SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:51 schreef Mani89 het volgende:
Die hele Dana storyline.ExactlySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Echt, die traantjes toen Saul d'r aan 't huilen maaktequote:Op maandag 7 oktober 2013 19:15 schreef remlof het volgende:
Zouden de schrijvers het aandurven om van dat banking-hoofddoekje een mole te maken?
quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:51 schreef Mani89 het volgende:
Die hele Dana storyline.InderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Wat een verschrikkelijke aflevering weer, er gebeurt ook gewoon geen reet. Nu weet ik dat dit geen serie is voor gun blazing actie, maar na twee afleveringen van een uur verwacht je toch wel een beetje suspense. Toen ik de aftiteling zag, dacht ik ook echt van: was dit het?
En dat excuus-hoofddoekje, come on. Hoop inderdaad maar dat ze een terrorist is, anders zou het echt heel slecht zijn. Doet me een beetje denken aan die brave Arabische die ineens bij CTU werkte in 24.
Amen.
Er hoeven niet geforceerd tieten in, maar het mag gewoon wat spannender. Series als Mad Men of Downton Abbey hebben ook geen actie, maar dat vind ik nog tien keer boeiender om te kijken dan de afgelopen twee afleveringen. Heeft ook gewoon met de ontwikkeling van de personages te maken.quote:Op maandag 7 oktober 2013 19:50 schreef Luigi het volgende:
Ik vind het mooi.
Minder suspense en actie en de schrijvers slaan misschien wat door in het psych-drama gebeuren, maar ze doen dat wel erg goed. Acteerwerk is erg goed, script is prima (zelfs de op het oog suffe Dana storyline vond ik mooi tot een tussentijds hoogtepunt komen op dat kleedje).
Maar iets meer schieten/tieten/helicopters voor de kijkcijfers zou niet onaardig zijn wellicht.
quote:Op maandag 7 oktober 2013 19:54 schreef FastFox91 het volgende:
Too much Dana. Tijd dat Brody terugkomt.
Dat is de tendens die je krijgt na zo'n actie en vond ik wel mooi in beeld gebracht. Voor de acteliefhebbers dat valt nogal tegen ook het laatste seizoen het gaat vooral om de opbouw ernaartoe. Alhoewel dat nu ook nog niet uit de verf komt.quote:Op maandag 7 oktober 2013 20:40 schreef Ludd het volgende:
Ik vond het wel een aardige aflevering. Ik vind de character change van Saul wel jammer. Het was altijd zo'n sympathieke bedachtzame man en nu deed hij zo verschrikkelijk naar tegen dat meisje met headscarf.
Ben het helemaal met jou eens.quote:Op maandag 7 oktober 2013 19:50 schreef Luigi het volgende:
Ik vind het mooi.
Minder suspense en actie en de schrijvers slaan misschien wat door in het psych-drama gebeuren, maar ze doen dat wel erg goed. Acteerwerk is erg goed, script is prima (zelfs de op het oog suffe Dana storyline vond ik mooi tot een tussentijds hoogtepunt komen op dat kleedje).
Maar iets meer schieten/tieten/helicopters voor de kijkcijfers zou niet onaardig zijn wellicht.
quote:Op maandag 7 oktober 2013 23:38 schreef motorbloempje het volgende:
Ik vind 't echt prima/prachtig/boeiend/ontroerend. Helemaal goed. Juist weer een heel stuk beter dan het geren in seizoen 2. Hier kan ik echt van genieten!
Dit ja, het is niet dat er slecht geacteerd wordt ofzo, maar het is niet waarom ik homeland kijk. Ik voel nu nauwelijks dreiging of wat dan ook.quote:Op maandag 7 oktober 2013 23:32 schreef APK het volgende:
[..]
Ben het helemaal met jou eens.
Ik vind dat er fantastisch geacteerd wordt, bijna pijnlijk goed, maar ik begrijp dat niet iedereen daar op zit te wachten.
Het voelde af en toe zelfs een beetje ongemakkelijk om te bekijken, misschien slaan ze een beetje door.
Zeker voor het Amerikaanse publiek
Dit ja. Vind er echt geen bal aan omdat dit zoals anderen al hebben gezegd niet de reden is dat ik kijk.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 06:52 schreef Jivis het volgende:
Ik vind het juist weer een herhaling van zetten dat ze monddood gemaakt wordt door de CIA. Die hysterische, machteloze Carrie hebben we al zo vaak gezien. Ik erger me er daarom meer aan dan dat ik op het sterke acteerwerk let.
En als dat ook nog eens wordt afgewisseld door die slappe verhaallijn van Dana...
Ben serieus benieuwd wat je dan zo goed vindt. Ik heb echt nog niks interessants kunnen ontdekken.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 09:01 schreef Nic1 het volgende:
Ik vind het een goede start van het nieuwe seizoen, alleen jammer dat het weer iedereen tegen Carrie is. Ben benieuwd wanneer we Brody weer gaan zien.
Interessante karakters en verhaallijnen die zijn begonnen, dreiging van terrorisme op de achtergrond, acteerwerk is erg goed.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 09:03 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ben serieus benieuwd wat je dan zo goed vindt. Ik heb echt nog niks interessants kunnen ontdekken.
Mensen hebben soms een rare perceptie van zo'n serie, samenvattingen van 4 a 5 afleveringen met actie die dan als compleet beeld gaan dienen ofzo.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 16:29 schreef ChickenMan het volgende:
Ik vond het weer een lekkere aflevering hoor. Vond de eerste ook goed. Snap niet dat mensen actie willen, want dat zat er nooit echt veel in. Ben erg benieuwd wat er nog allemaal komen gaat.
quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 19:32 schreef watheet het volgende:
Spoiler:
Carrie word bevrijdt door abu nazir en Brody. Daarna wordt ze geturned...
Of toch niet???
Nee, Carrie kennende barst ze eerst in huilen uit en wordt ze daarna eerst door Brody geneukt waarna Abu Nazir mee komt doen. Daarna wordt ze pas bevrijd.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 19:32 schreef watheet het volgende:
Spoiler:
Carrie word bevrijdt door abu nazir en Brody. Daarna wordt ze geturned...
Of toch niet???
Ik verwacht geen actie, ik verwacht een boeiende serie met interessante verhaallijnen. Op dit moment is het verre van dat.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 16:29 schreef ChickenMan het volgende:
Ik vond het weer een lekkere aflevering hoor. Vond de eerste ook goed. Snap niet dat mensen actie willen, want dat zat er nooit echt veel in. Ben erg benieuwd wat er nog allemaal komen gaat.
Niet mee eens. Vind het hartstikke interessant juist.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:16 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik verwacht geen actie, ik verwacht een boeiende serie met interessante verhaallijnen. Op dit moment is het verre van dat.
Komt denk ik ook door het ontbreken van Brody, dus hopelijk is die snel weer terug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |