Dat is dan het probleem van de hond.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 02:14 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dat gelooft geen hond zonder bewijsmateriaal.
Ben je wanhopig, knul?quote:
Hij heeft een bobbeltje in zijn broek, vast een knoop in moeten leggenquote:
vrouwen van 40+quote:
de knopjequote:Op zaterdag 13 juli 2013 01:47 schreef magemaya het volgende:
[..]
bij de sluiting moet je precies weten waar de knopje is. bij een knoop is het net als vetersstrikken.
en even voor het gemak van "onzijdige gebruiker" naar meisje aangepast....quote:
nee, heb er super veel, maar je verwacht toch niet dat ik er 1 extra ga meenemen naar het werk.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 11:07 schreef Lonely-girl het volgende:
Jij opent wel de hele tijd topics over je ondergoed he? Eerst al over je string die in je bilspleet zat, en nu dit...
Heb je nog last van die string eigenlijk?
Trouwens:
Je hebt toch wel meer dan één bh? Of ben jij er serieus zoeen die de hele week dezelfde bh draagt en dan in het weekend niks omdat 'ie in de was zit?
Oh, dat werd niet helemaal duidelijk in je post.quote:Op zondag 14 juli 2013 13:57 schreef magemaya het volgende:
[..]
nee, heb er super veel, maar je verwacht toch niet dat ik er 1 extra ga meenemen naar het werk.
ja, draag een slip.quote:Op zondag 14 juli 2013 14:51 schreef Lonely-girl het volgende:
[..]
Oh, dat werd niet helemaal duidelijk in je post.
En is je string probleem al opgelost?
Dat is wel lelijkquote:
quote:
over de normalequote:Op zaterdag 13 juli 2013 01:29 schreef magemaya het volgende:
[..]
waar moet ik die dan aandoen? in de wc is geen spiegel. alleen buiten de wc's, maar daar kan iedereen komen.
quote:Op zondag 14 juli 2013 20:48 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]![]()
ja stel je voor dat iemand in de sportschool een keer naar je kont kijkt en dan bij zich zelf denkt " kijk die Lonely girl eens met haar slip, wat een faalhaas"
de horror..... een hoge boom en een stevig stuk touw is dan alles wat je nog restquote:
Een dame doet de bh altijd achterste voren aan, draait de bh dan en dan de bandjes op de schouder. Dus trollquote:Op zaterdag 13 juli 2013 01:29 schreef magemaya het volgende:
[..]
waar moet ik die dan aandoen? in de wc is geen spiegel. alleen buiten de wc's, maar daar kan iedereen komen.
Een echte brabuster, deze TS. Of ook weer niet.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 02:00 schreef kingtoppie het volgende:
TS heeft uiers van tieten die door de zwaartekracht een enorme kracht uitoefenen op het bandje van der BH aan de achterkant waardoor der BH is gebroken.
Ja, gelukkig zeggen ze dat niet. Dan zeggen ze "kijk die Lonely girl met haar te kleine string, wat een faalhaas"quote:Op zondag 14 juli 2013 20:48 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]![]()
ja stel je voor dat iemand in de sportschool een keer naar je kont kijkt en dan bij zich zelf denkt " kijk die Lonely girl eens met haar slip, wat een faalhaas"
Pics?quote:Op zondag 14 juli 2013 22:05 schreef Lonely-girl het volgende:
[..]
Ja, gelukkig zeggen ze dat niet. Dan zeggen ze "kijk die Lonely girl met haar te kleine string, wat een faalhaas".
Tyf lekker op met je kutkicks, doe lekker in je eigen verkrachte subforumquote:
Doe eens normaal toetsenbordridderquote:Op donderdag 3 december 2020 21:57 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Tyf lekker op met je kutkicks, doe lekker in je eigen verkrachte subforum
Flopmod
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |