Sinds juni vorig jaar al. Viel mij pas op toen ik langs mijn vaste pand reed en het 'te huur' stond. Op het laatst zijn er nog wat klanten geweest die wel hadden aanbetaald en nooit zijn geholpen... auquote:Op vrijdag 25 maart 2016 20:17 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Wut zijn die failliet joh? Die deden zoveel behandelingen. Daar heb ik het ook laten doen. Geen seconde spijt. Beste beslissing van mijn leven.
Gaha. Dat duurt inderdaad een tijdje. Wordt je 's ochtends wakker, ben je de bril aan het zoeken. Heerlijk toch?!quote:Op vrijdag 25 maart 2016 20:22 schreef Buurpoes het volgende:
Ik heb ze sinds december vorig jaar en zit soms nog steeds mijn bril op te hijsen of af te zetten.Hoe lang duurt dat?
Eerst je bril zoeken, daarna verbijsterd "waarom zie ik mijn nachtkastje scherp?".quote:Op vrijdag 25 maart 2016 22:34 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Gaha. Dat duurt inderdaad een tijdje. Wordt je 's ochtends wakker, ben je de bril aan het zoeken. Heerlijk toch?!
Fijn dat het goed gegaan is Luxuria
Dat vind ik nu ook heel gek inderdaad haha. Maar ik heb altijd lenzen gehad dus ben niet naar mijn bril aan het zoekenquote:Op zaterdag 26 maart 2016 11:22 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Eerst je bril zoeken, daarna verbijsterd "waarom zie ik mijn nachtkastje scherp?".
2,5 weekquote:Op donderdag 31 maart 2016 08:10 schreef Luxuria het volgende:
Nog even een updatetje van mijn kant.
Het is nu een week geleden dat ik gelaserd ben, maar ik heb niet echt het idee dat mijn zicht veel verbeterd is sinds een dag na de behandeling.
Ik zie nog steeds niet helemaal scherp. 's Ochtends is het sowieso minder scherp dan in de loop van de dag.
Vanmiddag heb ik controle en dan hoor ik of dat normaal is en of het wel nog beter wordt.
Hoe lang heeft het bij jullie geduurd voordat jullie weer echt scherp zagen?
Toen zag je wel helemaal scherp?quote:
Het is een oude post van je, maar ik heb toch een vraagquote:Op zaterdag 15 november 2014 14:28 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
De artsen in TR hebben gewoon veel meer ervaring en beschikken vaker over de nieuwste apparatuur (meer behandelingen = sneller afschrijven = continu de nieuwste apparatuur).
Ik was ¤1500 kwijt voor de behandeling, beide ogen samen. Vlucht & hotel had ik zelf geregeld want wilde er direct een vakantie aan vastplakken.
ja toen pas ja!! wat een ellende!quote:Op donderdag 31 maart 2016 09:09 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Toen zag je wel helemaal scherp?
Dan heb ik nog hoop
Waarschijnlijk verwacht ik ook teveel.
Ehh, diezelfde avond zag ik scherp en was ik aan het rondhangen @ İstiklal Caddesi (de straat waar tijdje geleden een aanslag heeft plaatsgevonden).quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:23 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Het is een oude post van je, maar ik heb toch een vraag
Hoe lang heeft het bij jou geduurd voordat je weer volledig scherp zag?
Echt alles superscherp op dezelfde avond?? Dat kan ik moeilijk geloven.quote:Op donderdag 31 maart 2016 17:12 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Ehh, diezelfde avond zag ik scherp en was ik aan het rondhangen @ İstiklal Caddesi (de straat waar tijdje geleden een aanslag heeft plaatsgevonden).
Ik had de volgende dag controle in het ziekenhuis, en die test met het lezen van die letters ging goed. Net zo goed als de dag ervoor met dezelfde sterkte als de brilglazen. Een week later idem. Een dag na die laatste controle (dus 7-8 dagen na de behandeling) was ik weer terug in het land en reed ik rond in de auto.quote:Op donderdag 31 maart 2016 18:11 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Echt alles superscherp op dezelfde avond?? Dat kan ik moeilijk geloven.
Ik zag de dag erna ook 100%, maar nog niet superscherp.
Oké nou dat is dan mooi dat het bij jou zo snel is gegaan!quote:Op donderdag 31 maart 2016 18:17 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Ik had de volgende dag controle in het ziekenhuis, en die test met het lezen van die letters ging goed. Net zo goed als de dag ervoor met dezelfde sterkte als de brilglazen. Een week later idem. Een dag na die laatste controle (dus 7-8 dagen na de behandeling) was ik weer terug in het land en reed ik rond in de auto.
Ik had echt geen last van onscherpte in het begin. Of ik ben het vergeten.
Hoe is het afgelopen? Zie je nu wel 100%? Tevreden?quote:Op vrijdag 1 april 2016 08:36 schreef Luxuria het volgende:
Ik heb gisteren de controle na een week gehad.
Alles zag er goed uit, de 'sneetjes' zijn helemaal dicht gegroeid (na 2 dagen al).
Dus ik mag alles weer doen.
De reden dat ik nog niet helemaal scherp zie is dat er wat wondvocht in mijn ogen zit.
Dit wordt de komende weken langzaam door mijn ogen opgenomen en als dat weg is, zou ik helemaal scherp moeten zien.
Ik heb het eind mei laten doen bij Vision in Amsterdam. Ze hebben ook een vestiging in Eindhoven.quote:Op maandag 21 november 2016 20:57 schreef Negentiendertig het volgende:
Schop!
Ik zou ook graag m'n ogen laten laseren (LASIK). Heb een kleine + aan m'n ene oog, een kleine - aan het andere (SMILE is daardoor helaas geen optie). Heb nu een bril, maar daar ben ik na 15 jaar eigenlijk wel klaar mee. Helaas zijn lenzen voor mij geen optie omdat m'n ogen niet rond maar "vlak" zijn. Lenzen blijven daardoor niet lekker zitten.
Anywho, zijn er nog FOK!kers die recent hun ogen hebben laten laseren? Do's en dont's? Klinieken die jullie aanraden in regio A'dam/Noord-Holland?
[..]
Dank, duidelijk. Was deze kliniek al tegengekomen, maar er staan natuurlijk nog een aantal andere op het lijstje. Waar basseer je nou je keuze op he? Ik denk dat ik maar gewoon eens langsga en dan maar kijken of het goed voelt ofzo.quote:Op maandag 21 november 2016 21:46 schreef _Joy_ het volgende:
Ik zocht naar een kliniek omgeving Tilburg en kwam vision tegen. Vervolgens ervaringen op internet gezocht en in mijn omgeving rondgevraagd, een bekende van mij had er ook goede ervaring.
Ik heb echt maar een paar uur last gehad, het is mij zo enorm meegevallen. Ik had ook rekening gehouden met een weekje afzien maar dat was achteraf gezien dus niet nodig.
Bij de kliniek in Amsterdam was het echt lopendebandwerk, daar stond ik wel van te kijken. Ieder kwartier werd er wel iemand binnen geroepen voor de behandeling. Die was wel even akelig hoor, het blijven toch je ogen. Maar dat duurt niet lang, uit m'n hoofd iets van 30 seconden per oog. De arts telde ook mee terug, dat vond ik erg fijn.quote:Op maandag 21 november 2016 23:18 schreef Negentiendertig het volgende:
[..]
Dank, duidelijk. Was deze kliniek al tegengekomen, maar er staan natuurlijk nog een aantal andere op het lijstje. Waar basseer je nou je keuze op he? Ik denk dat ik maar gewoon eens langsga en dan maar kijken of het goed voelt ofzo.
Meen je?quote:Op maandag 21 november 2016 23:36 schreef _Joy_ het volgende:
[..]
Bij de kliniek in Amsterdam was het echt lopendebandwerk, daar stond ik wel van te kijken. Ieder kwartier werd er wel iemand binnen geroepen voor de behandeling. Die was wel even akelig hoor, het blijven toch je ogen. Maar dat duurt niet lang, uit m'n hoofd iets van 30 seconden per oog. De arts telde ook mee terug, dat vond ik erg fijn.
Vantevoren had ik verwacht dat ik na de behandeling nog daar zou blijven om bij te komen of nog wat controles maar ik mocht gelijk gaan.
Ik zocht specifiek op klinieken rond Eindhoven, maar in de randstad zitten er vast nog veel meer, moeilijke keus. Ik zou ook in je omgeving vragen of iemand ervaring heeft.
Hoop dat je in aanmerking komt voor FemtoLASIKquote:Op zondag 4 december 2016 18:48 schreef foetre het volgende:
Ook ik sta op het punt om mn ogen te laten laseren.
Quicktest gedaan en mn ogen zouden gelasered kunnen worden.
De 15e ga ik langs voor het uitgebreide onderzoek en ik hoop dat mn ogen geschikt zijn voor FemtoLASIK met wavefront.
Beide ogen zijn momenteel -5 dus het zou een grote verademing zijn als ik geen bril of lenzen nodig heb.
Ik heb getwijfeld tussen visus,oogziekenhuis rotterdam en Bergman en voorlopig ga ik voor de laatste.quote:Op zondag 4 december 2016 18:58 schreef Negentiendertig het volgende:
[..]
Hoop dat je in aanmerking komt voor FemtoLASIKWaar ga jij je ogen laten laseren?
Moet eerlijk bekennen dat ik nog niet gebeld heb, veel te druk. Zal wel het nieuwe jaar worden.
Waarom heb je uiteidnelijk gekozen voor Bergman? Ik twijfel nog steeds tussen Bergman en Vision namelijk.quote:Op zondag 4 december 2016 19:14 schreef foetre het volgende:
[..]
Ik heb getwijfeld tussen visus,oogziekenhuis rotterdam en Bergman en voorlopig ga ik voor de laatste.
Morgen alvast bellen voor een behandeldata omdat 2x 2 weken bril dragen ipv lenzen mij nu al na 1 week te veel word.
Mischien kunnen ze de behandeldata wat dichter op het vooronderzoek plannen.
Ik hoop idd dat FemtoLASIK kan want dan ben je volgens mij toch het minst lang uit de running.
niet echt een reden, maar iets beter gevoel en je moet toch een keuze maken .quote:Op zondag 4 december 2016 21:03 schreef Negentiendertig het volgende:
[..]
Waarom heb je uiteidnelijk gekozen voor Bergman? Ik twijfel nog steeds tussen Bergman en Vision namelijk.
Hm, zit in het buitenland en kan het filmpje niet zien. Ben wel benieuwd wat er precies gezegd wordt.quote:Op vrijdag 23 december 2016 17:32 schreef Kadooosh het volgende:
Heb er ooit nog over getwijfeld of ik het in de toekomst zou doen. Nu niet meer.
http://www.npo.nl/zembla/21-12-2016/VARA_101380434
Belangrijkste punt: de langdurige klachten die kunnen optreden als gevolg van LASIK chirurgie (met hoornvliesflap) worden verzwegen of zelfs ontkent tijdens de voorlichting. Refractiechirurgen verschuilen daarbij achter een niet-peer reviewed onderzoek uit gevoerd in opdracht van de grootste keten oogklinieken dat zegt dat deze klachten nauwelijks voorkomen.quote:Op vrijdag 23 december 2016 17:52 schreef Negentiendertig het volgende:
[..]
Hm, zit in het buitenland en kan het filmpje niet zien. Ben wel benieuwd wat er precies gezegd wordt.
En hoe ging 'ie?quote:Op maandag 26 december 2016 11:21 schreef foetre het volgende:
Ik ben afgelopen woensdag onder het mes gegaan . Gelukkig geen lasik dus zou hier ook geen last van moeten hebben .
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |