Obvious troll is obvious en dom.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:52 schreef Serene het volgende:
Als je als volwassene nog steeds naar anime kijkt ben je best wel geestesziek. Het kan niet gezond zijn dat je op die leeftijd er nog steeds van geniet om naar getekende poppetjes te kijken; dat hoort voor kinderen tot 12 te zijn.
Klacht: volwassen mensen die naar anime kijken, iel.
Een zwakzinnig persoon als TS snapt dit toch niet.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:57 schreef Deetch het volgende:
Smaken verschillen en sommige anime is dusdanig "donker" dat het niet geschikt is voor kinder onder de 16.
oh ja ik had eigenlijk ook niet willen reageren maar zit bijna op 20000 postsquote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:58 schreef WH141 het volgende:
[..]
Een zwakzinnig persoon als TS snapt dit toch niet.
Zegt iemand met een cartoon als avatar en username.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:59 schreef MadJackthePirate het volgende:
Terechte klacht, zeker dezelfde mensen die my little pony kijken
De poppetjes hoeven niet altijd getekend te zijn:quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:52 schreef Serene het volgende:
Het kan niet gezond zijn dat je op die leeftijd er nog steeds van geniet om naar getekende poppetjes te kijken
Is Amerikaans gr grquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:01 schreef jogy het volgende:
[..]
Zegt iemand met een cartoon als avatar en username.
My little pony ook.quote:
Voor van die emo nerdjes jaquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:17 schreef Lonely-girl het volgende:
Anime is juist voor volwassenen, jij achterlijke gladiool.
Gladiool nog welquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:17 schreef Lonely-girl het volgende:
Anime is juist voor volwassenen, jij achterlijke gladiool.
Ja ja, en dit zijn zeker super normale mensen?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:24 schreef Lonely-girl het volgende:
[..]
Ik ben geen emo en ook geen nerdje hoor.
Hoogstens een paar kilo te zwaar.
'Donker'.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:57 schreef Deetch het volgende:
En kijken naar big brother achtige spinoffs à la barbie is getuigd wel van een volwassen verstand?
Smaken verschillen en sommige anime is dusdanig "donker" dat het niet geschikt is voor kinderen onder de 16.
Nee.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:17 schreef Lonely-girl het volgende:
Anime is juist voor volwassenen, jij achterlijke gladiool.
Dit.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:14 schreef Interloper het volgende:
Mensen die niet begrijpen dat animatie (en dus ook anime) gewoon een submedium is waar je precies hetzelfde mee kunt doen als met live action
Alle genres en leeftijdscategorieen zijn dan ook vertegenwoordigd. Maar ja, sommigen denken dat als iets getekend is, het dan wel voor kinderen moet zijn
Totally spies hentai is trouwens wel fucked up voor je jeugdherinneringquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:29 schreef Kun-Aguero het volgende:
Vroeger werd ik geil van een pijpende Candis
* Repelsteeltju moet de verleiding weerstaan Mad Jack the Pirate-porno te posten.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:31 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Totally spies hentai is trouwens wel fucked up voor je jeugdherinnering
1 keer gegoogled en meteen getraumatiseerd
Bestaat dat? Neeee!quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
* Repelsteeltju moet de verleiding weerstaan Mad Jack the Pirate-porno te posten.
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:31 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Totally spies hentai is trouwens wel fucked up voor je jeugdherinnering
1 keer gegoogled en meteen getraumatiseerd
ditquote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:57 schreef Deetch het volgende:
En kijken naar big brother achtige spinoffs à la barbie is getuigd wel van een volwassen verstand?
Smaken verschillen en sommige anime is dusdanig "donker" dat het niet geschikt is voor kinder onder de 16.
Niet iedereen die anime kijkt ziet er zo uit hoor. En nee, ik zie er niet uit als een anime figuurquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:27 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Ja ja, en dit zijn zeker super normale mensen?
[ afbeelding ]
Paar kilo te zwaar hoeft niet erg te zijn, als je er maar niet als een anime figuur uit ziet
Dat beeld heb ik er wel altijd van, misschien niet zo overdreven maar wel vaak zwarte kleren, lange jassen, onverzorgd uiterlijk, vettig haar, dan zal ik het wel mis hebbenquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:49 schreef Lonely-girl het volgende:
[..]
Niet iedereen die anime kijkt ziet er zo uit hoor. En nee, ik zie er niet uit als een anime figuur.
Nou, zo ben ik dus totaal niet. Ik zie er verzorgd uit en draag vaak kleurige kleding. Ik vind het leuk om er goed uit te zienquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:51 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Dat beeld heb ik er wel altijd van, misschien niet zo overdreven maar wel vaak zwarte kleren, lange jassen, onverzorgd uiterlijk, vettig haar, dan zal ik het wel mis hebben
Helemaal mee eens. Mensen die levend worden opgegeten door een ander ras kom je ook tegen in anime. Spectaculair en heerlijke vermaak.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:09 schreef Infection het volgende:
Denken dat anime alleen maar voor kinderen is.
Ik ben in anime ziekere shit tegen gekomen dan de gemiddelde actie/horror film.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |