Hey, je herinnert me nog! Leuk.quote:Op woensdag 24 juli 2013 18:41 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
[..]
Het is vooral kunde.
Jij moet snel en op een correcte wijze kunnen vullen. Je moet immers tegen anderen kunnen zeggen wat ze precies anders moeten doen om te zorgen dat ze het de volgende keer wél afhebben.
Het is vooral een functie waar je van iedereen gebitch krijgt: van onderen van de vulploeg en van boven van de afdelingschef.
Charisma heeft er vrij weinig mee te maken.
Ga niet de "Ik heb het nu gemaakt en de vullers zijn nu mijn bitch dus ik ga arrogant en bazig doen" jongen uithangen.
Maar wil je dat worden moet je vooral gas erop geven en structureel op tijd klaar zijn(nee dat betekent niet dat je zomaar alles in het vak knalt of je niet netjes opstelt naar klanten toe)
In die 9 maanden dat je er hebt gewerkt, mag je al iets extra's doen behalve vullen?
Zaken met de terminal pda?
2 rolcontainers met die zooi binnengekregen vanavond. Iets van 10 colli met appelboren, volgens mij hadden we zes maanden terug iets van 20 dingen in de opruimhoek liggen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:41 schreef ikbenschipper het volgende:
Lees net op Plaza dat we weer een NON-FOOD opruimmarkt krijgen
Krijg dat uit assortiment aan Non-Food niet eens meer weg dus het had van mij niet gehoeven. Maar ja omzet kansen.
Pffffff dat gaat wat worden nu maar hopen dat de klanten het willen hebben AHUM.quote:Op donderdag 25 juli 2013 00:05 schreef exelletor het volgende:
[..]
2 rolcontainers met die zooi binnengekregen vanavond. Iets van 10 colli met appelboren, volgens mij hadden we zes maanden terug iets van 20 dingen in de opruimhoek liggen.
Klopt stond er ook bij.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:50 schreef mujentas het volgende:
non-food wordt normaal gesproken niet naar franchise geruimt dus ik denk dat wij hier niet of in zeer beperkte mate aan meedoen.
Ik las trouwens dat de franchise vereniging ook is begonnen met ophaalpunten op ah-afhaalpunt.nl. De ophaalpunten van AH levert de franchiser natuurlijk geen omzet op. Ze zijn nu begonnen met een paar filialen maar het is de bedoeling dat het er meer worden.
Bij ons niet.quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:01 schreef exelletor het volgende:
[..]
Hopelijk hebben we maar 7 meter.![]()
![]()
[..]
FIFO op chips? Alles wat je bij ons vandaag vol gooit is morgen weer leeg, op AH Excellent, Kettle en tyrells na.
Je hebt twee varianten. Er is een ondernemer die een eigen soort ophaalservice heeft opgezet en er is er eentje die een PUP heeft (of krijgt) van de AH webwinkel (Albert.nl).quote:Op woensdag 24 juli 2013 23:50 schreef mujentas het volgende:
Ik las trouwens dat de franchise vereniging ook is begonnen met ophaalpunten op ah-afhaalpunt.nl. De ophaalpunten van AH levert de franchiser natuurlijk geen omzet op
Ik werk zelf bij de kassa/counter maar met de Q telling vorig jaar moest ik met iemand anders de dierenvoedingafdeling tellen.quote:Op donderdag 25 juli 2013 06:41 schreef d4v1d het volgende:
Dat srp vullen is met sommige dingen ook wel fijn bijvoorbeeld die blikjes kattenvoer krijg je niet netjes als je ze uit de doos haalt.. die vallen al om als je zou gapen
Of ben ik nou onhandig?
Is ook bij de ah zo, tenminste toen ik er werkte...quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:23 schreef JesseW het volgende:
Kent iemand hier de documentaire over de Aldi? http://zembla.vara.nl/Afl(...)73c4be55d8b6adb59744
Wat een bizar bedrijf zeg.. Je krijgt 9 minuten voor toiletbezoeken en het aan/uit trekken van je short.
Tsja, ze moeten alles wel strak regelen omdat het anders niet mogelijk is om de kosten beheersbaar te houden. Lijkt mij in ieder geval niet echt een plezierige omgeving om in te werken.quote:Op donderdag 25 juli 2013 12:23 schreef JesseW het volgende:
Kent iemand hier de documentaire over de Aldi? http://zembla.vara.nl/Afl(...)73c4be55d8b6adb59744
Wat een bizar bedrijf zeg.. Je krijgt 9 minuten voor toiletbezoeken en het aan/uit trekken van je short.
Klopt. En dan wel alleen maar met oudere krachten werken?quote:Op donderdag 25 juli 2013 13:21 schreef mujentas het volgende:
[..]
Tsja, ze moeten alles wel strak regelen omdat het anders niet mogelijk is om de kosten beheersbaar te houden. Lijkt mij in ieder geval niet echt een plezierige omgeving om in te werken.
Die lopen tenminste niet te huilen als ze hard moeten werken en doen gewoon wat er gezegd wordt.quote:Op donderdag 25 juli 2013 14:34 schreef JesseW het volgende:
[..]
Klopt. En dan wel alleen maar met oudere krachten werken?
Mijn mobiel switcht telkens tussen de hotspot en onze eigen wifi. Best vervelend. Iemand die weet of je hier iets aan kan doen? Ik draai Android 4.2.2.quote:Op donderdag 25 juli 2013 17:21 schreef joey_k het volgende:
Vandaag een update over wifi voor klanten gehoord: binnen 4 weken moeten alle filialen van het wifi signaal voorzien zijn. Het liep allemaal uit door problemen bij KPN..
Ben benieuwd...
Is me ook opgevallen. Ik bouw nu al een jaar bijna elke zaterdag de actiekoppen, en om de paar weken zij weer dezelfde producten in de aanbieding.quote:Op donderdag 25 juli 2013 18:03 schreef mujentas het volgende:
Net even het bonusboekje van volgende week doorgenomen. Er zitten niet echt bijzondere aanbiedingen tussen. De aanbiedingen zijn ook steeds hetzelfde lijkt het wel en een beetje eentonig.
Doorverwijzen naar (a)sm?quote:Op donderdag 25 juli 2013 17:58 schreef Patrickk het volgende:
Weet iemand of er een uitleg of iets in die richting op Plaza staat over het salarisstrookje? Vandaag een medewerker gehad die denkt dat hij te weinig uren heeft gekregen, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik ook niet precies weet hoe ik zo'n salarisstrook moet lezen. Volgens mij moet je gewerkt en TVT bij elkaar optellen en is dat je totale aantal gewerkte uren, of heb ik dit fout?
Ik heb ook zo 't idee dat de verkopen voor de perziken en nectarines voor dit jaar wat optimistisch zijn ingeschat..quote:Op donderdag 25 juli 2013 18:19 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Is me ook opgevallen. Ik bouw nu al een jaar bijna elke zaterdag de actiekoppen, en om de paar weken zij weer dezelfde producten in de aanbieding.
Waren die dingen vorige week ook niet in de aanbieding?quote:Op donderdag 25 juli 2013 18:25 schreef kapsalonzondersla het volgende:
[..]
Ik heb ook zo 't idee dat de verkopen voor de perziken en nectarines voor dit jaar wat optimistisch zijn ingeschat..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron DW/Instore..
Wij krijgen geen srp, want hebben geen 8 meter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |