Dat probleem kan je oplossen door de kinderen tegen te houden.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 21:12 schreef DroogDok het volgende:
voor mensen als ik die vanwege de komst van kinderen naar een grotere woning willen is het op slot zitten wel degelijk een probleem.
Goed stuk. Jammer dat wij hier allemaal onderzoekscommissies in het leven moeten roepen om dit te constateren en vervolgens het probleem alsnog proberen te ontkennen en te omzeilen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 13:34 schreef Perrin het volgende:
Van een Australische website (we worden nog eens beroemd!):
[..]
Dat gaat nog heel lang uitgesteld worden, vrees ik.quote:Op woensdag 24 juli 2013 19:08 schreef fedsingularity het volgende:
[..]
Goed stuk. Jammer dat wij hier allemaal onderzoekscommissies in het leven moeten roepen om dit te constateren en vervolgens het probleem alsnog proberen te ontkennen en te omzeilen.
Eigenlijk is de oplossing simpel, bouwen, bouwen en bouwen. Het verlies op de overwaardering moet toch genomen worden en hoe langer het uitgesteld wordt hoe triester de economie eruit komt te zien.
Door enerzijds betaalbare woningen neer te zetten, wat zorgt voor lagere maandlasten en een hoger besteedbaar inkomen voor aardig wat burgers.quote:
Hoe dan, waar dan, wat dan???quote:Op woensdag 24 juli 2013 20:30 schreef fedsingularity het volgende:
Door enerzijds betaalbare woningen neer te zetten........
Het had leuk geweest als de potten van de sociale woningbouw niet leeggeplunderd warenquote:
Om maar iets te noemen. Of als gemeentes maar niet zulke idiote grondpolitiek hadden bedreven en nu met de schade zitten (Apeldoorn). Of projectontwikkelaars...etc...quote:Op woensdag 24 juli 2013 21:04 schreef fedsingularity het volgende:
Het had leuk geweest als de potten van de sociale woningbouw niet leeggeplunderd waren
De hoge huizenprijzen zijn nu het grote onderwerp niet, wel de consument die geen huis wil kopen en/of nog wacht. Meer huizen op de markt gooien, zorgt er voor dat de huizen die te koop staan, nog langer te koop zullen staan en verder moeten zakken (wat men al niet kan opbrengen).quote:Op woensdag 24 juli 2013 20:30 schreef fedsingularity het volgende:
[..]
Door enerzijds betaalbare woningen neer te zetten, wat zorgt voor lagere maandlasten en een hoger besteedbaar inkomen voor aardig wat burgers.
Aan de andere kant komt de economische activiteit in de bouw weer op gang en daalt de werkloosheid.
Uitkeringen dalen, belastinginkomsten omhoog, stijgend consumentenvertrouwen.
Het is heel positief als de prijzen nog 50% dalen, dan hebben wij meer huis voor ons geld. Wij gaan niet meedoen aan die prijzengekte.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:37 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De hoge huizenprijzen zijn nu het grote onderwerp niet, wel de consument die geen huis wil kopen en/of nog wacht. Meer huizen op de markt gooien, zorgt er voor dat de huizen die te koop staan, nog langer te koop zullen staan en verder moeten zakken (wat men al niet kan opbrengen).
Heel deze situatie zorgt voor een enorme deuk in het algehele consumentenvertrouwen. Als de huizenmarkt nu weer zou aantrekken, heeft dat voor heel Nederland positieve effecten, ook voor de bouw en ook de consumentenartikelen. Dat lost die paar huizen bouwen niet op. Zie alleen al die woningbouwverenigingen die hun panden te koop moesten aanbieden. Men wil vooral niet kopen en dat dringt bij het kabinet ook niet door want die komen met het idiote plan om de huurprijzen van de woningbouw drastisch te verhogen
Lekker realistisch ook. Het is inderdaad positief voor ons kopers en voor de rest is het meer dan kut. Ook voor je pensioen, werkgever, bank, bouwbedrijven die failliet gaan etcetc. Maarja laten we vooral doorduimenquote:Op woensdag 24 juli 2013 23:13 schreef PaulieWalnuts het volgende:
[..]
Het is heel positief als de prijzen nog 50% dalen, dan hebben wij meer huis voor ons geld. Wij gaan niet meedoen aan die prijzengekte.
Je zit iig in een mooi huis om toe te kijken terwijl de economie volledig naar de kelder gaatquote:Op woensdag 24 juli 2013 23:18 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Lekker realistisch ook. Het is inderdaad positief voor ons kopers en voor de rest is het meer dan kut. Ook voor je pensioen, werkgever, bank, bouwbedrijven die failliet gaan etcetc. Maarja laten we vooral doorduimen
Het is niet leuk voor niemand, maar hadden de overheid en de huizenbezitters maar niet zo dom geweest dan hadden we redelijk stabiele huizenprijzen gehad net als in Duitsland.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:18 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Lekker realistisch ook. Het is inderdaad positief voor ons kopers en voor de rest is het meer dan kut. Ook voor je pensioen, werkgever, bank, bouwbedrijven die failliet gaan etcetc. Maarja laten we vooral doorduimen
Je kan de belastingbetaler niet op laten draaien voor domme keuzes van huizenbezitters. Als je elke keer mensen gaat redden die domme keuzes maken waarom zou je dan nog na gaan denken over keuzes als de overheid toch weer klaarstaat om je te redden. Falen moet afgestraft worden en goede keuzes moeten beloond worden.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:23 schreef SpartaTurken het volgende:
De enige oplossing die ik zie, is dat huizenbezitters op een voordelige manier restschulden kunnen aflossen.
Eigenlijk te gek voor woorden, bij overwaarde wordt de winst ook niet gedeeld met de belastingbetaler, maar anders raakt de economie maar niet uit deze misere.
Mensen die zich gebrand hebben met een huis moeten op de blaren zitten. Wel moet de mogelijkheid bestaan om een restschuld mee te nemen in een volgende hypotheek.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:31 schreef SpartaTurken het volgende:
Dat ben ik helemaal met je eens, maar welke oplossing heb jij in gedachten?
Er is geen oplossing, dat moet men eens gaan beseffen. Men zal deze bust moeten uitzitten. Je kunt hooguit ervoor zorgen, door het geven van duidelijkheid/ nemen van verliezen e.d., dat de bodem sneller bereikt word. De oplossingen die hier en elders verkondigd worden richting zich enkel op het verplaatsen van de rekening. Wat natuurlijk ook kan, al ben ik daar absoluut geen voorstander van.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:31 schreef SpartaTurken het volgende:
Dat ben ik helemaal met je eens, maar welke oplossing heb jij in gedachten?
Schok? Men kan dat niet betalen. En dat is in niemands belang, ook niet van de huurder of aanstaand koperquote:Op woensdag 24 juli 2013 23:40 schreef SpartaTurken het volgende:
Ben ik, het wordt saai, ook met je eens.
Maar Nederlanders zijn zo verwend en in een halve coma gesukkeld, die kunnen weinig veranderingen aan.
En het afschaffen van de HRA is voor vele Nederlanders een enorme schok.
Misschien wel maar het toch van de gekke dat het wordt aangemoedigd door de overheid dat schulden niet worden afgelost? Daarnaast is de HRA onbetaalbaar, een groot gedeelte van de overheidsbegroting gaat op aan deze subsidie en we geven al elke jaren vele miljarden teveel uit.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:40 schreef SpartaTurken het volgende:
En het afschaffen van de HRA is voor vele Nederlanders een enorme schok.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |