quote:
Over hoogmoed komt voor de val gesproken...quote:
Dat wordt nog wat in de winter, of met regen. ADO wordt vaste klant bij het inhalenquote:Op donderdag 3 oktober 2013 00:29 schreef Crimyclown het volgende:
Zonde van het verlies, maar wat een grasmat daar(is geen excuus om te verliezen hoor) maar bij de cornervlaggen lag niet eens gras. Heel slecht.
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 10:00 schreef DeVinger het volgende:
LAAT AL DIE NEKKERS NOU IS UIT HET MOOIE VITESSE TOPIC GAAN JOH!
quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 14:15 schreef dikkedaniel het volgende:
Vitesse wil proberen om de wedstrijd tegen ADO over te laten op een normaal veld. Omdat ADO - Heerenveen van dit weekend wel afgelast is maar de wedstrijd afgelopen woensdag wel gewoon kon doorgaan. Terwijl toen het veld even kut was als nu.
De KNVB heeft een streep gezet door de wedstrijd ADO Den Haag-SC Heerenveen. Voor Vitesse is dat aanleiding te denken aan een verzoek tot overspelen van zijn duel met ADO.
Het veld in het Kyocera Stadion is in slechte staat door problemen met de afwatering. Op basis van een keuring werd vrijdag besloten om het duel van zaterdag van het programma te halen.
Voor de KNVB was van doorslaggevend belang dat het veld niet egaal is en de veiligheid van spelers en officials niet gegarandeerd kan worden. Op korte termijn wil de bond de nieuwe datum bekend maken.
Nu de afgelasting een feit is, overweegt Vitesse stappen te ondernemen. De Arnhemse club werkte woensdag de wedstrijd af in Den Haag en beklaagde zich over de erbarmelijke staat van het veld. Het duel ging met 2-1 verloren. Vitesse denkt erover na een verzoek in te dienen om die wedstrijd over te spelen, maar wil eerst de argumentatie van de KNVB weten.
De KNVB heeft de problemen met het veld ook neergelegd bij de aanklager. Daarnaast is ADO Den Haag te verstaan gegeven dat structurele aanpassingen noodzakelijk zijn om meer afgelastingen te voorkomen.
De problemen kwamen aan het licht bij de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse op 14 september. De Haagse Eredivisionist nam maatregelen waardoor het thuisduel met NEC een week later wel door kon gaan. De afgelopen week aangebrachte geulen met zand hebben het veld geen goed gedaan.
[ afbeelding ]
bron: http://www.vi.nl/nieuws/v(...)ng-adoheerenveen.htm
Nee maar serieus, vind jij dat niet hypocriet dan?quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 23:26 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
huphup, terug naar je FC Twente topic.
100% mee eens. Bovendien had ADO net zoveel last van het veld. Je kunt natuurlijk lullen dat Vitesse het voetbal speelt dat beter uit zijn verf komt op een betere grasmat, maar dat is hetzelfde als een voetbal leek uitleggen dat er met een wissel meer 'voetbal' in de ploeg kwam.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 23:47 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Nee maar serieus, vind jij dat niet hypocriet dan?
Als Vitesse had gewonnen dan had je ze niet gehoord, dit is gewoon huilgedrag.
Nee is niet hypocriet.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 23:47 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Nee maar serieus, vind jij dat niet hypocriet dan?
Als Vitesse had gewonnen dan had je ze niet gehoord, dit is gewoon huilgedrag.
Valt genoeg over te zeggen. Vitesse was te slordig en gaf te makkelijk de goals weg in de eerste helft. In de tweede helft was Vitesse feller en scherper. Atsu gelijk een assist bij zijn invalbeurt en lijkt zo op het eerste oog een echte aanwinst.quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:41 schreef remlof het volgende:
Niets kunnen zien van de thuiswedstrijd tegen Feyenoord, maar ik begrijp dat we het door geklungel vrij snel weggaven in de eerste helft. In de tweede helft was het beter maar helaas te weinig en te laat om nog punten te halen.
Gezien het feit dat er hier nog niet gepost is na de match is er niet veel meer over te zeggen?
Daar lijkt het wel opquote:Op maandag 7 oktober 2013 22:22 schreef dikkedaniel het volgende:
Dus een hoop mensen in het Vitesse topic kijken de daadwerkelijke wedstrijden van Vitesse niet eens en vragen vervolgens aan andere hoe het was?
Ik zat in het buitenland en daar kan je vanwege rechten via internet totaal geen Nederlands voetbal zien. Tenminste niet via de officiële kanalen.quote:Op maandag 7 oktober 2013 22:22 schreef dikkedaniel het volgende:
Dus een hoop mensen in het Vitesse topic kijken de daadwerkelijke wedstrijden van Vitesse niet eens en vragen vervolgens aan andere hoe het was?
Ik was een weekend wegquote:Op maandag 7 oktober 2013 22:22 schreef dikkedaniel het volgende:
Dus een hoop mensen in het Vitesse topic kijken de daadwerkelijke wedstrijden van Vitesse niet eens en vragen vervolgens aan andere hoe het was?
Weet niet of er concerten waren geweest, maar dat veld van jullie was niet al te best. Je zag spelers af en toe half wegzakken en de bal stuiterde raar.quote:
quote:Einde seizoen Janssen door zware knieblessure
Theo Janssen kan dit seizoen niet meer in actie komen voor Vitesse. De middenvelder blijkt zondag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord een zware knieblessure te hebben opgelopen.
Janssen verliet het veld in de slotfase met een van pijn vertrokken gezicht nadat hij verkeerd terecht kwam bij een duel met Ruud Vormer. De 32-jarige routinier heeft zijn kruisbanden gescheurd.
Maandagavond onderging Janssen een kijkoperatie. Vitesse vreesde al voor een zware kwetsuur en bracht dinsdag naar buiten de geboren Arnhemmer zes tot negen maanden kwijt te zijn.
Tijdens concerten ligt dat veld buiten hequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 10:30 schreef Muto het volgende:
[..]
Weet niet of er concerten waren geweest, maar dat veld van jullie was niet al te best. Je zag spelers af en toe half wegzakken en de bal stuiterde raar.
Het was beter dan ADO, dat wel.
Dat weet ik, maar ook dat kan het veld niet ten goede komen.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 10:34 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Tijdens concerten ligt dat veld buiten he
Die beslissing had hij nog niet definitief genomen. Quote uit het AD:quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 10:31 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
GVD. Het zou toch ook zijn laatste seizoen zijn? Arme Theet
Zonlicht iddquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 10:34 schreef Muto het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar ook dat kan het veld niet ten goede komen.
Ok dat klinkt al beter.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 10:36 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Die beslissing had hij nog niet definitief genomen. Quote uit het AD:
"Esther Bal, persvoorlichtster van Vitesse: 'Dit is waardeloos. Voor Theo en Vitesse. Hij spreekt zelf uiteraard ook van een enorme teleurstelling. Maar hij krabbelde ook meteen weer op, was sterk! Hij richt zich nu op het de voorbereiding van het seizoen 2014-2015.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |