Geen Def Rhymz?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:48 schreef Caland het volgende:
Weekend![]()
Vanaf morgen 7 dagen op rij zuipen. Hard leven.
quote:Guardiola hekelt Barça
Pepe Guardiola neemt het Barcelona-president Sandro Rosell en de club zelf kwalijk dat ze hem tijdens zijn sabbatical niet met rust hebben gelaten. De Spanjaard verliet de Catalanen na het seizoen 2011/2012 en is inmiddels weer aan het werk als trainer van Bayern München.
"Ik reisde zesduizend kilometer en vroeg de president mij met rust te laten, maar dat lukte niet. Ze hebben zich niet aan hun woord gehouden", vertelde Guardiola in de Spaanse krant Mundo Deportivo.
De 42-jarige oud-speler van de club won tijdens zijn periode in Barcelona veertien prijzen, waaronder twee keer de Champions League. "Ik zal nooit vergeten dat Barcelona de ziekte van Tito Vilanova gebruikte om mij te beschadigen", aldus Guardiola.
Volgens de Spanjaard neemt Barcelona het hem kwalijk dat hij geen aandacht aan Vilanova besteedde toen de trainer van de Catalanen in New York werd behandeld aan kanker. "Ik heb Tito ontmoet in New York, en we hebben elkaar ergens anders niet gezien, omdat dat niet mogelijk was, maar dat ligt niet aan mij."
Barcelona's vice-president, Jordi Cardoner ontkent dat de club Guardiola iets kwalijk neemt. "We hebben Tito´s zieke niet gebruikt tegen Guardiola. Wie zoiets doet, is een slecht persoon."
Bron: Telegraaf
okquote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:50 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Lekker belangrijk allemaal. Dat ze dat effe uitvechten buiten de media.
ja laat ze lekker hun moeder pijpenquote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:50 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Lekker belangrijk allemaal. Dat ze dat effe uitvechten buiten de media.
nee ik ben 12 leg eens uitquote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:55 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je een zinnetje van me geleerd hebt. Weet je ook wat het betekent?
Ben al blij als wij de herfstvakantie halen in Europa.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:49 schreef Tjacka het volgende:
Ajax gaat overwinteren in de CL, mark my words.
Door jouw nieuwe ui lijk je nu op een Belieber of gewoon gay. Dat is mijn uitspraak en daar zal je het mee moeten doen.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Hebben jullie ook genoten van Rob Harmeling gisteren?
Jouw mening neem ik alleen serieus met betrekking tot zaken die gaan tot de orde in dit forum.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 13:57 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Door jouw nieuwe ui lijk je nu op een Belieber of gewoon gay. Dat is mijn uitspraak en daar zal je het mee moeten doen.
Ik denk dat Tyron gewoon echt 12 is en verstandelijk beperkt.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 14:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Iets in me zegt dat er een wagon van jouw trein vermist is.
Ik wil best een mening hebben, alleen komt het hypocriet over als ik mezelf als een grote debiel gedraag.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 14:02 schreef Knalerwtje het volgende:
[..]
Ik denk dat Tyron gewoon echt 12 is en verstandelijk beperkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |