Eh. Misschien had hij het shirt al uit toen jullie aankwamenquote:Op woensdag 24 juli 2013 22:01 schreef Mangostine het volgende:
[..]
niet toch? Ik dacht blauwe romper? Ik weet het bijna zeker.
Hee pssst: http://www.beauloves.co.uk/quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:00 schreef Spees_Eend het volgende:
Die is ook leuk! Dat zorromaskertje doet me denken aan iets dat hier laatst werd gepost. Ook al zo'n leuk merk.
Oh... ja zó mooi. Nu ga ik waarschijnlijk weer kijken, in mijn mandje leggen en dan toch weer wegklikken....quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:04 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Hee pssst: http://www.beauloves.co.uk/
ok, daar ging ik dus natquote:Op woensdag 24 juli 2013 22:01 schreef Mineola het volgende:
[..]
Ik ook! En ik heb tegenwoordig paypal en ik snap hoe het werkt
zie je. Anders had ik het echt wel gezien.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:02 schreef Mineola het volgende:
[..]
Eh. Misschien had hij het shirt al uit toen jullie aankwamen. Spees heeft m iig nog gezien met shirt.
Romper was blauw/wit ja.
Ze zijn aardig roze (al zeg ik het zelf)quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:07 schreef Mineola het volgende:
Die Teva's zou ik dan weer weinig moeite mee hebben. Aardbei vind ik niet specifiek meisjes, of zijn ze roze of zo?
Weet ik, ben ik me ook van bewust, bij bezoekjes buiten huis trek ik hem ook de andere kleurtjes aan, maar voor in huis vind ik het cute.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:50 schreef laziness het volgende:
Ja dat zou ik al aanzien voor een meisje dan met dit pakje, sorry Juud.
Het pakje an sich is leuk!
Ik heb hem. In 86. Dus als ze eruit is..! Maar voorlopig nog niet.quote:Op woensdag 24 juli 2013 15:35 schreef Lamb29 het volgende:
[ afbeelding ]
Ja en nu moet ik dus een baby
KD Als jij nu eens roept dat jij hem al hebt kan ik daar even op teren
Broeken thuis zijn 52cm en boden heeft per item de exacte centimeters er bij staan, (goede service!) en dat is 54,5cm dus ik durf de gok wel aan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 16:57 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik heb de tijd..... en anders is CS of KD me zeker weer voor
Exact dat... Behalve het Luuk gedeelte... Ik heb geen Luukquote:Op woensdag 24 juli 2013 22:53 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik had voor Sofie aardig wat jongens spul. Dat vond ik toen nog leuker. Dus dat draagt Luuk nu. Nu mag ik voor Sofie alleen nog maar roze/rood/paars kopen. Anders is de kans groot dat ze het niet aanwil.
Ik heb de teva's van Floris wel bewaard. Ze zijn geloof ik met slangen. Zwart met blauw. Mm eerste keus zou het niet zijn voor haar, maar ze zijn nog prima en het kan wel.quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:05 schreef kaatjejannie het volgende:
Luuk krijgt echt de aardbei teva's van Sofie niet aan.
Sofie heeft een groei spurt gehad. Ze heeft nu dr derde paar teva's aan. In 1 zomer.
Haha dan moet ik nog even aan de bakquote:Op woensdag 24 juli 2013 22:56 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Ik heb hem. In 86. Dus als ze eruit is..! Maar voorlopig nog niet.
Hmmmm, zou ik 'm dan mogen dibsen (als niemand anders mij voor is én als je 'm uiteraard wilt verkopen tegen die tijd!)?quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:56 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Ik heb hem. In 86. Dus als ze eruit is..! Maar voorlopig nog niet.
quote:Op woensdag 24 juli 2013 22:44 schreef Juud79 het volgende:
Dit is wel het meest 'meisjesachtige' dat ik heb. Ik heb het pak in drie verschillende kleuren, vond het zo leuk, deze is framboosroze, met geel en paars. Ik vind het voor mijn mini baby schattig, maar in grotere maat zou ik hem niet meer kopen.
Ik ben sowieso met meidenkleuren\bloemenprintjes oid al snel bang dat mensen denken, och erm dat ventje moet kleren van zijn zus dragen. Buiten dat vind ik het heel leuk dat ik voor beide hun Eigen kleren en stijl kan kopen/bepalen en dat ik me op zowel jongens als meidenspul kan storten, ik hou dr van.![]()
[ afbeelding ]
Mijn dochter lijkt wel wat op jouw dochter qua type en wordt idd zelfs als ze roze aanheeft voor een jongetje aangezien en erg leuk is dat nietquote:Op donderdag 25 juli 2013 09:15 schreef twentemeisje het volgende:
[..]Ik vind 'm door het geel wel goed kunnen, ik zou 'm Maas ook aantrekken als ik 'm in de kast had liggen!
Ik ben juist met Saar's kleren vaak bezig met "als het maar niet jongensachtig lijkt" omdat ze (nu gelukkig minder) zo vaak voor een jongetje werd aangezien. Mijn zusje hoorde zelfs iemand een x zeggen "ze heeft een jurkje aan dus het zal echt wel een meisje zijn". Ik weet dat ik het me niet aan zou moeten trekken maar ik kon echt wel janken toen.
Gelukkig groeien haar haartjes nu eindelijk echt en kan er (als mevrouw het toestaat that is) soms een knipje in. Zul je zien dat ze straks allemaal denken dat Maas een meisje is
.
Hier nog zo een!quote:Op donderdag 25 juli 2013 09:17 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Mijn dochter lijkt wel wat op jouw dochter qua type en wordt idd zelfs als ze roze aanheeft voor een jongetje aangezien en erg leuk is dat niet. Toen ze een week of 3 was had ze een witte romper aan met een blauw overgooiertje, toen werd mij ook gevraagd 'wat het is'. Toen ik trots zei: een meisje, zei die heeeel oude vent: nou, waar zou ik dat in hemelsnaam aan moeten zien dan
? Dat jurkje heeft ze nooit meer aangehad
Hier nog zo een!quote:Op donderdag 25 juli 2013 09:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
vent: nou, waar zou ik dat in hemelsnaam aan moeten zien dan? Dat jurkje heeft ze nooit meer aangehad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |