dient de directeur van het opleidingsinstituut het ‘ overstapformulier ’ te ondertekenen. Vervolgens moet het compleet ingevulde en ondertekende formulier bij het Studenten Service Center ingeleverd worden.
Het Studenten Service Center voert je nieuwe opleiding op in Studielink, het is namelijk niet mogelijk om dit zelf te doen. Indien je aan alle toelatingsvoorwaarden van de nieuwe opleiding (zoals bijbetaling collegegeld in geval van overstap van deeltijd naar voltijd/duaal) hebt voldaan, wordt je definitief ingeschreven.
Heb je al geprobeerd om in te checken bij metro KZ en gelijk weer uit te checken?quote:Op dinsdag 17 december 2013 18:00 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dan is het er inderdaad eentje later, afrit Kralingen. Jij gaat er nu bij die rotonde af zeker?
Als je bij Kralingen eraf gaat naar links en dan bij de stoplichten (waar je afrit vanaf de andere kant kruist) meteen weer links, dan rij je zo de garage in. En dan op de terugweg dus even heen en weer naar Voorschoterlaan om er gratis te staan
Ja klopt, en dan zo door naar CB/quote:Op dinsdag 17 december 2013 18:00 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dan is het er inderdaad eentje later, afrit Kralingen. Jij gaat er nu bij die rotonde af zeker?
Ik ga eens een poging wagen straks!quote:Als je bij Kralingen eraf gaat naar links en dan bij de stoplichten (waar je afrit vanaf de andere kant kruist) meteen weer links, dan rij je zo de garage in. En dan op de terugweg dus even heen en weer naar Voorschoterlaan om er gratis te staan
Ik zit in de klas bij een aantal mensen die vanaf het mbo zijn doorgestroomd en die zijn destijds in februari begonnen. Verder heb ik het nog nooit gehoord, dus ik vermoed dat je als je in februari wil begonnen je in het mbo-traject komt en of dat mogelijk is als je geen mbo hebt gedaan zou ik niet weten.quote:Op woensdag 18 december 2013 00:57 schreef Leontje het volgende:
Op hint staat dit:
[..]
De hro biedt bijna geen studies die 1 februari beginnen, weinig scholen volgens mij... Betekend dit dat er eventueel een kans is nog dit jaar met een andere studie aan te kunnen vangen binnen hro en dus wel over 3,5 jaar klaar te kunnen zijn? Of begrijp ik dit verkeerd, iemand hier ervaring mee?
Ja, ik sta meestal in de garage, dus ik heb een keer geprobeerd bij de "hoofdingang" in te checken, over het perron lopen en dan boven bij de poortjes in de garage weer uitchecken, maar dat werkt niet. Als je HES-->KZ met de bus doet ook niet trouwens, je moet echt een metroreis gemaakt hebben.quote:Op woensdag 18 december 2013 10:48 schreef Freire het volgende:
[..]
Heb je al geprobeerd om in te checken bij metro KZ en gelijk weer uit te checken?
@Freire Ik heb nog een rookie account en kan je dus helaas nog geen pm sturen. Zou je contact met mij willen zoeken, omdat ik een vraag heb over het keuzevak casinostrategieën. Ik ben namelijk ook ingeloot, maar ben echt de link kwijt naar de opdracht over het prisoners dilemma. heb jij die toevallig voor mij?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |