Ik ben er nog niet uit wat ik eerst ga doenquote:
Is PS3 only toch?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:23 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ni No Kuni al gedaan V1z?Als Ghibli fan... Die staat op mijn lijstje!
vakantiequote:Op vrijdag 12 juli 2013 20:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Far cry
Vandaag was mn laatste werkdag. Voor de vakantie althans. Dus yay, vakantie!
Betekent ook: vanaf morgen gaan we t roer weer omgooien. Ga ik mezelf ook fatsoenlijk meten en wegen, alles bijhouden in een boekje. Ben benieuwd
M'n ma durft dus serieus niet in m'n woonkamer te lopen zonder een hand voor d'r ogen te doen zodat ze mijn Co niet ziet. "Hij kijkt me aan en je weet dat ik clowns haat, ik had liever dat je gewoon zei dat je me niet wilt zien. Haal dat ding weg!"quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:21 schreef Probability het volgende:
Hoi
Ik liep vanmiddag aan de overkant van de straat en zag een eng schilderij bij Co, wel gaaf
Lolquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:36 schreef V1z0R het volgende:
[..]
M'n ma durft dus serieus niet in m'n woonkamer te lopen zonder een hand voor d'r ogen te doen zodat ze mijn Co niet ziet. "Hij kijkt me aan en je weet dat ik clowns haat, ik had liever dat je gewoon zei dat je me niet wilt zien. Haal dat ding weg!"
Omnomnomquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:34 schreef Skoap het volgende:
Kikkererwten in een salade met tonijn en rode ui (en verder wat je lekker vindt) vind ik altijd erg lekker.
En: http://foodgawker.com/?s=Chickpeas
Staat wel foto op m'n FB.quote:
Ik las over V1z' schilderij (clowns!) en las dit van onder naar boven als "Tim Curry" (want It!) --> "Falafelquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerroff my lawwwn!"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
O creepy! Ik haat clowns ook! Nee ik denk dat wij het niet zo goed zouden kunnen vindenquote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:36 schreef V1z0R het volgende:
[..]
M'n ma durft dus serieus niet in m'n woonkamer te lopen zonder een hand voor d'r ogen te doen zodat ze mijn Co niet ziet. "Hij kijkt me aan en je weet dat ik clowns haat, ik had liever dat je gewoon zei dat je me niet wilt zien. Haal dat ding weg!"
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:45 schreef MariaEtcetera het volgende:
Lol! Wilde hond pupjes geboren bij Artis, moet je zien hoe evil die kijken![]()
aaah cute! die heb ik vorige week helemaal niet gezien (de mama's ook niet!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerroff my lawwwn!Worry is a misuse of imagination
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 05:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Clowns
Mijn rode bessenstruik is nu echt helemaal leeg, misschien maar goed ook, ik poep pitjes
Eet smakelijk
De Co is er niet minder awesome doorquote:Op vrijdag 12 juli 2013 23:46 schreef Probability het volgende:
[..]
O creepy! Ik haat clowns ook! Nee ik denk dat wij het niet zo goed zouden kunnen vinden
Niet echtquote:Op zaterdag 13 juli 2013 10:01 schreef vlindertje89 het volgende:
Zo, ik ben er ook weer. Weekje kamp geleid: prut gegeten, hele dagen gelopen en in de weer geweest en 3 dagen buikgriep gehad. Eindstand: 100 muggenbulten rijker en 2 kilo afgevallen. Nu weer normaal eten en kijken of het er af blijft!
Ga als ik zo iets wakkerder ben even alles bijlezen! Tenzij Viz zin heeft in een korte samenvatting?
Ik eet geen vis... maar heb nog wel iets voor in de plaats. Is mayo glutenvrij?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 10:41 schreef Nallie het volgende:
Wat ook lekker is voor L Cali zijn kikkererwten met tomaat, komkommer en tonijn. Die maak ik dan aan met wat yoghurt en peper en zout, soms een beetje mayo ook!
Geen flauw idee, lijkt me wel.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 10:42 schreef Californium het volgende:
[..]
Ik eet geen vis... maar heb nog wel iets voor in de plaats. Is mayo glutenvrij?
Ik vind hem ook scaryquote:Op vrijdag 12 juli 2013 22:03 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Staat wel foto op m'n FB.
En met 3 clowns dus echt nachtmerrie voor haarwat ik er dus tof aan vond is alles wat zij vreselijk vind. Want de middelste kijkt je ook echt aan onafhankelijk van welke hoek je kijkt.
Bij de Co-'sale' toen het bekend werd was die het waar ik echt over bleef denken en ik heb hem∞
Ik dacht even,: 'huh? Bij mij thuis hangt er niks engs?' Maar je bedoelt de galerie! Daar hangt de Joker inderdaad, maar die is van Peter, niet van mij.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:21 schreef Probability het volgende:
Hoi
Ik liep vanmiddag aan de overkant van de straat en zag een eng schilderij bij Co, wel gaaf
Ik haat het als ik iemands gezichtsuitdrukking niet kan lezen. Daarnaast: clowns grijnzen altijd, wat ik eerder associeer met gemeen dan vrolijk.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 11:44 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ik vind hem ook scary.
Waarom zouden mensen clowns zo eng vinden, eigenlijk?
Wahow tofquote:Op zaterdag 13 juli 2013 12:27 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik dacht even,: 'huh? Bij mij thuis hangt er niks engs?' Maar je bedoelt de galerie! Daar hangt de Joker inderdaad, maar die is van Peter, niet van mij.
Ik vind clowns ook eng.En het schilderij van Viezzz is ook een beetje eng, maar ik maak dan ook niet alleen maar 'mooie' dingen
Vind het zelf wel een heel goed schilderij, want het roept reacties op en is dus niet alleen maar wandversiering.
Ik heb gisteren aangekondigd dat ik wil stoppen met de galerie. Ik ga wel de webwinkel beheren, maar wil me verder vooral op mijn eigen schilderen gaan richten. En de webwinkel kan ik vanuit de hele wereld doen, aangezien het fysieke versturen wel vanuit de galerie gaat gebeuren.
Spannende tijden dus!
Oh! Daar ga ik je aan houden!quote:Op zaterdag 13 juli 2013 12:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Wahow tofLaat maar weten als er tipjes nodig zijn voor webshop, daar doe ik nu voor werk e.e.a. mee
Boah wat coolquote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wauw, dit moet een berg kracht, conditie en behendigheid verlangen![]()
Heb nog geen 10 seconden moeten kijken in het echt om zeker te wezen dat ik 'm kocht.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 12:35 schreef MevrouwPuff het volgende:
Spannend ja co! Wel tof om te lezen dat viz zo blij is met je schilderij
Mooi weer vandaag
Mijn hemelquote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wauw, dit moet een berg kracht, conditie en behendigheid verlangen![]()
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wauw, dit moet een berg kracht, conditie en behendigheid verlangen![]()
Ben ook geen fan van WP voor shops, beter shop-programma gebruiken dan, hebben we ook software voorquote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:27 schreef V1z0R het volgende:
Ik had al het idee om jou in te schakelen voor dingen als SEO, Maria
Gaat geen WP-ding worden echtermaar da's dan omdat ik mijn idee van hoe het in elkaar steekt wel in een weekje klaar kan krijgen.
Wel benieuwd hoe m'n design-skills zijn eigenlijksinds we een designer hebben lever ik op 't werk alleen maar kale dingen aan...
Enigszins jammer maar Adobe producten zijn duur
Thuis gebruik ik natuurlijk alleen open source en piraat ik niks
Van Wikipedia, over clownfobie ("Coulrophobia"):quote:Op zaterdag 13 juli 2013 12:37 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik haat het als ik iemands gezichtsuitdrukking niet kan lezen. Daarnaast: clowns grijnzen altijd, wat ik eerder associeer met gemeen dan vrolijk.
Ik denk niet dat Tim Curry zo'n grote invloed heeft gehad. Dan moet je die film gezien hebben. Plus: zou het niet zo zijn dat er een clown in zit omdát mensen clowns eng vinden? Ipv andersom?quote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:02 schreef minilot het volgende:
[..]
Van Wikipedia, over clownfobie ("Coulrophobia"):
According to a psychology professor at California State University, Northridge, young children are "very reactive to a familiar body type with an unfamiliar face". Researchers who have studied the phobia believe there is some correlation to the uncanny valley effect.
Dat ja. Uncanny Valley-variant dus. Brr.
Plus de niet te onderschatten invloed van Tim Curry.![]()
[ afbeelding ]
Heb je helemaal gelijk in. Niettemin heeft die film in de jaren tachtig wel een dusdanig enorm succes gehad dat heel veel mensen van mijn generatie zich nog een beetje extra zijn gaan aanstellen als het om clowns gaat.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:03 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Tim Curry zo'n grote invloed heeft gehad. Dan moet je die film gezien hebben. Plus: zou het niet zo zijn dat er een clown in zit omdát mensen clowns eng vinden? Ipv andersom?
Bij laatste meting in ziekenhuis: 1,58.quote:
Ik ga kijkenquote:Op zaterdag 13 juli 2013 14:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ben ook geen fan van WP voor shops, beter shop-programma gebruiken dan, hebben we ook software voorIk link wel even in DM!
Your lack of nerdness is disappointingquote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:40 schreef Skoap het volgende:
Nieuwe telefoon, toch voor de iPhone gegaan. Als je me dat 1 jaar geleden had verteld had ik je voor gek verklaard. Maar ik vind het formaat erg prettig. Die van HTC en Samsung zijn zo groot. En de kleinere telefoons hadden vaak klote specs of een oude android versie...
dat zei mijn man ook al..quote:Op zaterdag 13 juli 2013 16:07 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Your lack of nerdness is disappointing }:
Nerds zijn vaak geen fan van Applequote:
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 16:19 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mijn mister ook niet, die wil zelf dingen uit elkaar halen / in elkaar bouwen
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 16:43 schreef conleche het volgende:
Toen ik mijn doos (of eigenlijk een met plakplastic beplakte kartonnen waston, zo'n grote ronde die je vroeger had) lego vond een jaar of tien terug, ben ik daar een week zoet mee geweest. We hebben niet aan de eettafel gegeten die week. (eigenlijk nooit niet, op de 1 of andere manier worden mijn eettafels altijd bezet door allerlei ander ZEER BELANGRIJK spul.
Tenminste 1 medestanderquote:
Die stinken niet, daarnaast is het fijn te gaan sporten in ijskoude schoenen.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 17:27 schreef Chicolate het volgende:
Je kunt het op zijn minst proberen. Al overleven de meeste bacterien het prima in de vriezer (hun groei wordt alleen gestopt)
Bacteriën zullen er altijd wel in zitten, gaat me er vooral om dat ze niet meer meuren.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 17:30 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Tenminste 1 medestander
"Er is niets grappig aan het woord shit of cunt"
[..]
Die stinken niet, daarnaast is het fijn te gaan sporten in ijskoude schoenen.
/LoL-patch afwacht
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 17:20 schreef V1z0R het volgende:
Ouder worden is dan stiekem ook niet meer dan een sociaal stigma. Vind ik
Natuurlijk moet ik voor mijzelf zorgen, houd me niet tegen om daarnaast me nog steeds compleet los te laten gaan in een wereld die niet bestaat.
Af en toe ben je dan gewoon een mage die zelfs 10sec na z'n dood klappen kan uitdelen zodat Maria als springende eeuwig lachende hamster het overleeft en Coco een sexy slangbeest is die kont schopt.
In die van mij passen sportschoenen en zo groot is mijn vriezer nu ook weer nietquote:Op zaterdag 13 juli 2013 17:59 schreef Perruche het volgende:
Klinkt goed mo! Ik zou ook wel ijsblokjes willen hebben thuis, past nauwelijks in onze vriezer
Vanaaf nog gamen?quote:
Weet ik niet nog, hebben nu bezoek! en ja ik ben te casual voor de hardcore lui xD ik wil gewoon lekker spelen zonder gedoe ^^quote:Op zaterdag 13 juli 2013 18:17 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Vanaaf nog gamen?
/nog steeds 28 met alleen PvP
R is er ook... En M, Alleen Coco nie Kortom bende uberlui die stiekem niet op ons zitten te wachten
Dat wisten we alquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:27 schreef V1z0R het volgende:
Peop!
Toch zou ik Nallie-babe doen, niet omdat ze lekker is, meer omdat ze lekker is.
Beetje vroeg voor wodkaquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:27 schreef V1z0R het volgende:
Peop!
Toch zou ik Nallie-babe doen, niet omdat ze lekker is, meer omdat ze lekker is.
Lekker subtielquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:27 schreef V1z0R het volgende:
Peop!
Toch zou ik Nallie-babe doen, niet omdat ze lekker is, meer omdat ze lekker is.
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:27 schreef sigme het volgende:
Zo, ik heb ook m'n jaarlijke hardloopwedstrijdje weer gehad.
10 km in 53:40, 11km/u\
[ afbeelding ]
Op m'n sockwa's!
kek figuur, charmant loopje, puike armspiertjesquote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:27 schreef sigme het volgende:
Zo, ik heb ook m'n jaarlijke hardloopwedstrijdje weer gehad.
10 km in 53:40, 11km/u\
[ afbeelding ]
Op m'n sockwa's!
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:27 schreef sigme het volgende:
Zo, ik heb ook m'n jaarlijke hardloopwedstrijdje weer gehad.
10 km in 53:40, 11km/u\
[ afbeelding ]
Op m'n sockwa's!
Ghe. Dankquote:Op zaterdag 13 juli 2013 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
kek figuur, charmant loopje, puike armspiertjes*insert nog wat complimentjes, omdat het kan*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volgend jaar wil ik 1 a 2 kilo lichter zijn en op blote voeten rennen.
Eens zien of ik dat haal.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Heb je nou al concrete stappen ondernomen? Dat geflikflooi hierquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:27 schreef V1z0R het volgende:
Peop!
Toch zou ik Nallie-babe doen, niet omdat ze lekker is, meer omdat ze lekker is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 34% gewijzigd door MariaEtcetera op 14-07-2013 00:58:48 ]"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
quote:Op zondag 14 juli 2013 00:44 schreef MariaEtcetera het volgende:
Receptjes uit magazines knippen en Vliegende Panters joetjoepen
Tongzoeeen, tongzoeeen, iedereen die wil een tongzoen, van jouuu, tongzoeeen!
Tevens lololol.Kiek 'm!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
Sorryquote:
Hotmail is dood, je moet naar outlookquote:Op zondag 14 juli 2013 10:23 schreef _Dido_ het volgende:
Wat is er trouwens met hotmail aan de hand, lately? Als ik inlog, kom ik niet bij m'n mail, maar bij een overzichtspagina en ik heb géén idee hoe ik bij m'n mail kom
WOWquote:Op zaterdag 13 juli 2013 13:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wauw, dit moet een berg kracht, conditie en behendigheid verlangen![]()
idemquote:Op zaterdag 13 juli 2013 15:14 schreef motorbloempje het volgende:
[ afbeelding ]
Finishfoto van 't loopje van vanmorgen
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 20:27 schreef sigme het volgende:
Zo, ik heb ook m'n jaarlijke hardloopwedstrijdje weer gehad.
10 km in 53:40, 11km/u\
[ afbeelding ]
Op m'n sockwa's!
Ah, dat is het waarschijnlijk idd, kom er nu wel in. Thanksquote:Op zondag 14 juli 2013 10:59 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Hotmail is dood, je moet naar outlook
Mn humeur is niet al te best de laatste tijd, ik heb net aan mezelf toegegeven dat dat komt omdat ik het wisselen van baan naar opleiding best wel spannend vind.
quote:Op zondag 14 juli 2013 10:54 schreef sigme het volgende:
Zo, even met liefste mee getraind.
elke poot 15 lunges met 20 kg
2 x 10 opdrukken
1 x 10 10 kg uitstoten
3 x 8 squats 30 kg
3 x 8 bankpress elk hand 10 kg
3 x 3 optrekken (elke 3e is wel wat discutabel, of ie wel meetelt. Net neus boven de stang)
1 x 2 chinup
1 x hond optillen van 18,1 kg
2 x hond optillen van 15,6 kg
Thanks! En ik doe aan kortingen voor slankiesquote:Op zaterdag 13 juli 2013 19:30 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik wil ook nog een keer een mooi schilderij...
Grootste moeilijkheid daarbij is dat Ado en ik een heel ander beeld hebben van mooial is het alleen maar qua kleur. (Ik houd van veel felle kleurtjes, hij niet) we hebben 1 keer een kunstwerk voor aan de muur gezien dat we allebei mooi vonden. 12.000 euro
dat was een beetje te veel.
Vind je portretten erg mooi co!
Als ik ooit een eigen huis koop of een fatsoenlijk huurhuis betreft en veel geld verdien, ga ik ook een Co aan de muur hangenquote:Op zondag 14 juli 2013 12:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Thanks! En ik doe aan kortingen voor slankies/spam
Mo en Sigme:Ik had aan het begin van de vakantie vier keer 10 km hardgelopen (met korte stukjes wandelen ertussen), maar dat vond mijn enkel niet goed. Tijdens het hardlopen geen noemenswaardige last van, maar iedere ochtend kwam ik nauwelijks de trap af, zo stijf wassie. En nog is het niet over, het is niet dat ik verga van de pijn of zo, maar het zeurt en in de ochtend doet het echt even echt pijn.Ik vind het nu wel lang duren eigenlijk. Hoe lang staat er voor een totale genezing van een enkel eigenlijk? Heeft zeker weinig zin om nu nog naar de dokter te gaan?
Gisteren naar de Great Gatsby geweest. Wat een toffe film was dat!
Water drinken en vettig eten.quote:Op zondag 14 juli 2013 12:28 schreef J0ycie88 het volgende:
Hier een brakke zondag met kater.. kan echt mijn bed niet uitkomen. En zo frustrerend dat mijn vriend na 12 bier en 5 whisky wel fit is! Nou moet ik wel zeggen dat ik echt teveel op heb.
Maar ik moet straks nog boodschappen doen. Blegh! Wat moet ik eten vanavond?
Heb juist altijd behoefte aan fruit en yoghurt enzo met een kater. Even gezond voelenquote:Op zondag 14 juli 2013 12:38 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Water drinken en vettig eten.
Vet absorbeert het enzym dat je misselijk doet voelen.
Vitamine boost is altijd goed want alcohol vreet ook aan je vitamines! Volle of griekse yoghurt is ook goed vettigquote:Op zondag 14 juli 2013 12:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Heb juist altijd behoefte aan fruit en yoghurt enzo met een kater. Even gezond voelen
quote:Op zondag 14 juli 2013 12:28 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Als ik ooit een eigen huis koop of een fatsoenlijk huurhuis betreft en veel geld verdien, ga ik ook een Co aan de muur hangenEn dat zeg ik niet alleen omdat jij het bent, maar omdat jij (en je ex trouwens ook) echt toffe dingen maakt
.
Qua enkel: dat duurt wel lang idd, weet niet of het zin heeft om nog naar de huisarts te gaan. Die zegt waarschijnlijk toch 'rust en stoppen met lopen'. Kon je zelf ook wel bedenken. Je kunt eventueel wel naar een fysio gaan, die reageren toch wat anders, is mijn ervaring en die snappen ook dat je niet wilt stoppen als het niet echt nodig is
.
Ik heb vanochtend ook weer een klein rondje gedaan. Merk dat er nog steeds verbetering in zit qua techniek, lastig hoor!
En dan te bedenken dat ik dat gezeur over techniek een paar jaar geleden maar onzin vond, want ik had toch goede schoenen en ik had toch nooit blessures?
Niet zenuwachtig worden hoor! We komen er vast wel uit! Kon je die HTML pagina's openen? Ik had ze gemaakt met GoLive en dat is uit het jaar 0 geloof ik.quote:Op zondag 14 juli 2013 13:04 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Vitamine boost is altijd goed want alcohol vreet ook aan je vitamines! Volle of griekse yoghurt is ook goed vettig
Goede salade met flink wat olijfolie werkt ook.
Eerder deed ik echter wel eens een shoarma/kofte schotel meenemen voor 's ochtends
5 broodjes doner is ook wel eens voorgekomen, die waren dan oranje van alle sambal erdoor.
Maar droge worst met scherpe mosterd en chocomelk was toch favoriet
Ik was eerder dik met een reden
Zo maar eens de bakken vullen, alleen eerst even kijken of ik aan Co d'r artistieke oog enigszins kan voldoen.
Ben er gewoon zenuwachtig door
Wilde net ze gaan bekijken.quote:Op zondag 14 juli 2013 13:06 schreef conleche het volgende:
[..]
Niet zenuwachtig worden hoor! We komen er vast wel uit! Kon je die HTML pagina's openen? Ik had ze gemaakt met GoLive en dat is uit het jaar 0 geloof ik.
Water. Check!quote:Op zondag 14 juli 2013 12:38 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Water drinken en vettig eten.
Vet absorbeert het enzym dat je misselijk doet voelen.
Waarom eet je het eigeel niet?quote:Op zondag 14 juli 2013 13:50 schreef Californium het volgende:
Na het ontbijt + handje blauwe bessen en 2 gekookte eiwit nog steeds honger, een soort knagend gevoel, gelukkig niet zo sterk als gister, maar meh.
Ze waren een beetje te lang gekooktquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Rode bulten/zwellingen, en bij mij sowieso dikker door oedeem.
Ik mag wel lopen en alles, maar hoe meer ik beweeg, hoe pijnlijker het erna wordt. Verder niks bijzonders ofzo, gewoon vervelend.
^^quote:Op zondag 14 juli 2013 14:23 schreef Phaidra het volgende:
Coco wat vervelend. Ziet er heel naar en pijnlijk uit![]()
quote:Op zondag 14 juli 2013 15:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Boh Coco, ziet er naar uit. Hoe is het met het buukske?
Conleche, wat denk je wat de weegschaal zegt?
Weekje vrij, kost mij geen snipperdagen want ik heb ze al gewerkt
Staks 5 dagen all-inn met mooi weer, groot terras bij de rijn...
Waaaaaaaaaaaaah
Thanks lieverd!quote:Op zondag 14 juli 2013 15:19 schreef _Dido_ het volgende:
[..]Jij blij
En niet zeuren dat je het koud hebt dan
Ik weet het niet, maar ik denk 65. Of misschien zelfs wel iets meer, al mijn kleren zitten te strak. Heb nu een rok aan in maat 40 die ik nog had liggen uit slechtere tijden.quote:Op zondag 14 juli 2013 15:12 schreef uniekhoorn het volgende:
Boh Coco, ziet er naar uit. Hoe is het met het buukske?
Conleche, wat denk je wat de weegschaal zegt?
Weekje vrij, kost mij geen snipperdagen want ik heb ze al gewerkt
Staks 5 dagen all-inn met mooi weer, groot terras bij de rijn...
Waaaaaaaaaaaaah
Goed welquote:Op zondag 14 juli 2013 15:20 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Thanks lieverd!
Geen gratis wifi,, dat is wel jammerOf misschien juist wel ontspannend.
Hoe gaat het met je studeerplan voor vandaag?
Heb ineens zin n pindarotsjes, heel raar ......
ben je er nog lang mee bezig??quote:Op zondag 14 juli 2013 15:27 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Goed welMaar tis nog steeds een kutopdracht
.
Lol, heel raar jaBlame Phaidra.
^^quote:Op zondag 14 juli 2013 15:33 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
ben je er nog lang mee bezig??
Ik Blame Phaidra ook heus wel... het kreng![]()
Co, wat wil je ook alweer wegen, iets onder de 60?
Wil je weer de hel van low-carb binnenstappen? Kan je niet proberen om je etensstijl aan te passen zodat het niet nodig is?
Ja, tussen de 58 en de 60. Da's het beste en ook wel haalbaar. Ik schommel meestal niet zo heel veel hoor, het is nu voor mijn doen extreem vanwege niet sporten. En het is niet alsof low carb heel ongezond is. Dagmenu is ongeveer als volgt:quote:Op zondag 14 juli 2013 15:33 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Co, wat wil je ook alweer wegen, iets onder de 60?
Wil je weer de hel van low-carb binnenstappen? Kan je niet proberen om je etensstijl aan te passen zodat het niet nodig is?
Round up v.d. boerderiequote:Op zondag 14 juli 2013 16:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Onkruid plukkenGebruik kotssmiley nooit maar hier heb ik toch zo'n hekel aan
Stomme kriebelplanten en ook nog brandnetel tegen ministukje bloot been gehad
*klaagzang*
He, wat vreselijk jammer... STomme kutrelaties ook altijd.. Hoe zit het met sokken en tandpastatubedopjes?quote:
Oja...quote:
Die dopjes pasten dus niet op je penis, die van mij in ieder geval niet... Daarnaast ziet het er uit als een mishandelde kabouter die verkracht is met een een tandpastadopje....quote:Op zondag 14 juli 2013 16:52 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
He, wat vreselijk jammer... STomme kutrelaties ook altijd.. Hoe zit het met sokken en tandpastatubedopjes?
Ja, ik loooove carbs. Met grote love. Maar eigenlijk is low carb niet zo erg, ik moet me er alleen toe zetten.quote:Op zondag 14 juli 2013 16:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Zeg niet dat het verkeerd is, je lijstjes zien er altijd vreselijk lekker uit maar omdat je eerst weer door "de hel" moet.
Koelkast moet leeg dus ik roerbak alles groente maar die ik nog heb. Morgen maar ontbijten met een grote salade en kwark/vla/wilde perzik.
Heel vervelend
Niet terwijl 'ie bloed en er een tandpastadop ingevroed isquote:Op zondag 14 juli 2013 16:57 schreef uniekhoorn het volgende:
Sokken over je penis, dan eraf trekken en glunderend roepen: Kijk eens! Voor jou
ahwwwquote:
Dan wordt het wat minder ja..quote:Op zondag 14 juli 2013 16:59 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Niet terwijl 'ie bloed en er een tandpastadop ingevroed is
Ik zei dat ik niet meer wilde daten.. Daarvoor zei hij zo iets van: leuk dat we in zo'n chille flow zitten van leuke dingen doen en sex.quote:
We gaan over 2 weken samen op vakantiequote:Op zondag 14 juli 2013 16:52 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Oja...
En? RELATIE ??? En wanneer samenwonen, trouwen??
Ooooh, de Romantiekquote:Op zondag 14 juli 2013 17:03 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik zei dat ik niet meer wilde daten.. Daarvoor zei hij zo iets van: leuk dat we in zo'n chille flow zitten van leuke dingen doen en sex.
Daarna kwam er een gesprek dat het altijd ellendig werd na zijn vorige relaties en dat hij met zichzelf in de knoop zat daarom etc. dat hij het wel heel graag wilde maar... En dat hij het ook wel fijn vond dat ik er zo in stond. En dat ik hem soms wel onzeker maakte soms.
Dus ik zei nou je hebt mij al op m'n slechts gezien hoor heel veel erger wordt het nieten dat ik er ook een beetje onzeker van werd als hij zei dat hij snel meisjes zat is en dat ik hem daarom niet aan m'n vrienden etc voorstel.. Maar ja we zijn ook samen een vakantie aan het plannen
En nou ja toen vroeg hij met een grijns: Probability wil jij verkering met mij?
en toen zei ik ja
De kans dat er iemand uberhaupt nog denkt wat te eten na die zin of die er voor lijkt me minimaal.quote:Op zondag 14 juli 2013 17:01 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Dan wordt het wat minder ja..
Nou, mijn honger is weg..
Ik ga "heel Holland bakt" kijken
quote:Op zondag 14 juli 2013 17:03 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik zei dat ik niet meer wilde daten.. Daarvoor zei hij zo iets van: leuk dat we in zo'n chille flow zitten van leuke dingen doen en sex.
Daarna kwam er een gesprek dat het altijd ellendig werd na zijn vorige relaties en dat hij met zichzelf in de knoop zat daarom etc. dat hij het wel heel graag wilde maar... En dat hij het ook wel fijn vond dat ik er zo in stond. En dat ik hem soms wel onzeker maakte soms.
Dus ik zei nou je hebt mij al op m'n slechts gezien hoor heel veel erger wordt het nieten dat ik er ook een beetje onzeker van werd als hij zei dat hij snel meisjes zat is en dat ik hem daarom niet aan m'n vrienden etc voorstel.. Maar ja we zijn ook samen een vakantie aan het plannen
En nou ja toen vroeg hij met een grijns: Probability wil jij verkering met mij?
en toen zei ik ja
Wtf?quote:Op zondag 14 juli 2013 16:59 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Niet terwijl 'ie bloed en er een tandpastadop ingevroed is
quote:Op zondag 14 juli 2013 17:03 schreef Probability het volgende:
[..]
Ik zei dat ik niet meer wilde daten.. Daarvoor zei hij zo iets van: leuk dat we in zo'n chille flow zitten van leuke dingen doen en sex.
Daarna kwam er een gesprek dat het altijd ellendig werd na zijn vorige relaties en dat hij met zichzelf in de knoop zat daarom etc. dat hij het wel heel graag wilde maar... En dat hij het ook wel fijn vond dat ik er zo in stond. En dat ik hem soms wel onzeker maakte soms.
Dus ik zei nou je hebt mij al op m'n slechts gezien hoor heel veel erger wordt het nieten dat ik er ook een beetje onzeker van werd als hij zei dat hij snel meisjes zat is en dat ik hem daarom niet aan m'n vrienden etc voorstel.. Maar ja we zijn ook samen een vakantie aan het plannen
En nou ja toen vroeg hij met een grijns: Probability wil jij verkering met mij?
en toen zei ik ja
Uniek begon met de tandpastatubedopjesquote:Op zondag 14 juli 2013 17:10 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Wtf?
Leuk probje!Ik ben ook weer eens aan het rondneuzen, ook wel weer zin in een leuke date (zou het met het weer te maken hebben?
)
Ja ditquote:Op zondag 14 juli 2013 17:12 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Wil het niet voor je verpesten, maar ik vind 'm best wel een held
Waar heb je die chiazaden gescoord? Moet ik ook nog doen.quote:Op zondag 14 juli 2013 17:33 schreef anna82 het volgende:
Nice Probje!
Tandpastadoppen en piemels? Het is zondag heur!
Ik heb vandaag 150 euro verdiend met Marktplaatsen, wat een enige hobby! Ik zou bijna de kleren verkopen die ik dagelijks draag![]()
Verder heb ik meteen geïnvesteerd: onder andere in chia zaden en green tea fat burner, ha. Dat laatste vind ik zelf wel een mooie bak, maar wie weet wat het doet.
Ik moest lachen.quote:Op zondag 14 juli 2013 17:33 schreef anna82 het volgende:
Nice Probje!
Tandpastadoppen en piemels? Het is zondag heur!
Ik heb vandaag 150 euro verdiend met Marktplaatsen, wat een enige hobby! Ik zou bijna de kleren verkopen die ik dagelijks draag![]()
Verder heb ik meteen geïnvesteerd: onder andere in chia zaden en green tea fat burner, ha. Dat laatste vind ik zelf wel een mooie bak, maar wie weet wat het doet.
Oh bij De Tuinen (ook online), maar ook bij de betere natuurwinkels, Nallie en Proesj weten welke!quote:Op zondag 14 juli 2013 17:36 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Waar heb je die chiazaden gescoord? Moet ik ook nog doen.
You rang?quote:Op zondag 14 juli 2013 18:08 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh bij De Tuinen (ook online), maar ook bij de betere natuurwinkels, Nallie en Proesj weten welke!
Daar wilde ik zo graag nog naar toe, maar niemand wil met me mee en ik vind alleen in de bioscoop zitten echt saai (wel een paar keer gedaan, maar ik hou van gezelschapquote:Op zondag 14 juli 2013 12:14 schreef conleche het volgende:
Gisteren naar de Great Gatsby geweest. Wat een toffe film was dat!
Mijn bioscoop is aan de overkant van de straatquote:Op zondag 14 juli 2013 18:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar wilde ik zo graag nog naar toe, maar niemand wil met me mee en ik vind alleen in de bioscoop zitten echt saai (wel een paar keer gedaan, maar ik hou van gezelschap).
Ik ben vrijdag in de buurt van Amsterdam èn ik heb vrijkaarten voor Pathé (geen Pathé hier in de buurt), dus misschien toch maar de stoute schoenen aantrekken. Nog steeds alleen, dat dan weer wel.quote:Op zondag 14 juli 2013 18:19 schreef _Dido_ het volgende:
Mijn bioscoop is aan de overkant van de straatBen er nog steeds niet geweest
Gatsby lijkt mij ook wel leuk, miss deze week eens
Nee joh, het wordt super weer deze week. Bios is voor druilerige dagenquote:Op zondag 14 juli 2013 18:19 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Mijn bioscoop is aan de overkant van de straatBen er nog steeds niet geweest
Gatsby lijkt mij ook wel leuk, miss deze week eens
Leuk! Met wie ga je? En toch niet zo'n overgeorganiseerde reis huhquote:Op zondag 14 juli 2013 18:29 schreef Chicolate het volgende:
Ik heb geloof ik net een driedaagse busreis naar Parijs geboekt voor eind september.
Met vriendliefquote:Op zondag 14 juli 2013 18:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Leuk! Met wie ga je? En toch niet zo'n overgeorganiseerde reis huh
Neuh, ik hou daar ook helemaal niet vanquote:Op zondag 14 juli 2013 18:37 schreef Chicolate het volgende:
Met vriendlief. (vet romantischhhh. Ahum.) Waren van plan niet mee te doen aan het hele programma (waarbij zij bepalen dat je met een bus overal langs rijdt en waar je moet eten), maar gewoon uit te stappen en de rest 's avonds wel te ontmoeten bij het meeting point om daar de bus naar hotel te nemen. Ik doe het niet zo goed met georganiseerde reizen en anderen die bepalen waar ik heen moet
.
Dat hebben M. en ik ook twee keer gedaan op die manier. Wel vrij goedkoop natuurlijk, maar hotels waren om te huilen en het eten ookquote:Op zondag 14 juli 2013 18:37 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Met vriendlief. (vet romantischhhh. Ahum.) Waren van plan niet mee te doen aan het hele programma (waarbij zij bepalen dat je met een bus overal langs rijdt en waar je moet eten), maar gewoon uit te stappen en de rest 's avonds wel te ontmoeten bij het meeting point om daar de bus naar hotel te nemen. Ik doe het niet zo goed met georganiseerde reizen en anderen die bepalen waar ik heen moet
.
Is ook niet zo raar met 1488 kcal he...quote:Op zondag 14 juli 2013 19:19 schreef Californium het volgende:
Uiteindelijk lijstje:
O om 12.15 : Noten, zonnebloempitten, honing kwark
T: handje blauwe bessen
T: 2 gekookte eiwitten
T: stuk kaas
T: paar ongezouten pinda's
T: nog maar wat blauwe bessen
T: paar gedroogde abrikozen
D: veel broccoli, aardappels met knoflook en rozemarijn uit de oven
T: Paar achtergebleven rode bessen met banaan + yoghurt
T: Stukje choco.
Totaal 1488 kcal: 21% eiwit, 41% koolhydr, 32% vet.
Ik heb nog steeds een knagend gevoeldadelijk nog maar een kiwi en morgen meer groente.
En eenvoor Prob
1488 kcal lijkt mij prima voor de hele dag niets doen... En ik was ergens rond half 3 ofzo in slaap gevallenquote:Op zondag 14 juli 2013 19:26 schreef Nallie het volgende:
[..]
Is ook niet zo raar met 1488 kcal he...
Waarom geen L? Ik ontbeet om 12.00 maar doe dan lunch om 3 uur...
Beter iets substantieels eten dan al dat fruit/suiker, krijg je alleen maar meer honger van.
Een hotel is om in te slapen, en het enige eten wat erbij zit is het ontbijt. Nou, als dat niet smaakt, ga ik wel naar een schattig bakkertje ergens in Parijs om daar een croissant te etenquote:Op zondag 14 juli 2013 18:52 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Dat hebben M. en ik ook twee keer gedaan op die manier. Wel vrij goedkoop natuurlijk, maar hotels waren om te huilen en het eten ookDus ik zou zo veel mogelijk m'n eigen plan trekken idd
Je hebt die bus niet eens nodig om naar het hotel te komen, gewoon lekker zelf gaan
.
Yep... jammer, had je graag even gezienquote:Op zondag 14 juli 2013 20:04 schreef Tinkepink het volgende:
He uniek, ben je er nou van morgen tot vrijdag? Jammer dat ik moet werken. Had best zin gehad in een dagje pretpark of wandelen oid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• tuinwerkzaamheden
middageten:
paar plakje gebakken aardappel, 2 gebakken eieren, broccoli in tomatensaus met wat worst en een beetje geraspte kaas
avondeten:
• gehaktballetjes van grof varkensgehakt, handje sperziebonen uit eigen kas, paar plakjes gebakken banaan
toe:
• chocoladevla (cacao, lichte kersensiroop, 1 schep oploskoffie, volle kwark) met kersen uit potik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Zo grappig wat iemand verwacht van een hotel.quote:Op zondag 14 juli 2013 19:41 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Een hotel is om in te slapen, en het enige eten wat erbij zit is het ontbijt. Nou, als dat niet smaakt, ga ik wel naar een schattig bakkertje ergens in Parijs om daar een croissant te eten.
Oh het liefst heb ik ook vers fruit, yoghurt, warme broodjes met duizend soorten (zoet/hartig) beleg, gekookte en gebakken eieren en verse sinaasappelsapquote:Op zondag 14 juli 2013 20:30 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Zo grappig wat iemand verwacht van een hotel.
Ik verwacht een uitgebreid ontbijt, liefst buffet met salades, fruit in overvloed en mooi gebakken verse volkorenbrood.
Het liefst nog met warme groente, vers gebakken eieren, pannenkoeken maar dat is niet echt heel standaard in Nederland
Daarnaast vind ik het fijn dat er overal in het hotel een appel oid te halen valt.
Zoek het er ook wel op uit hoorquote:Op zondag 14 juli 2013 20:35 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Oh het liefst heb ik ook vers fruit, yoghurt, warme broodjes met duizend soorten (zoet/hartig) beleg, gekookte en gebakken eieren en verse sinaasappelsap. Maar dat verwacht ik gewoon niet, dan kan het nooit tegenvallen
.
We vinden wel een moment. Op de terugweg van mijn werk bijvoorbeeld.quote:Op zondag 14 juli 2013 20:06 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Yep... jammer, had je graag even gezien
quote:
Ik verwacht een schoon bed en een schone douche, that's it. Zo'n ontbijtbuffet zorgt er alleen maar voor dat ik niet op kan houden met eten en veel te veel eet, want alles ziet er lekker uit en ik wil natuurlijk àlles proberen. Nee, niet handig. Dan liever geen ontbijt en dan in de stad bij een bakker wat halen.quote:Op zondag 14 juli 2013 20:30 schreef uniekhoorn het volgende:
Zo grappig wat iemand verwacht van een hotel.
Ik verwacht een uitgebreid ontbijt, liefst buffet met salades, fruit in overvloed en mooi gebakken verse volkorenbrood.
Het liefst nog met warme groente, vers gebakken eieren, pannenkoeken maar dat is niet echt heel standaard in Nederland
Daarnaast vind ik het fijn dat er overal in het hotel een appel oid te halen valt.
Dit. En een goed bed in een rookvrije kamer. Liefst ook een tv en wifi.quote:Op zondag 14 juli 2013 20:30 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Zo grappig wat iemand verwacht van een hotel.
Ik verwacht een uitgebreid ontbijt, liefst buffet met salades, fruit in overvloed en mooi gebakken verse volkorenbrood.
Het liefst nog met warme groente, vers gebakken eieren, pannenkoeken maar dat is niet echt heel standaard in Nederland
Daarnaast vind ik het fijn dat er overal in het hotel een appel oid te halen valt.
Echt he? Heerlijk opstaan met de wetenschap dat er zoveel lekkers is. Dan koffie, cappuccino, lekkere combinaties maken, dingetjes eten van je lief.quote:Op zondag 14 juli 2013 21:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik verwacht een schoon bed en een schone douche, that's it. Zo'n ontbijtbuffet zorgt er alleen maar voor dat ik niet op kan houden met eten en veel te veel eet, want alles ziet er lekker uit en ik wil natuurlijk àlles proberen. Nee, niet handig. Dan liever geen ontbijt en dan in de stad bij een bakker wat halen.
quote:
Was het geen bidet?quote:Op zondag 14 juli 2013 21:44 schreef _Dido_ het volgende:
[..]
Ik wil een fatsoenlijk bed, een fatsoenlijke badkamer en een uitgebreid ontbijt, zodat je niet verplicht bent broodjes te eten, maar ook yoghurt met muesli kunt eten ofzo. Zoals in Kopenhagen.
In Rome hadden we zelfs een voetenbadjeDat ik per ongeluk een keer heb aangezien voor de wc
![]()
.
Volgens mij niet? Bidet straalt toch omhoog? Dit was echt met een normale kraan.quote:
quote:Op zondag 14 juli 2013 21:26 schreef uniekhoorn het volgende:
Datte Maria, nom!
Heb jij het nog een beetje naar je zin lief meiske?
Ik huurde toen mijn kinderen nog klein waren vaak een huis aan de kust. In het voorjaar en herfst is het goedkoop enniet zulk mooi weerdat strandliggen "verplicht" was.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja wordt mooi weer! Wat zal ik eens gaan doen met wurm en kolf.
aww lief zijn voor jezellefsquote:Op zondag 14 juli 2013 21:57 schreef uniekhoorn het volgende:
Dood, echt doodmoe... maar bijna warm weer
Trusten slankies
Maria, lekker een week vrij met leuke dingen, ook met mooi weer![]()
Ik ook. Gooi kind in de maxicosy en ga iets leuks doen. Het wordt alleen maar lastiger de komende jaren.quote:
Er is een site waarop zichtbaar is welke dierentuinen red panda's hebbenquote:Op zondag 14 juli 2013 21:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]Jahoor! Prima weekend gehad (op onkruid na
) en nu nog een WEEK vrij!
Geen hotelletjes met bufetten, maar wel dierentuin, zon en andere uitjes gepland
![]()
![]()
Jij ook naar je zin?
Kan je beter doen in de winter...quote:Op zondag 14 juli 2013 22:40 schreef the85mc het volgende:
Net ook even wat gekeken voor vakantiewaatschijnlijk eilandhoppen op de canarische eilanden. Beetje stappen, vulkanen beklimmen en surfen. Nu al zin in!
Mwah vind in warm water liggen ook wel eens lekker voor de veranderingquote:Op zondag 14 juli 2013 22:45 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Kan je beter doen in de winter...
Nu griekenland eilandhoppen
Diergaarde Blijdorp hebben ze dus ook of Ouwehands... Misschien eens weer een mini-meet doen met Coco etc en dan naar Tierpark Aachen of zo?quote:Op zondag 14 juli 2013 22:46 schreef MariaEtcetera het volgende:
V1zRode panda's
![]()
Heb al VEEL teveel tijd doorgebracht in Artis bij de Rode Panda area, wachten tot ze hun snuit lieten zien en dan vertederd kraaien
Aachen = Duitsland?quote:Op zondag 14 juli 2013 22:54 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Diergaarde Blijdorp hebben ze dus ook of Ouwehands... Misschien eens weer een mini-meet doen met Coco etc en dan naar Tierpark Aachen of zo?die playlist met 64 red panda-filmpjes staat nog steeds tussen m'n favorieten
wat een koddige beesten
Ahhhhhwwwwwquote:Op zondag 14 juli 2013 23:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Aachen = Duitsland?Wel HEEL leuk, pandameet
![]()
[ afbeelding ]
Smeltquote:Op zondag 14 juli 2013 23:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Nog maar 1 danRed panda family
[ afbeelding ]
Yup, maar net bij cococakes over de deur.quote:Op zondag 14 juli 2013 23:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Aachen = Duitsland?Wel HEEL leuk, pandameet
![]()
[ afbeelding ]
Aaaahwquote:Op zondag 14 juli 2013 23:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Aachen = Duitsland?Wel HEEL leuk, pandameet
![]()
[ afbeelding ]
Was zekersteweten leuk! Saar ontmoeten, hei kuieren, neuzelen en etenquote:Op zondag 14 juli 2013 23:37 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Yup, maar net bij cococakes over de deur.
Vond het kroamschudden/ gourmetten wel leuk, dus misschien ideetje.
Misschien ook iets voor tink?![]()
Dansjes op Bobby Womack met 110th street
De mannen die weten...quote:Op zondag 14 juli 2013 23:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Was zekersteweten leuk! Saar ontmoeten, hei kuieren, neuzelen en etenLekker ook, met dat speciale gekruide gehakt
![]()
Noemde ge me nu ne kerl!?quote:Op maandag 15 juli 2013 00:08 schreef V1z0R het volgende:
[..]
De mannen die weten...
Ik doe nog wat perr-dansjes omdat het kan en Northsea Jazz is best wel leuk!
Naja, Prince was er en Graham had pimphoed...quote:
Hahaquote:Op zondag 14 juli 2013 22:44 schreef V1z0R het volgende:
Is het niet op de Canarische eilanden waar het inheemse volk een fluit-taal hebben zodat ze over het hele eiland met elkaar kunnen communiceren?
Welke eilanden? En hop je per vliegtuig of per boot?quote:Op zondag 14 juli 2013 22:40 schreef the85mc het volgende:
Net ook even wat gekeken voor vakantiewaatschijnlijk eilandhoppen op de canarische eilanden. Beetje stappen, vulkanen beklimmen en surfen. Nu al zin in!
^^quote:Op maandag 15 juli 2013 09:01 schreef _aurum_ het volgende:
mogguh! Standaard te laat naar bed op zondagaaf en dan op maandagmorgen zó moelijk mijn bed uitkomen
20 minuutjes hier vandaanquote:Op zondag 14 juli 2013 23:37 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Yup, maar net bij cococakes over de deur.
Vond het kroamschudden/ gourmetten wel leuk, dus misschien ideetje.
Misschien ook iets voor tink?![]()
Dansjes op Bobby Womack met 110th street
Leuk!quote:Op maandag 15 juli 2013 09:26 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
20 minuutjes hier vandaanEn wil er ook wel weer eens heen binnenkort
Dus vaiz, maria + aanhang, ....?
Geslapen van 20u - 9.00u. Geloof dat mn lijf het nodig had. Echt uitgerust nu
Erg ritmeverstorendquote:Op maandag 15 juli 2013 09:25 schreef Mufasa208 het volgende:
Die rode panda's zijn te cute.![]()
Hier ook maar rustig wakker worden, straks mijn balkonnetje even schoonmaken en een goede clean sweep door het huis.
Bij eilandhoppen denk ik weer aan Farcry.Te verslavend... Hoe was je gameweekend V1z?
hoelang nog voor je weer aan het werk moet?quote:Op maandag 15 juli 2013 10:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
En ik moet nog een was draaien met een ondergekakte romper.
What a fascinating live I do lead.
Ja, je wilde er zelf eentje. Valt tegen als je alleen katten gewend bent?quote:Op maandag 15 juli 2013 10:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
En ik moet nog een was draaien met een ondergekakte romper.
What a fascinating live I do lead.
Klinkt lekker, maar ook erg carb heavyquote:Op maandag 15 juli 2013 10:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
Overnight oats met o.a. mango, ananas en kokosrasp, voor bij het warme weer
ga je weer fullltime aan het werk?quote:Op maandag 15 juli 2013 10:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
September weer aurum.. Geen zin
Nee hoor, het valt niet tegen. Ik had me m'n verlof alleen heel anders voorgesteld, zowel voor de bevalling als erna. Ik kan nu max 2-3 uur van huis zijn ivm het kolven. Dat is heel irritant. Even een middagje ergens heen gaat gewoon niet, omdat ik om de 3 uur moet kolven, dus ik zit nu in de praktijk nog steeds de hele dag in de woonkamer en dat is wel frustrerend. Ben stapelgek op Noor en de poeprompers was ik met liefde, maar ik mis het een beetje om ergens heen te kunnen gaan.
i.v.m. de fruitjens? Havermout ook natuurlijk, maar die was toch juist gezondquote:Op maandag 15 juli 2013 10:58 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Klinkt lekker, maar ook erg carb heavyVoor bij dit warme weer
[..]
ga je weer fullltime aan het werk?
Kan me voorstellen dat je wereldje best klein wordt zo. Het goede nieuws is, voor je het weet is het september en mag je weer aan de slag
ff serieus; lukt het niet om haar borstvoeding te geven? Hapt ze niet goed ofzo![]()
Ik vind dit een rare opmerking. Ligt dat aan mij?quote:Op maandag 15 juli 2013 10:45 schreef loveli het volgende:
[..]
Ja, je wilde er zelf eentje. Valt tegen als je alleen katten gewend bent?
Dat zal de oxytocine wel zijn.quote:Op maandag 15 juli 2013 10:54 schreef V1z0R het volgende:
Is het niet dat moeders de poep van hun kroost minder vinden stinken?
havermout is carbsquote:Op maandag 15 juli 2013 11:00 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
i.v.m. de fruitjens? Havermout ook natuurlijk, maar die was toch juist gezond
Ik zal de PI wel vergeten zijn.quote:Op maandag 15 juli 2013 11:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik vind dit een rare opmerking. Ligt dat aan mij?.
Kan je niet buiten de deur kolven? Of is het niet even in 15 minuten gepiept? Anders zou ik wel gewoon naar vriendinnen gaan en even in de slaapkamper kolven ofzo.quote:Op maandag 15 juli 2013 11:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee, 32 uurvrijdag vrije dag en woensdags thuiswerken.
En nee, bv lukt echt niet. Ze hapt prima aan, drinkt ook wel, maar totaal niet effectief. Ze valt of in slaap of stopt na 10-15 minuten en als ik dan nog nakolf, haal ik er hooguit 20-30cc minder uit dan normaal. Ze krijgt dus maar weinig binnen. Ik kolf dus alles af en geef het met de fles. Voordeel: we weten precies wat ze binnen krijgt en Duuf kan ook voeden, maar nadeel is dat ik daardoor echt gebonden ben aan die melkmachine en dus niet makkelijk de deur uit kan.
Ik ga een dag rondkuieren in A'dam bij de beestjes en winkelsquote:Op maandag 15 juli 2013 11:03 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
havermout is carbs
mango is carbs
ananas is carbs.
Ik mis eiwit![]()
Begrijp me niet verkeerd, het lijkt me lekker....maar ik hoop dat je zo op het land gaat werken of gaat sporten....en niet je kont achter een computer parkeert
15-20 minuten met veel herrie. En die vriendinnen werken allemaal overdagquote:Op maandag 15 juli 2013 11:04 schreef Novem het volgende:
[..]
Kan je niet buiten de deur kolven? Of is het niet even in 15 minuten gepiept? Anders zou ik wel gewoon naar vriendinnen gaan en even in de slaapkamper kolven ofzo.
En eens met DaD, beetje botte opmerking
Wel relaxed dat Duuf ook kan voedenquote:Op maandag 15 juli 2013 11:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee, 32 uurvrijdag vrije dag en woensdags thuiswerken.
En nee, bv lukt echt niet. Ze hapt prima aan, drinkt ook wel, maar totaal niet effectief. Ze valt of in slaap of stopt na 10-15 minuten en als ik dan nog nakolf, haal ik er hooguit 20-30cc minder uit dan normaal. Ze krijgt dus maar weinig binnen. Ik kolf dus alles af en geef het met de fles. Voordeel: we weten precies wat ze binnen krijgt en Duuf kan ook voeden, maar nadeel is dat ik daardoor echt gebonden ben aan die melkmachine en dus niet makkelijk de deur uit kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |