abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_129012427
GotC :*. Wat niet gaat, dat gaat niet, hopelijk denken ze een beetje met je mee!
Home is where the O+ is...
pi_129012429
Wie weet doe je het 'gewoon ff' RFR! Ik kan het je zelfs niet nadoen er over te denken :D

Spannend al die 1e (en 2e, 3e, 4e.....) echo's! Ik heb er nu 4 of 5 gehad en ben steeds weer zenuwachtig. Zal er ook nog wel een aantal krijgen omdat ze de groei willen volgen ivm hypertensie. Sowieso ook nog een 3d echo eind september.

Zo uitslag urinekweek, het is schoon. Gister eerste eitje gehad en dat doet ook goed z'n werk. Over 2 dagen maar aan de frambozen tomaat en avocado, best fijn voor vriendlief :Y)
pi_129012445
Oh Gotcie! :* Heel goed dat je het hebt aangegeven! Niemand behalve jijzelf kan voor jou opkomen..
pi_129012554
GOTC, goed dat je 't hebt aangegeven! :*
En dank voor het advies :) .
Love, it will not betray, dismay or enslave you
It will set you free
pi_129012596
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 17:16 schreef GotC het volgende:

[..]

Oef, succes :o Ik als fanatieke hardloopster (3x pw 10+ km bij atletiekvereniging) ben gestopt met echt afstanden rennen bij 15 weken. Laatst met 25wk nog 15x1min gelopen..nou, m'n bekkenbodem viel er bijna uit :D! Luister goed naar je lichaam!


Ik heb net met tranen en al (zoals alleen zwangeren kunnen) mijn falen ik-ben-lichamelijk-en-geestelijk-op toegegeven aan m'n leidinggevende. Hij gaat het bespreken met m'n coördinator voor evt oplossingen. Zucht.

Rot dat het moet en het voelt misschien als falen, maar goed dat het gebeurd is! Hopelijk komt er een goed plan! Weet nu ook voor een volgende keer dat je het niet tot dit punt moet laten komen!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_129012660
Jeetje Mabawa, wat akelig, je spoiler. :{

[ Bericht 0% gewijzigd door Limone op 16-07-2013 17:41:33 ]
pi_129013081
Goedzo GotC! Is geen falen. Je lichaam is zwanger!!
Mawaba, wat griezelig!!

Wow RFR.. Wat alle anderen zeggen!! Echt WOW! Maar... Misschien doe je het gewoon 'even'. *O*

En Cwen, ik ga je ook even een PM sturen over hypnobirthing...
pi_129013230
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 17:26 schreef Limone het volgende:
Jeetje Mabawa, wat akelig, je spoiler. :{
Het lijkt misschien erger dan het was hoor, niets gebeurd en een kwestie van seconden of deeltjes daarvan. Maar het idee dat... blugh. Nooit meer, ik heb nu een zoon om voor te zorgen en dat doe ik door goed voor mezelf te zorgen en op te passen!
pi_129014385
Ja! O+
  dinsdag 16 juli 2013 @ 18:33:27 #35
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_129014900
Gotc :* is geen falen, wat niet gaat, gaat niet :*
  dinsdag 16 juli 2013 @ 19:00:02 #36
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_129015708
Bedankt dames O+ :* Stond gelijk bij het lezen van jullie berichtjes weer te tranen in de bieb. Jullie hebben ook zeker gelijk, en het is precies wat Mabawa zegt :Y
Komt wel goed, maar moet mezelf even goed in de gaten houden.
pi_129016130
Wat goed dat je aan de bel hebt getrokken gotc!

En iemand zij dat ze geen plopjes maar geschuif voelde...dat had ik ook in het begin :)
pi_129017526
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 19:12 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Wat goed dat je aan de bel hebt getrokken gotc!

En iemand zij dat ze geen plopjes maar geschuif voelde...dat had ik ook in het begin :)
Ik ook! Meisjes schijnen dat vaker te doen dan jongetjes... ;)

Mabawa, kan me voorstellen dat dat letterlijk een wake up call was! Luister idd naar je lichaam, dat is nooit falen :)
Home is where the O+ is...
pi_129017973
Mijn eerste meisje plopte hoor ;)
pi_129018162
Schijnen, he, schijnen ;). De eerste beweging hier was een enorme schuif, was echt te bizar :D
Home is where the O+ is...
pi_129021096
Hier ook sinds ongeveer een week duidelijke plopjes O+ en als ik mijn hand op mijn buik leg word de kleine actief. echt zo mooi.
pi_129021316
Heerlijk toch al dat geschuif en geplop :)

Gotc goed dat je t nu aangegeven hebt, nu kunnen ze er rekening me houden en hopelijk komen ze met een goed plan.

Mabawa dat klinkt best eng. Maar goed dat je nu wat minder ver hoeft te rijden.
pi_129022461
gotc aan jezelf en aan je baby denken hoor. Goed dat je voor jezelf hebt gekozen hoe moeilijk dat ook is.
Mabawa dat is echt eng he? Gelukkig is er niks gebeurd.

Hier morgen weer naar het z-huis dan hoor ik of ik op vakantie mag. Ik ga uit van wel. Al vond vriend mij er slecht uitzien. Nou volgens mij komt dat door de mevrouw die vandaag niet kon harsen. Auw echt ik heb nog nooit zo's pijn gehad en het is nu nog steeds rood en dik.
pi_129028336
Auw, hier de hele middag en avond al een flinke verbouwing in m'n buik, zo erg dat ik er misselijk van werd. Kan echt geen een houding fatsoenlijk aannemen en continue harde buik zo ongeveer. Dacht dat ik niet overdreven veel gedaan had vanmorgen (en vanmiddag zelfs flink rust gehouden).

Sorry moest het ff kwijt, zal na wat slaap vast beter gaan..
pi_129033688
Ik heb tot nu toe weinig geslapen vannacht lijkt het. Maagzuur, ik voel me er zo beroerd door....

Nu maar even kijken of wat eten helpt.
pi_129033972
Goedemorgen bollies! Ik mag mezelf feliciteren met mn eerste middernachtelijk'Sjit ik moet plassen' bed verlaat actie. *O*

Ik hoop dat je op vakantie mag fr! Even lekker weg. Hoe is het met je hars verwondingen?

Hilliebillie goed geslapen? Heeft je buikkleintje zich gedragen vannacht?

Laiv met maagzuur... bah! Dus vanaf vandaag vriendjes worden met de rennies?

Ik heb gisteren met het mupke van vriendinnetje gekoeld. Jeetje wat is ze mooi en klein. Vandaag vast naar de notatis om de huwelijks akte op te laten stellen ;) O+
  woensdag 17 juli 2013 @ 08:15:21 #47
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_129034161
Goedemorgen! Gisteren een dag zonder internet gezeten, dus ik heb een hoop om terug te lezen :)

Vandaag 39 weken!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_129034251
Hoop dat je een beetje geslapen hebt Hillie! :* voor Tiekje die dus een maagzuurrijke nacht had. Rotgevoel is dat.
Sylver 39 weken!!!

Heerlijk he Hilz, baby kroelen! O+ Veel plezier bij de notaris ;)
pi_129034344
Hillzillah, ik was al goede vriendjes met de antagel, maar dat hielp dus niet genoeg...

Gelukkig nog geslapen tot 10 voor 8, toen hoorde mijn zoontje de vuilniswagen, dus die was niet meer te houden..
pi_129034528
hillz, welkom bij de club :P

Leuk, baby kroelen :) alhoewel ik babytjes van andere vasthouden maar eng vindt, bang dat ik iets stuk maak :')

hopelijk mag je weg FR

Hillieb, vervelend zeg, hopelijk gaat het vandaag beter

lavineertekje als je er s'nachts last van hebt proberen je hoofdeinde wat te verhogen..schijnt beter te zijn.

Hier vanavond weer controle bij vk..maar das niet meer als hartje luisteren, bloeddruk meten en weer wegwezen :)
En alleen vandaga en morgen nog werken en dan vakantieeee, lekker weekje naar zweden eindelijk de kleine van mijn schoonzusje bewonderen :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')