Zo. Nice comeback.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:43 schreef Che_ het volgende:
[..]
En jij doet niet mee aan ramadan. Ksshhtt.
quote:Op maandag 15 juli 2013 00:43 schreef Che_ het volgende:
[..]
En jij doet niet mee aan ramadan. Ksshhtt.
Je noemt mijn post waarin ik zeg dat Adana Zuid-Turkije is 'bullshit'. Blijkbaar ben jij het er niet mee eens dat Adana Zuid-Turkije is. En aangezien Adana volgens jou in het Oosten ligt, ga ik er maar vanuit dat je Adana als Oost-Turkije beschouwd. Of wil je zeggen dat Adana West-Turkije is?quote:
Klopt als een bus.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:46 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Je noemt mijn post waarin ik zeg dat Adana Zuid-Turkije is 'bullshit'. Blijkbaar ben jij het er niet mee eens dat Adana Zuid-Turkije is. En aangezien Adana volgens jou in het Oosten ligt, ga ik er maar vanuit dat je Adana als Oost-Turkije beschouwd. Of wil je zeggen dat Adana West-Turkije is?
Van het niet goed kennen van gezegdesquote:
Dat klopt als een bus is ontstaan als contaminatie (onjuiste samentrekking) van dat klopt en dat sluit als een bus. Sluiten als een bus is al een oude uitdrukking. Ze is voor het eerst aangetroffen in een tekst uit 1569, van Philip van Marnix van Sint Aldegonde, de vermoedelijke schrijver van het Wilhelmus. Volgens F.A. Stoett werd dat sluit als een bus vaak gezegd van een rekening of redenering. Met bus wordt in deze zegswijze verwezen naar een goed afsluitbare bewaardoos, die bijvoorbeeld ook geschikt is voor het bewaren van "droge waren als thee, cacao, koffie, enz.", zoals het Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) het verwoordt. Sluiten wordt in de nog steeds gewone betekenis 'afsluiten' gebruikt.quote:
xmini is altijd zo, rondjes draaien om maar niet te hoeven toe te geven dat hij fout zat.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:47 schreef Ambipur het volgende:
X, zeg gewoon dat je fout zit. Dat zit je namelijk
Oh pls. Nee. Je bent nog erger dan ik!quote:Op maandag 15 juli 2013 00:49 schreef xminator het volgende:
Nee, in eerste instantie ging het niet om de benamingen Oost-Turkije/Zuid-Turkije maar om de locaties. Vanuit mijn perspectief ligt adana in het zuidoosten.
Nergens heb ik het Oost-Turkije genoemd, dus je haalt er andere dingen bij.
Wat Ambi zegt.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:49 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Oh pls. Nee. Je bent nog erger dan ik!
Wij.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:50 schreef xminator het volgende:
Zoals ik zei, wat jij wil en wat jij zegt klopt als een bus.
Nog steeds in de parfumhandel?quote:Op maandag 15 juli 2013 00:51 schreef Bortecinem het volgende:
Ik moet morgen om 8 uur beginnen met werken.
Mja is gewoon het zuidoosten vanuit mijn perspectief..quote:Op maandag 15 juli 2013 00:51 schreef Bortecinem het volgende:
Ik moet morgen om 8 uur beginnen met werken.
Ja.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:51 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Nog steeds in de parfumhandel?
Als je in verdelingen gaat kijken oost-turkije / zuid-turkije heeft ze gelijk maar in eerste instantie ging het daar niet over.quote:
Waar ging het dan over?quote:Op maandag 15 juli 2013 00:52 schreef xminator het volgende:
[..]
Als je in verdelingen gaat kijken oost-turkije / zuid-turkije heeft ze gelijk maar in eerste instantie ging het daar niet over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |