Maar blijkbaar ben jij wel in staat om met behulp van internet allemaal bronnen aan te dragen waaruit blijkt dat bepaalde vaccins slecht zijn, zonder zelf dat vaccin in handen te hebben.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:57 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Als ze dat niet wil geven kunnen je ook niet zien wat er in zit.
Dan bouwen mensen een eigen afweersysteem op. Dan zijn ze bestaand tegen die ziekte. Als je de mazelen hebt gehad krijg je het vaak geen tweede keer omdat je lichaam antistoffen tegen die ziekte heeft gebouwd.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:57 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat weerstand opbouwen?
En hoe voorkomen we dat gevaar op besmetting van anderen? (dat ze zelf ziek worden en dood gaan zal me mijn reet roesten)quote:
Als de vaccinatiegraad in die gebieden op de 90% zit ipv op >95% zoals in de meeste andere gebieden, dan betekent het dus dat het gros van de mensen zich daar wel laten inenten, en als jij dan een van die mensen bent die wel laat vaccineren, en zwanger bent of een baby onder de 14 maanden hebt, dan loopt jouw kind daardoor extra risico.quote:
een soort vaccinatie dus..quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:58 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Dan bouwen mensen een eigen afweersysteem op. Dan zijn ze bestaand tegen die ziekte. Als je de mazelen hebt gehad krijg je het vaak geen tweede keer omdat je lichaam antistoffen tegen die ziekte heeft gebouwd.
ja maar dan zonder gevaarlijk stoffen erin.quote:
Goedzo! je hebt zojuist uitgelegd hoe vaccineren werkt:quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:58 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Dan bouwen mensen een eigen afweersysteem op. Dan zijn ze bestaand tegen die ziekte. Als je de mazelen hebt gehad krijg je het vaak geen tweede keer omdat je lichaam antistoffen tegen die ziekte heeft gebouwd.
Ik lees het inderdaad en het klinkt erg karig van ze. Ieder nieuw contact is namelijk een nieuwe potentiële infectiehaard, want je bent tot 4-5 dagen na het krijgen van de symptomen (o.a kenmerkende uitslag) een ziekteverspreider.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Grappig:
[..]
http://www.rivm.nl/dsreso(...)g&disposition=inline
nee zo werkt je lichaam tegen een ziekte.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:01 schreef probeer het volgende:
[..]
Goedzo! je hebt zojuist uitgelegd hoe vaccineren werkt:
Een verzwakte vorm van het virus inbrengen zodat het afweersysteem daar zelf resistentie tegen opbouwt.
En je doet nog steeds alsof elk vaccin gevaarlijk is. Ipv die paar van enkele fabrikanten die geld verdienen zodanig belangrijk vinden dat ze het er voor over hebben een slecht product op de markt te brengen.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:01 schreef tribalwars het volgende:
[..]
ja maar dan zonder gevaarlijk stoffen erin.
Nee, zo werkt je lichaam tegen bepaalde ziektes.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:02 schreef tribalwars het volgende:
[..]
nee zo werkt je lichaam tegen een ziekte.
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:03 schreef probeer het volgende:
[..]
En je doet nog steeds alsof elk vaccin gevaarlijk is. Ipv die paar van enkele fabrikanten die geld verdienen zodanig belangrijk vinden dat ze het er voor over hebben een slecht product op de markt te brengen.
Maar in jouw hoofd is natuurlijk elke fabrikant er op uit om dood en verderf te zaaien.
Ja elke fabrikant is uit op winst dus het maakt ze helemaal niks uit wat ze erin stoppen. Wel een beetje anders waren we al dood. Maar overal een micro dosis gif van is op langer termijn ook schadelijk.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:03 schreef probeer het volgende:
[..]
En je doet nog steeds alsof elk vaccin gevaarlijk is. Ipv die paar van enkele fabrikanten die geld verdienen zodanig belangrijk vinden dat ze het er voor over hebben een slecht product op de markt te brengen.
Maar in jouw hoofd is natuurlijk elke fabrikant er op uit om dood en verderf te zaaien.
Nee het werkt hetzelfde.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:02 schreef tribalwars het volgende:
[..]
nee zo werkt je lichaam tegen een ziekte.
Dan ga je toch weg. Ik heb het recht om mening te tonen aan jullie zolang ik jullie er niet mee kwets.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:04 schreef probeer het volgende:
Is het mogelijk op fok om de reacties van sommige users niet te zien? een soort persoonlijke blacklist ofzo?
Ik heb geen zin om steeds weer tegen de onwetendheid van een betweterige 17jarige op te boksen.
Ja, en daarom heeft de fabrikant er baat bij om een slecht product op de markt te brengen. Daar verdienen ze immers het meeste mee.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:04 schreef tribalwars het volgende:
[..]
[..]
Ja elke fabrikant is uit op winst dus het maakt ze helemaal niks uit wat ze erin stoppen. Wel een beetje anders waren we al dood. Maar overal een micro dosis gif van is op langer termijn ook schadelijk.
Ja kan wel zo zijn maar dan nog zitten er vele schadelijk stoffen in. Maar ik twijfel er ook steeds meer aan of een vaccinatie wel echt werkt. Want veel ziektes zijn al uitgestorven die je gevaccineerd krijgt. Dat een vaccinatie niet eens meer hoeft te werken.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:04 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Nee het werkt hetzelfde.
Bij vaccinatie wordt een verzwakt pathogeen ingebracht waardoor je adaptieve immuunrespons gespecialiseerde afweer- en geheugencellen tegen specifiek dat pathogeen aanmaakt (mazelen in dit geval).
Bij een tweede infectie herinnert je lichaam het pathogeen dankzij de geheugencellen, waardoor direct je (secundaire) afweer massaal in actie komt en korte metten maakt met de indringer.
En ik heb het recht om jouw mening te bestempelen als compleet belachelijk, en jou een enorm domme jongen te vinden.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:05 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Dan ga je toch weg. Ik heb het recht om mening te tonen aan jullie zolang ik jullie er niet mee kwets.
Ik vind het anders behoorlijk kwetsend dat je blijft blaten dat het geen enkel probleem is dat er een aantal kinderen sterft.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:05 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Dan ga je toch weg. Ik heb het recht om mening te tonen aan jullie zolang ik jullie er niet mee kwets.
Vrijwel iedereen die je in het dagelijks leven tegen komt is gevaccineerd. Als wat jij zo fundamenteel gelooft waar is, waarom is iedereen die je tegenkomt dan niet autistisch/AD(H)D/etc?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:50 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Krijgen weer een heleboel kinderen autisme en ADHD en PDD-NOS hoe zou dat toch komen. Komt toch niet uit de lucht gewaaid. Er zijn bewijzen van moet je het zien. Waarschijnlijk ben je dan nog te blind om het te zien.
Zou het niet zijn dat bepaalde ziektes zijn uitgestorven omdat wij ze geen kans meer geven zich te verspreiden?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:06 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ja kan wel zo zijn maar dan nog zitten er vele schadelijk stoffen in. Maar ik twijfel er ook steeds meer aan of een vaccinatie wel echt werkt. Want veel ziektes zijn al uitgestorven die je gevaccineerd krijgt. Dat een vaccinatie niet eens meer hoeft te werken.
Ik mag wel verkopen dat ik tegen vaccinatie ben. Als dat niet mag kun je net zo goed heel fok verwijderen.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:07 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vind het anders behoorlijk kwetsend dat je blijft blaten dat het geen enkel probleem is dat er een aantal kinderen sterft.
Wat is je punt?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:08 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ik mag wel verkopen dat ik tegen vaccinatie ben. Als dat niet mag kun je net zo goed heel fok verwijderen.
Daarmee ga je er van uit dat de rest van fok ook van die compleet achterlijke denkbeelden aanhangt. En dat doen ze over het algemeen niet.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:08 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ik mag wel verkopen dat ik tegen vaccinatie ben. Als dat niet mag kun je net zo goed heel fok verwijderen.
Open er een topic over in GC ofzo. Ik vind dat de discussie over vaccinaties en hun bijwerkingen hier horen. De reli's vaccineren hun kinderen niet om die reden.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:08 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ik mag wel verkopen dat ik tegen vaccinatie ben. Als dat niet mag kun je net zo goed heel fok verwijderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |