Ja is poedervorm, kun je ook snuiven.quote:
Die groene, Friesch Roggebrood.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zijn dat die kleine (halve) plakjes?
Volgende week eens kijken.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:15 schreef motorbloempje het volgende:
Die groene, Friesch Roggebrood.
Ah, dat verandert de zaak, dat lijkt me dan weer niksquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:15 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Ja is poedervorm, kun je ook snuiven.
Ik vind hem erg lekker, iig stukken beter dan die kant en klaar meuk. Er gaat wel verse slagroom bij.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ah, dat verandert de zaak, dat lijkt me dan weer niks
Kost da?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:00 schreef lukaon het volgende:
Vers Hollandse Erwtensoep pakket. In 1 pakket: Spliterwten, verse prei, knolselderij, wortel, bladselderij, laurierblad en ui.
Staat al een tijd lekker te pruttelen. Eerste zelfgemaakte snert!
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:00 schreef lukaon het volgende:
Vers Hollandse Erwtensoep pakket. In 1 pakket: Spliterwten, verse prei, knolselderij, wortel, bladselderij, laurierblad en ui.
Staat al een tijd lekker te pruttelen. Eerste zelfgemaakte snert!
Euh, rijd eens langs de Lidl in Wormerveer zou ik zeggen ...quote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:02 schreef lady-wrb het volgende:
ik was in schiedam bij de lidl (nolenslaan) en ik heb voor het eerst de bakkerij gezien. ik wist niet wat ik zag. wat een hoop lekkere dingendat hebben we hier in zaanstad niet.
die meergranenbroodjes zijn echt geweldig
die heb ik tot op heden nog niet kunnen vindenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 22:27 schreef ABundy het volgende:
[..]
Euh, rijd eens langs de Lidl in Wormerveer zou ik zeggen ...
Die is inderdaad prima! Bij AH kost het 2,50 voor een pakket, wat vraagt lidl?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:00 schreef lukaon het volgende:
Vers Hollandse Erwtensoep pakket. In 1 pakket: Spliterwten, verse prei, knolselderij, wortel, bladselderij, laurierblad en ui.
Staat al een tijd lekker te pruttelen. Eerste zelfgemaakte snert!
jij ook al? ik heb ook een hele verpakking meegenomen (18 x 2 stuks)quote:Op vrijdag 1 november 2013 11:42 schreef Myraela het volgende:
Ik heb weer even flink wat vanille stokjes ingeslagen.
dat meen je...das geen geld.quote:
Ik vind ze ook zo netjes verpakt in die buisjes. En normaal vind ik de prijzen altijd achterlijk. Ik heb ook wat hazelnoten meegenomen, voor de rest vond ik het bak-hoekje niet zo boeiend. Oh, wat buisjes met aroma. Nog nooit gebruikt, maar misschien wil ik dat ooit een keer.quote:Op vrijdag 1 november 2013 14:19 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
jij ook al? ik heb ook een hele verpakking meegenomen (18 x 2 stuks)
ik heb er mee in mijn handen gestaan, maar ik heb het in al die jaren nog nooit gebruikt en ik kan me ook niet voorstellen waar ik het voor zou moeten gebruiken:@quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kon dat bakaroma niet vinden. Leek me ook wel handig om in huis te hebben.
Juist omdat het goedkoop is, vond ik het risico dat het de komende 10 jaar onderin mijn bakkist ligt wel waardquote:Op vrijdag 1 november 2013 16:40 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik heb er mee in mijn handen gestaan, maar ik heb het in al die jaren nog nooit gebruikt en ik kan me ook niet voorstellen waar ik het voor zou moeten gebruiken:@
maar 1,49 voor al die soorten bij elkaar vond ik niet duur
oh oh,volgens mij wonen wij in dezelfde stad (noorden toch, er gaat niks boven).Als dat klopt,welk filiaal ben je dan geweest?quote:Op vrijdag 1 november 2013 15:27 schreef loecje het volgende:
hier kon ik de vanillestokjes niet vinden
ben inmiddels verhuistquote:Op vrijdag 1 november 2013 17:20 schreef kvd het volgende:
[..]
oh oh,volgens mij wonen wij in dezelfde stad (noorden toch, er gaat niks boven).Als dat klopt,welk filiaal ben je dan geweest?
pfiewwww...dat scheelt alweer voor mijquote:Op vrijdag 1 november 2013 17:23 schreef loecje het volgende:
[..]
ben inmiddels verhuist
bak aroma's waren er in overvloed maar ik zou niet weten wat ik daarmee moet.
Hier nog 11 dagen...aftellen...Ziet er wel al mooi uit (verbouwing buiten is klaar, de hekken met schermen zijn weg, veel ramen dus kan de vordering binnen nu gaan volgen).quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:32 schreef Yannick567 het volgende:
De Lidl hier is sinds vorige week woensdag weer open na een verbouwing, nu ook met verse broodjes.
Wat een assortiment en vooruitgang
[ afbeelding ]
Over dat systeem van broodjes pakken hebben ze ook wel nagedacht. Slim systeem
Ze hebben hier zelfs alle kozijnen vervangen voor dat 'Lidl-blauw'.quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:45 schreef kvd het volgende:
[..]
Hier nog 11 dagen...aftellen...Ziet er wel al mooi uit (verbouwing buiten is klaar, de hekken met schermen zijn weg, veel ramen dus kan de vordering binnen nu gaan volgen).
En wat voor stysteem hebben jullie dan? Ziet er anders uit dan bij mijn vervang-lidl (tenzij hier alle broodjes al over al die metalen roostertjes/klepjes liggen.).
Dat hebben ze hier ook, zag het rekje zoals jij hem noemt niet op de foto.quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:47 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Ze hebben hier zelfs alle kozijnen vervangen voor dat 'Lidl-blauw'.
De broodjes zitten in zo'n glazen (of plastic, weet niet zeker) bak, er zit aan de voorzijde een gleuf waar een soort van broodschep zit waarmee je de broodjes zo naar de zijkant schuift. Daar zit een metalen rekje waar je hem doorheen duwt, en dan schuift hij zo naar voren en kan je hem pakken
Beter, zit tenminste niet iedereen met z'n vette klauwen aan jou brood!quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:47 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Ze hebben hier zelfs alle kozijnen vervangen voor dat 'Lidl-blauw'.
De broodjes zitten in zo'n glazen (of plastic, weet niet zeker) bak, er zit aan de voorzijde een gleuf waar een soort van broodschep zit waarmee je de broodjes zo naar de zijkant schuift. Daar zit een metalen rekje waar je hem doorheen duwt, en dan schuift hij zo naar voren en kan je hem pakken
Dat kan alsnog...als ze 4 broodjes naar voren schuiven terwijl ze er 2 nodig hebben en dat even gaan voelen aan alle broodjes hoe knapperig/hard ze zijn...quote:Op zaterdag 2 november 2013 19:01 schreef soapie het volgende:
[..]
Beter, zit tenminste niet iedereen met z'n vette klauwen aan jou brood!
Tot nu toe was het voorste vak altijd leeg.quote:Op zaterdag 2 november 2013 19:03 schreef kvd het volgende:
[..]
Dat kan alsnog...als ze 4 broodjes naar voren schuiven terwijl ze er 2 nodig hebben en dat even gaan voelen aan alle broodjes hoe knapperig/hard ze zijn...
Dat scheeltquote:Op zaterdag 2 november 2013 19:09 schreef soapie het volgende:
[..]
Tot nu toe was het voorste vak altijd leeg.
quote:Op zaterdag 2 november 2013 20:44 schreef LPFAN het volgende:
Ik kom ook vaak bij de lidl, maar ze zijn nu aan het verbouwen, nog ff wachten ( zelfde lidl als de foto's van hier boven! haha toevallig)
Ziet er echt mooi uit al, en idd een stuk groter! ben erg benieuwd!
er zit er nu ook 1 in de oosterparkwijk, onder de nieuwe flat die daar afgelopen jaren is gebouwd (tegenover de spar). 10 minuutjes fietsen en een bakkerij (en de helft van het personeel komt bij 'ons' vandaan)quote:Op zaterdag 2 november 2013 21:28 schreef LPFAN het volgende:
ontopic: ik kan niet wachten om de verse broodjes te proberenlaat het maar gauw tijd zijn haha :p
*jaloers* Beter komt dat snel in Emmenquote:Op zaterdag 2 november 2013 18:32 schreef Yannick567 het volgende:
De Lidl hier is sinds vorige week woensdag weer open na een verbouwing, nu ook met verse broodjes.
Wat een assortiment en vooruitgang
[ afbeelding ]
Over dat systeem van broodjes pakken hebben ze ook wel nagedacht. Slim systeem
Ik zal nog wel eens een duidelijkere foto makenquote:Op zaterdag 2 november 2013 18:55 schreef kvd het volgende:
[..]
Dat hebben ze hier ook, zag het rekje zoals jij hem noemt niet op de foto.
Ik heb al aardig staan kloten met dat deurtje![]()
Die kozijnen zijn hier ook in 'hun' blauw![]()
[ afbeelding ]
Het stuk vanaf de achterste flat is erbij gekomen
[ afbeelding ]
Geen eigen foto's overigens
serieus? vraag me af waar dan.quote:Op zondag 3 november 2013 00:56 schreef loecje het volgende:
In vinkhuizen komt er ook een hoorde ik vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |