abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_129964265
quote:
0s.gif Op zondag 11 augustus 2013 23:58 schreef Djibril het volgende:
Is dit een christelijke versie van computerprobleem/spacechinees?
erger zelfs, computerprobleem is tenminste nog geen gedeeltelijke holocaustontkenner.

Maargoed, het gaat wel precies zoals ik had voorspeld. Krijgt een paar lastige vragen, dus hij houdt zich een paar daagjes stil, doet daarna net alsof hij het niet heeft gezien en gaat vervolgens doodleuk verder met zijn agressieve en opdringerige propaganda.
Incelfrikandel
pi_129966596
De situatie m.b.t. de "genocide" op de Koerden in Syri blijkt toch niet zo zwart wit te zijn.

De Syrische jihadisten willen niet alle Koerden uitroeien, maar alleen de PKK-Koerden omdat ze samen zouden werken met Bashar Al-Assad :') Sterker nog, die Syrische jihadisten bestaan voor een deel uit Koerdische jihadisten.

Alle Koerdische partijen van links tot rechts in Iraaks-Koerdistan hebben Koerdische jongeren opgeroepen om zich niet aan te sluiten bij de jihadisten in Syri (wat de Iraaks-Koerdische jongeren wel doen dus).

Op deze Koerdische website kun je lezen dat Al-Qaeda soennitische Koerden uit Iran rekruteert en inzet in Afghanistan, Irak en Tsjetsjeni:
http://rudaw.net/english/middleeast/iran/08082013

Als je ziet dat zelfs autochtone Nederlanders/Belgen op jihad gaan in Syri, dan is het toch wel naef om te denken dat het Koerdische volk een blok vormt en massaal tegen de jihad/jihadisten is. Dat laatste willen de nationalistische/seculiere Koerden de wereld doen geloven, maar de realiteit is dat een deel van de Koerden (net als ieder ander volk) zich aansluiten bij de jihadisten in Syri.

De genocide op de Koerden in Syri door de jihadisten is denk ik voornamelijk een propaganda-verhaal van Iran/Syri/Rusland/PKK/Alawieten/Alevieten om de Koerden massaal tegen de Syrische rebellen te doen keren en hen te gebruiken om Assad's oorlog tegen de Syrische rebellen te voeren.
-
  dinsdag 13 augustus 2013 @ 23:27:25 #203
343860 UpsideDown
Baas Boven Baas
pi_130040667
VS generaal Martin Dempsey is gisteren in Israel aangekomen om met Israel en Jordani over o.a. de Syrische kwestie te overleggen. Mogelijk komt er een interventieplan van de VS op tafel in de hoop dat deze twee landen bereid zijn mee te werken. Isreal zou hierbij een no-flyzone moeten opzetten en Jordani grondtroepen inzetten. Ik vermoed echter dat beide landen weinig trek hebben in inmenging en dat er uiteindelijk weinig aan de bestaande situatie zal veranderen.
Say what?
  woensdag 14 augustus 2013 @ 02:42:48 #204
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_130046471
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 augustus 2013 23:27 schreef UpsideDown het volgende:
VS generaal Martin Dempsey is gisteren in Israel aangekomen om met Israel en Jordani over o.a. de Syrische kwestie te overleggen. Mogelijk komt er een interventieplan van de VS op tafel in de hoop dat deze twee landen bereid zijn mee te werken. Isreal zou hierbij een no-flyzone moeten opzetten en Jordani grondtroepen inzetten. Ik vermoed echter dat beide landen weinig trek hebben in inmenging en dat er uiteindelijk weinig aan de bestaande situatie zal veranderen.
Jordanie moet wel heel erg dom zijn om dan grondtroepen in te zetten. :')
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~Franois Fnelon
pi_130056134
Ik denk eerlijk gezegd dat ze het via Turkije wouden / willen spelen maar de Turkse bevolking heeft echt geen zin om Syri binnen te vallen dus dat plan kunnen ze op hun buik schrijven. De Patriots die eventueel nodig zijn voor een no-fly zone staan er in elk geval al.

Verder is het nu best stil, alleen is de FSA bezig in Latakia en moet de SAA weer zijn mannen uitstrekken om ze op te jagen. En verder is Manas Tlaff aangewezen als leider van de NSC oid, nu gaan ze weer proberen om een 'nationaal' leger op te richten.
  woensdag 14 augustus 2013 @ 14:27:37 #206
406876 Schurkenstaat
as van het kwaad
pi_130056702
Ik geloof niets van een buitenlandse interventie.

Dat is de doos van Pandora openen.
pi_130056901
quote:
0s.gif Op woensdag 14 augustus 2013 14:11 schreef expans het volgende:
Verder is het nu best stil, alleen is de FSA bezig in Latakia en moet de SAA weer zijn mannen uitstrekken om ze op te jagen. En verder is Manas Tlaff aangewezen als leider van de NSC oid, nu gaan ze weer proberen om een 'nationaal' leger op te richten.
quote:
Syria: SNC set to combat “warlords”

The 6,000-strong opposition army is to be under the FSA's command.

On Friday, the head of the Syrian National Coalition (SNC) Ahmed Jarba revealed plans to form a “national army” consisting of 6,000 opposition fighters to fight what he described as “warlords” taking part in Syria’s over two-year-old civil war.

At an event held in the Jordanian capital, Amman, Jarba stated that the SNC, in cooperation with the Free Syrian Army (FSA), is working towards “forming a national army to get rid of warlords and solve many problems.”

The Gulf-backed head of the SNC revealed that the new army will call for volunteers from the north and south of Syria.

In a statement, Jarba announced the next few weeks “will witness a genuine military development on the ground,” adding, “There is a real intention to change the rules of the game in a practical, genuine and realistic way.”

According to a senior FSA source who spoke to Asharq Al-Awsat on the condition of anonymity, the FSA command, in coordination with the SNC, has taken steps to “organize and discipline the battalions on the ground in order to form as a basis for a reliable army in post-Assad Syria.”

As for what is meant by the term “warlords,” the same source explained to Asharq Al-Awsat that they include “groups exploiting the tough circumstances Syrians are going through by monopolizing food supplies and services, as well as allegedly revolutionary formations that do not fulfill their military duties and are [instead] occupied with stealing oil and wheat to sell on the black market and make money.”

Also in this category are “the undisciplined formations that adopt a suspicious and extremist agenda that is detached from the moderate Islamic thought Syrians are familiar with,” the source added, in a reference to the Islamist battalions taking part in the war against the Syrian regime.

Other SNC sources announced that “there are many ideas on the table and that several new forces have been formed,” adding “these forces are disciplined and organized, as well as trained, to deal with civilians and fight by using modern ways.”

The source denied claims the new army will be independent from the FSA stressing that the FSA council will form as its “core.”

Jarba’s comments come amid increasing criticism of several FSA-linked battalions for violations committed against civilians and regime troops. They also come against the backdrop of growing conflict between FSA and Islamist units that led to a spate of assassinations of several opposition commanders in the villages of Latakia and Idlib.
En dat Tlass dit leger gaat leiden is nog maar een gerucht toch? Ik weet niet zo goed wat ik daar van moet vinden. Van de ene kant hebben veel mensen uit de oppositie een hekel aan hem. Van de andere kant zou hij misschien een verzoenend persoon kunnen zijn, zijn vader is soenniet, zijn moeder een alawiet.
Incelfrikandel
pi_130064184
Nice
Exponentile deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_130078054
Heeft iemand informatie over de Turkmenen? Ik lees weleens wat maar ik weet niet of het allemaal klopt ofniet.
pi_130078609
de turkmenen?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_130078902
quote:
3s.gif Op woensdag 14 augustus 2013 23:23 schreef Slayage het volgende:
de turkmenen?
http://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_Turks

Weet dat ze wel actief zijn in de FSA maar niet met hoeveel en of ze ook kunnen rekenen op buitenlandse hulp (vanuit Turkije)
  donderdag 15 augustus 2013 @ 15:09:32 #212
348078 Veldkamp
Gerechtigheid en vrede
pi_130096989
quote:
0s.gif Op woensdag 14 augustus 2013 14:27 schreef Schurkenstaat het volgende:
Ik geloof niets van een buitenlandse interventie.

Dat is de doos van Pandora openen.
Prins Bandar al-Saoedi, de chef van de geheime dienst van Saoedi-Arabi, heeft dit wel geopperd tegenover de Russische president en oud-KGB-resortscommandant Vladimir Poetin.

Rusland weigert om de islamistische terroristen en de gewapende sektarische oppositiegroepen als legitieme vertegenwoordigers te laten overwinnen.

Rusland zal het socialistisch bewind van de (nog steeds erg populaire) Syrische president Bashar al Assad blijven steunen.

Bandar heeft toen gezegd: "Dan blijft slechts nog de optie van buitenlandse militaire interventie bestaan voor onze zijde [Saoedi-Arabi, Qatar, Turkije, Moslimbroederschap, Salafisme, takfiri-imams, terroristen, NAVO, VS, UK, Frankrijk, Nederland]....."

Poetin heeft daarop beleefd doch afwijzend geantwoord.

De spanningen nemen snel toe.

"Wenn alles Frieden, Schalom ruft....." (Palestijns-Isralische "superonderhandelingen voor de echte vrede" sinds kort....) Google maar eens.
  donderdag 15 augustus 2013 @ 15:25:36 #213
348078 Veldkamp
Gerechtigheid en vrede
pi_130097644
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 augustus 2013 23:27 schreef UpsideDown het volgende:
VS generaal Martin Dempsey is gisteren in Israel aangekomen om met Israel en Jordani over o.a. de Syrische kwestie te overleggen. Mogelijk komt er een interventieplan van de VS op tafel in de hoop dat deze twee landen bereid zijn mee te werken. Isreal zou hierbij een no-flyzone moeten opzetten en Jordani grondtroepen inzetten. Ik vermoed echter dat beide landen weinig trek hebben in inmenging en dat er uiteindelijk weinig aan de bestaande situatie zal veranderen.
Isral wil wel inmenging.

Maar dat Amerikaanse soldaten via Jordani voor de Isralische belangen (neerslaan Assad in Syri en nieuwe anti-Palestijnse regering daar installeren) sterven en vechten. Niet de eigen Isralische.

Jordani zit erg moeilijk. Het koningshuis daar valt als er interventie komt. Maar ook als men niets doet, want de (anti-royalistische) soennitisch-islamistische Moslimbroederschap zit er - met Qatar, Turkije en de VS als drukkende machten via de MB Jordani.
  donderdag 15 augustus 2013 @ 15:31:11 #214
348078 Veldkamp
Gerechtigheid en vrede
pi_130097876
quote:
0s.gif Op woensdag 14 augustus 2013 14:11 schreef expans het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd dat ze het via Turkije wouden / willen spelen maar de Turkse bevolking heeft echt geen zin om Syri binnen te vallen dus dat plan kunnen ze op hun buik schrijven. De Patriots die eventueel nodig zijn voor een no-fly zone staan er in elk geval al.

Verder is het nu best stil, alleen is de FSA bezig in Latakia en moet de SAA weer zijn mannen uitstrekken om ze op te jagen. En verder is Manas Tlaff aangewezen als leider van de NSC oid, nu gaan ze weer proberen om een 'nationaal' leger op te richten.
Manaf Tlass is de correcte naam. Hij is in 2011 omgekocht door Qatar en overgelopen (met hulp van geheime dienst Frankrijk).

Het 'nationale' (meer seculiere) rebellenleger zal nooit komen te bestaan. Het 'Vrije Syrische Leger' (VSL) is leeggelopen en deels gevuld met buitenlandse (Libische) huurlingen die ook allen steeds islamistischer en radicaler blijken.

Tlass heeft geen aanhang. Hij komt uit de binnenste kringen van de Assad-familievrienden.

Secularistische Syrirs hebben allen hun volledige gewicht en steun in de schaal van president Bashar al-Assad gelegd.

De 'opstandelingentactiek' van de VS, NAVO, Frankrijk en Qatar is steeds hopelozer en wanhopiger.

Gelukkig zullen de Koerden in Turkije, de alawieten in de Turkse provincie Hatay (waar Erdogan al studenten liet doodschieten door hun hoofd), de miljoenen alevieten in centraal Turkije zullen met het seculiere Turkse leger dan in opstand komen tegen Erdogan.

Dat kan dan ook de Amerikaanse CIA nauwelijks nog tegenhouden.

Tlass krijgt niets van de grond. En Turkije zal zelf in burgeroorlog afglijden als het de Saoedisch-Isralisch-Amerikaans-Qatarese oorlog tegen Assad moet gaan uitvechten. Wel doen islamistische officieren van de Turkse geheime dienst TIT (onder Erdogan binnengeleid) al sinds 2011 aan massale steun voor de buitenlandse rebellenterroristen in Syri.

Overigens stromen op dit moment honderdduizenden Syrische burgervluchtelingen vanuit Jordani, maar vooral uit Libanon terug naar Syri op uitnodiging van het Syrische Ministerie voor Nationale Verzoening. Dit in het kader van totale amnestie en normalisatiepolitiek.

Dit wordt hier niet bericht. Erdogan verhindert de Syrische vluchtelingen om terug te keren naar Syri. Dit gaat ook moeilijk, omdat het Syrische Arabische leger alleen in Latakia enkele Turks-Syrische grensovergangen nog controleert. En de Syrische vluchtelingen zitten niet meer in de Turkse provincie Hatay, maar nabij Gaziantep en dieper in Anatoli.
  donderdag 15 augustus 2013 @ 15:31:43 #215
306109 francoisdublanc
Urgent en At your service
pi_130097891


[ Bericht 3% gewijzigd door sp3c op 15-08-2013 21:38:07 ]
  † In Memoriam † donderdag 15 augustus 2013 @ 17:55:42 #216
341203 3-voud
50 shades of fuck you todo
pi_130102570
-

[ Bericht 100% gewijzigd door sp3c op 15-08-2013 21:37:47 ]
Op vrijdag 6 januari 2012 23:32 schreef remlof het volgende:
7 mei ga ik op Pim Fortuyn z'n graf pissen *G*
pi_130103023
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 15:52 schreef expans het volgende:

[..]

Ik ben ook moslim maar je ziet mij geen mensen executeren..

wat nu?
Die video is verwijderd, heb dus niet kunnen zien waar het over ging, maar ga er maar vanuit dat de jihadistische groeperingen ook niet kinderen executeren.

In Algerije hebben aanhangers van het leger ook hun baard laten groeien en enorme misdaden gepleegd tegen de burgerbevolking terwijl ze Allahu Akbar schreeuwden. Dit deden ze om hun tegenstanders zwart te maken bij de burgerbevolking en om het leger als de beschermers van het volk neer te zetten. Assad heeft de Algerijnse generaals om advies gevraagd, dus ga er maar vanuit dat dit ook in Syri gebeurt.
-
pi_130105141
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 18:14 schreef Charismatisch het volgende:

[..]

Die video is verwijderd, heb dus niet kunnen zien waar het over ging, maar ga er maar vanuit dat de jihadistische groeperingen ook niet kinderen executeren.

In Algerije hebben aanhangers van het leger ook hun baard laten groeien en enorme misdaden gepleegd tegen de burgerbevolking terwijl ze Allahu Akbar schreeuwden. Dit deden ze om hun tegenstanders zwart te maken bij de burgerbevolking en om het leger als de beschermers van het volk neer te zetten. Assad heeft de Algerijnse generaals om advies gevraagd, dus ga er maar vanuit dat dit ook in Syri gebeurt.
Ik vind dat nogal naef. De ISIS heeft vreselijke slachtpartijen op hun naam staan in Irak. Kinderen waren daarbij ook slachtoffer. Dat ze ertoe in staat zijn is wel duidelijk, ook in Syri.

Andersom trouwens ook, troepen/shabiha van Assad hebben zich eerder voorgedaan als AQ en hebben ook veel slachtingen op hun naam staan(Baniyas, Houla etc), dus ik vind het geen vreemde theorie.
Incelfrikandel
pi_130105312
Omdat een blog het zegt.

Ik zou iets kritischer zijn, als ik jou was.
pi_130105376
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 19:33 schreef Schurkenstaat het volgende:
Omdat een blog het zegt.

Ik zou iets kritischer zijn, als ik jou was.
Wat bedoel je?
Incelfrikandel
pi_130105398
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 18:14 schreef Charismatisch het volgende:
Die video is verwijderd, heb dus niet kunnen zien waar het over ging, maar ga er maar vanuit dat de jihadistische groeperingen ook niet kinderen executeren.
Niet zo lang geleden was er een 14 jarig koffieverkopertje geexecuteerd door Jihadi's omdat hij een voor de Jihadi's onbekend Syrisch gezegde gebruikte. Dit is toevallig een case die ik ken omdat deze vrij hard het nieuws haalde. Er zijn ontgetwijfeld veel meer kinderen geexecuteerd.

Van de FP trouwens deze link voor de video waar jij op reageerde:


[ Bericht 6% gewijzigd door Pharmacist op 15-08-2013 19:43:01 ]
pi_130108192
quote:
A jihadist group has expelled rebel Free Syrian Army fighters from their positions in the northern city of Raqa, a watchdog reported on Wednesday.
"Fighters from the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS) have taken control of the positions of the Ahfad al-Rasul brigade in Raqa," the Syrian Observatory for Human Rights said.
For more than a week, clashes have pitted jihadists against the Ahfad al-Rasul brigade, a part of the mainstream Free Syrian Army, which has the backing of many Western and Arab countries.
The fighting between the two rebel groups erupted when ISIS attacked Ahfad al-Rasul positions in the city, according to the Observatory and brigade officials.
"They wanted to take our munitions and weapons," an official from Ahfad al-Rasul told AFP on condition of anonymity.
Late on Tuesday, the jihadists blew up a car in front of an Ahfad al-Rasul post in the city, killing at least five fighters, before going on to seize control of all its positions.
"ISIS wants to control the whole city," said the Observatory's head, Rami Abdel Rahman.
Islamist fighters captured Raqa in March, making it the only provincial capital to have fallen out of regime hands since the March 2011 start of Syria's uprising against President Bashar al-Assad.
Residents have since staged several demonstrations against exactions by ISIS, which has links to Al-Qaeda.
ISIS has been accused of taking hundreds of anti-regime fighters hostage and imposing their ultra-conservative interpretation of Islam in areas under their control.
AFPBy AFP | AFP – Wed, Aug 14, 201
pi_130116067
Klopt idd dat er een koffieverkoper is gexecuteerd, hij zei iets in de trant van 'Zelfs als de profeet zelf komt geef ik het niet zo goedkoop' oid.

En het ergste; die gasten waren geeneens echte Syrirs.
pi_130116496
quote:
0s.gif Op donderdag 15 augustus 2013 19:36 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Niet zo lang geleden was er een 14 jarig koffieverkopertje geexecuteerd door Jihadi's omdat hij een voor de Jihadi's onbekend Syrisch gezegde gebruikte. Dit is toevallig een case die ik ken omdat deze vrij hard het nieuws haalde. Er zijn ontgetwijfeld veel meer kinderen geexecuteerd.

Van de FP trouwens deze link voor de video waar jij op reageerde:
Weet je wat die mafkees zegt? Dat die 2 jongetjes leden zijn van de Shabiha :?
Maar het zijn in ieder geval allebei sjiieten. Ze hebben ze ontvoerd uit de dorpje(s) Nubul en Al-Zahraa.

Deze 2 dorpjes worden al maanden omsingeld en compleet afgesloten van de rest van Syri. Ik hoop niet dat ze al gevallen zijn want dat zal gewoon een slachting worden, 100%

Tijdje geleden was er al een filmpje opgedoken van de slachting in het dorpje Hatla.
Hier belooft deze extremist dat de dorpjes Nubul en Al-Zahraa de volgende zijn.


[ Bericht 7% gewijzigd door Peunage op 16-08-2013 00:24:04 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')