Ik vind het ongewenst dat deze denkbeelden worden aangepraat bij kinderen. Als jij na je 18e een nep-lul wil moet je het zelf weten.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:35 schreef Mystikvm het volgende:
Ze wijken af van de norm, net als iemand die een bril draagt. Dus ja, het is een afwijking. Ze ondervinden er ook hinder van, dus in die zin ook een ziekte. Maar het is geen ongewenste afwijking, zoals pedofilie. Ze zijn niemand tot last. Ik snap dus niet zo goed wat je wilt bereiken, behalve de knuppel in het hoenderhok gooien.
Ik geloof niet dat er al sprake is van het massaal aanpraten van denkbeelden op het gebied van transgenderisme. Bovendien geldt dit dan ook voor ouders die hun kinderen laten diagnosticeren met autisme, ADHD, ADD en noem maar op. Of slachtofferhulp na misbruik. In veel gevallen moet je het kind gewoon maar laten gaan en zien wat er van komt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:36 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Ik vind het ongewenst dat deze denkbeelden worden aangepraat bij kinderen. Als jij na je 18e een nep-lul wil moet je het zelf weten.
Als ik alleen dat wou dan had ik wel geroepen "transgenders zijn walgelijk en moeten vergast worden."quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:37 schreef Oognip het volgende:
Zit je een beetje in een recalcitrante fase, TS? De topics van de laatste week die je in R&P hebt geopend zijn alleen maar om te provoceren. Begint op te vallen.
Als je een kind niet vertelt dat hij een operatie kan ondergaan dan wordt het misschien wel "gewoon" een homo.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:38 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat er al sprake is van het massaal aanpraten van denkbeelden op het gebied van transgenderisme. Bovendien geldt dit dan ook voor ouders die hun kinderen laten diagnosticeren met autisme, ADHD, ADD en noem maar op. Of slachtofferhulp na misbruik. In veel gevallen moet je het kind gewoon maar laten gaan en zien wat er van komt.
Je weet het wel zo te verpakken dat je er geen ban voor kan krijgen iddquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:38 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Als ik alleen dat wou dan had ik wel geroepen "transgenders zijn walgelijk en moeten vergast worden."
Misschien wel, maar misschien ook niet. Wil je alleen maar nutteloos tegen iets aantrappen of heb je nog iets meer onderbouwing dan jouw onderbuikgevoel op basis van twee praktijkgevallen?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:39 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Als je een kind niet vertelt dat hij een operatie kan ondergaan dan wordt het misschien wel "gewoon" een homo.
Als een jongetje alleen maar blij is als hij een jurk aan mag is dat best een sterke aanwijzing.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:45 schreef Keith_Bakker het volgende:
Sowieso is het transgender-fenomeen vreemd. Tevreden zijn met jezelf heeft geen waarde meer blijkbaar.
En dan dit he, hoe kan je op je vierde nou al weten dat je een meisje wilt zijn
Dat is natuurlijk onzinquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:45 schreef Keith_Bakker het volgende:
Sowieso is het transgender-fenomeen vreemd. Tevreden zijn met jezelf heeft geen waarde meer blijkbaar.
En dan dit he, hoe kan je op je vierde nou al weten dat je een meisje wilt zijn
Jezelf laten ombouwen ómdat het kan is pas provoceren, tegen eigenwaarde welteverstaan.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:37 schreef Oognip het volgende:
Zit je een beetje in een recalcitrante fase, TS? De topics van de laatste week die je in R&P hebt geopend zijn alleen maar om te provoceren. Begint op te vallen.
Ik ben geen expert maar met common sense kom je ook al ver.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:44 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Misschien wel, maar misschien ook niet. Wil je alleen maar nutteloos tegen iets aantrappen of heb je nog iets meer onderbouwing dan jouw onderbuikgevoel op basis van twee praktijkgevallen?
Wat is onzin?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:47 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onzinMaar voor de meeste transgenders geldt dat ze dit dan nog niet weten, maar het gewoon later beweren om te laten zien "dat ze het echt wel zeker wisten hoor!" Aangedikte onzin. Dat leidt nu tot een stel ouders die hun kind iets aanpraten. Maar dat maakt het nog geen trend
Misschien is het gewoon een jongetje dat jurken mooi vindt. Zat homo's die van tutten houden maar zich niet willen laten ombouwen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:46 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Als een jongetje alleen maar blij is als hij een jurk aan mag is dat best een sterke aanwijzing.
wtf man ik heb vroeger ook in een jurk gelopen met oorbellenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:46 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Als een jongetje alleen maar blij is als hij een jurk aan mag is dat best een sterke aanwijzing.
Dat is hetzelfde als zeggen tegen een depressief persoon dat hij niet zo teneergeslagen moet doen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:47 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Ik ben geen expert maar met common sense kom je ook al ver.
Ik zou dolgraag Doutzen willen zijn. Ik kan mij wel tig keer verbouwen maar zal er nooit precies uitzien zoals zij. Misschien kan ik beter mijzelf accepteren zoals ik ben.
Trouwens, of jouw sense zo common is begin ik te betwijfelen na al je topicsquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:47 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Ik ben geen expert maar met common sense kom je ook al ver.
Hoeveel % van de homo's loopt in een jurk dan?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:47 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Misschien is het gewoon een jongetje dat jurken mooi vindt. Zat homo's die van tutten houden maar zich niet willen laten ombouwen.
Het gekke is, als een meisje van auto's en bomen klimmen houdt is ze een tomboy. Bij een jongen met een voorliefde voor ballet is hij opeens trans.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:48 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
wtf man ik heb vroeger ook in een jurk gelopen met oorbellen
heb zelfs een balletpak aan gehad omdat ik het een mooi ding vond (dacht dat het een wielrenpak was)
Als ik dat nu zou doen ben ik dus eigenlijk een vrouw in mannenlijf en moet ik worden omgebouwd, rrrrright
Het is gewoon een geestesziekte.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:49 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat is hetzelfde als zeggen tegen een depressief persoon dat hij niet zo teneergeslagen moet doen.
Geloof me, ik zou dat heel graag zeggen tegen depressievelingen, maar helaas werkt het niet zo. Het is geen voorgespiegelde aandoening.
Dat inderdaad.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:50 schreef Mirjam het volgende:
Ik vind het vele malen storender dat jij meent je rare denkbeelden op te moeten dringen in het centrale genderdysforie-topic, eigenlijk...
Daarom post ik ook een apart topic.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:50 schreef Mirjam het volgende:
Ik vind het vele malen storender dat jij meent je rare denkbeelden op te moeten dringen in het centrale genderdysforie-topic, eigenlijk...
Ja, want alle ouders van jongetjes die op ballet zitten sparen daarnaast zegeltjes om het piemeltje af te laten zettenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het gekke is, als een meisje van auto's en bomen klimmen houdt is ze een tomboy. Bij een jongen met een voorliefde voor ballet is hij opeens trans.
Je hebt die Chris Crocker die zich soms verkleedde, en die gast met dat roze haar.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:50 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Hoeveel % van de homo's loopt in een jurk dan?
Nee je bent daar aan het pijpzeiken op een rare manier.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Daarom post ik ook een apart topic.
Dat maak jij er van. Dat zeg ik nergens.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:52 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ja, want alle ouders van jongetjes die op ballet zitten sparen daarnaast zegeltjes om het piemeltje af te laten zetten
Niks mis met generaliseren, maar die van jou raakt kant noch wal.
Je gaat er nu van uit dat ik vind dat iedereen even veel waarde heeft.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
Nee je bent daar aan het pijpzeiken op een rare manier.
Over mensen in hiun waarde laten gesproken...
Jij roept ook maar wat in je opkomt, hè. Je ergens in verdiepen is totaal niet nodig. Gewoon, met de botte bijl, uitkotsen wat er maar in je opkomt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het is gewoon een geestesziekte.
Dikke onzin natuurlijk wat je nu zegt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het gekke is, als een meisje van auto's en bomen klimmen houdt is ze een tomboy. Bij een jongen met een voorliefde voor ballet is hij opeens trans.
Ik ga er van uit dat jij een beetje rare gangen in je hoofd erop nahoudt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:53 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Je gaat er nu van uit dat ik vind dat iedereen even veel waarde heeft.
Het is wellicht een mentale aandoening, maar jij legt geestesziekte uit als iets waardoor je iemand niet meer serieus zou moeten nemen, zoals je met psychoten zou doen, of mensen met een andere ernstige mentale afwijking.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het is gewoon een geestesziekte.
Er is gewoon iets mis met de opvatting wat mannelijk en vrouwelijk is. Jurken, auto's en al die zogenaamd kenmerkende 'geslachtsvoorwerpen' zijn gewoon kunstmatig geintroduceerd door de mens, en niet door de evolutie vastgelegd of wat dan ook.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het gekke is, als een meisje van auto's en bomen klimmen houdt is ze een tomboy. Bij een jongen met een voorliefde voor ballet is hij opeens trans.
Hoezo zie je een meisje?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:53 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Dikke onzin natuurlijk wat je nu zegt.
Als je kijkt naar het kind in het artikel uit je OP zie ik geen jongetje dat van ballet houdt, maar zie ik een meisje.
Ja man want dat zie je direct aan een fotoquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:53 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Dikke onzin natuurlijk wat je nu zegt.
Als je kijkt naar het kind in het artikel uit je OP zie ik geen jongetje dat van ballet houdt, maar zie ik een meisje.
Dit dus.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:54 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Er is gewoon iets mis met de opvatting wat mannelijk en vrouwelijk is. Jurken, auto's en al die zogenaamd kenmerkende 'geslachtsvoorwerpen' zijn gewoon kunstmatig geintroduceerd door de mens, en niet door de evolutie vastgelegd of wat dan ook.
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:52 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Dat maak jij er van. Dat zeg ik nergens.
Dan is dit toch zoals ik het eerst las. Een totaal niet onderbouwde, nergens op slaande hersenscheet van iemand die uitblinkt in ongeïnformeerdheid.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het gekke is, als een meisje van auto's en bomen klimmen houdt is ze een tomboy. Bij een jongen met een voorliefde voor ballet is hij opeens trans.
Dit dus.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:55 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
[..]
Dan is dit toch zoals ik het eerst las. Een totaal niet onderbouwde, nergens op slaande hersenscheet van iemand die uitblinkt in ongeïnformeerdheid.
Gewoon helemaal geïndoctrineerd met zulke opvattingen door de samenleving. Jij speelt met poppen, helaas je bent geen jongetje meer!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:54 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Hoezo zie je een meisje?
Je gaat er nu van uit dat je een meisje bent als je van barbies en jurkjes etc. houdt. Is een meisje dat daar niet van houdt dan een jongetje?
Als je dat bedoelt, dan moet je dat zeggen. Hij heeft namelijk gelijk, jij braakt alleen maar zoveel mogelijk onzin om de aandacht op je te vestigen.quote:
Het gaat toch niet om de jurk.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:56 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Als jurken voor mannen en vrouwen gangbaar waren waren er een stuk minder trans. Ik denk dat er, toen vrouwen nog echt gedwongen werden om jurken te dragen, veel meer ftm transsexuelen waren, omdat ze erg graag bepaalde dingen wilden doen die geaccepteerd waren in een mannenrol.
En als het al een geestesziekte is, wat dan? Maakt dat iets anders?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:51 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Het is gewoon een geestesziekte.
Ik zie een kind dat zich duidelijk helemaal gelukkig voelt als meisje. Ik zie geen jongen in meisjeskleren.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:54 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Hoezo zie je een meisje?
Je gaat er nu van uit dat je een meisje bent als je van barbies en jurkjes etc. houdt. Is een meisje dat daar niet van houdt dan een jongetje?
Dat zou zomaar kunnen omdat je zo iemand dan geen transsexueel meer hoeft te noemen. Maar nu noem jij ze geestesziek omdat ze niet in het maatschappelijke plaatje passen waar jij nu net zo op af zit te geven.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:56 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Als jurken voor mannen en vrouwen gangbaar waren waren er een stuk minder trans. Ik denk dat er, toen vrouwen nog echt gedwongen werden om jurken te dragen, veel meer ftm transsexuelen waren, omdat ze erg graag bepaalde dingen wilden doen die geaccepteerd waren in een mannenrol.
Volgens mij heb je geen idee wat trans inhoudt. Geeft niet, maar ga dan niet dom lopen roepen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:56 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Als jurken voor mannen en vrouwen gangbaar waren waren er een stuk minder trans. Ik denk dat er, toen vrouwen nog echt gedwongen werden om jurken te dragen, veel meer ftm transsexuelen waren, omdat ze erg graag bepaalde dingen wilden doen die geaccepteerd waren in een mannenrol.
Zo is dat, gewoon het kind zelf laten kiezenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:54 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Er is gewoon iets mis met de opvatting wat mannelijk en vrouwelijk is. Jurken, auto's en al die zogenaamd kenmerkende 'geslachtsvoorwerpen' zijn gewoon kunstmatig geintroduceerd door de mens, en niet door de evolutie vastgelegd of wat dan ook.
Er is totaal geen reden om aan te nemen dat een jongen die graag jurken draagt eigenlijk een meisje is.
Ja, want dan is ombouwen slechts symptoombestrijding.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:57 schreef Oognip het volgende:
[..]
En als het al een geestesziekte is, wat dan? Maakt dat iets anders?
Ah oke heeft die knul jou dat persoonlijk verteld?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:57 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Ik zie een kind dat zich duidelijk helemaal gelukkig voelt als meisje. Ik zie geen jongen in meisjeskleren.
Gender zit in je, daar kan je niet om heen. Vieze hippies die ouders.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:58 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Zo is dat, gewoon het kind zelf laten kiezen![]()
http://www.telegraaf.nl/buitenland/article20282976.ece
En wat is daar mis mee? De meeste transgenders zijn na hun ombouwen hartstikke gelukkig. Lekker boeiend dat het dan symptoombestrijding zou zijn (ben ik het overigens niet mee eens).quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:59 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Ja, want dan is ombouwen slechts symptoombestrijding.
Wat is ditquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:58 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Zo is dat, gewoon het kind zelf laten kiezen![]()
http://www.telegraaf.nl/buitenland/article20282976.ece
Ombouwen is niet het belangrijkste. Hormonen wel.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:59 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Ja, want dan is ombouwen slechts symptoombestrijding.
Dat is wat jij voorstaat.quote:
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:54 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Er is gewoon iets mis met de opvatting wat mannelijk en vrouwelijk is. Jurken, auto's en al die zogenaamd kenmerkende 'geslachtsvoorwerpen' zijn gewoon kunstmatig geintroduceerd door de mens, en niet door de evolutie vastgelegd of wat dan ook.
Er is totaal geen reden om aan te nemen dat een jongen die graag jurken draagt eigenlijk een meisje is.
Een discussie voeren is niet voortdurend je eigen niet onderbouwde mening zo hard mogelijk roepen terwijl je met je vingers in je oren LALALA roept als iemand anders iets zegt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:00 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Gender zit in je, daar kan je niet om heen. Vieze hippies die ouders.
Ja, jij bent geestesziek. Gvd zeg.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:01 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Stel ik voel mij een kat. Ik weet het honderd procent zeker. Ik ben een kat.
[ afbeelding ]
Ik laat mij opereren zodat ik er als een kat uitzie. Ik besteed er duizenden euro's aan. Ik blijf volhouden dat ik dood wil als ik mijn echte ik niet kan tonen.
Ben ik dan niet geestesziek? Er zal vast wel iets mis zijn in mijn hersenen waardoor ik dat denk. Misschien kan je het zelfs op een scan terugvinden. Maar in scans kan je ook terugvinden of iemand andere geestesziektes heeft.
Je weet ook dat de meeste transgenders dit doen puur om porno-reden? Kinderen van 4 hebben hier helemaal geen besef van man.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:00 schreef Oognip het volgende:
[..]
En wat is daar mis mee? De meeste transgenders zijn na hun ombouwen hartstikke gelukkig. Lekker boeiend dat het dan symptoombestrijding zou zijn (ben ik het overigens niet mee eens).
Transgender gaat gewoon over de normale mannelijke en vrouwelijke variant. Niet de kattenvariant. Lijkt me dus een slechte vergelijking.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:01 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Stel ik voel mij een kat. Ik weet het honderd procent zeker. Ik ben een kat.
[ afbeelding ]
Ik laat mij opereren zodat ik er als een kat uitzie. Ik besteed er duizenden euro's aan. Ik blijf volhouden dat ik dood wil als ik mijn echte ik niet kan tonen.
Ben ik dan niet geestesziek? Er zal vast wel iets mis zijn in mijn hersenen waardoor ik dat denk. Misschien kan je het zelfs op een scan terugvinden. Maar in scans kan je ook terugvinden of iemand andere geestesziektes heeft.
Voor een kind van 4 is het verschil man-vrouw niet penis-vagina maar broek-jurk, autotjes-poppen, blauw-roze, etc.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:03 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Je weet ook dat de meeste transgenders dit doen puur om porno-reden? Kinderen van 4 hebben hier helemaal geen besef van man.
Waar haal je die info nou weer vandaan?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:03 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Je weet ook dat de meeste transgenders dit doen puur om porno-reden? Kinderen van 4 hebben hier helemaal geen besef van man.
Ja en dat zijn dingen die door de maatschappij zijn opgedrongen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Voor een kind van 4 is het verschil man-vrouw niet penis-vagina maar broek-jurk, autotjes-poppen, blauw-roze, etc.
Ik kan de link niet leggen hoor. Ligt vast aan mij.quote:
Die voelen dat niet. Die willen de jurk van hun zusje aan en de ouders gaan er hysterisch over doen waarna dat kind hen gelooft.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef Oognip het volgende:
[..]
Waar haal je die info nou weer vandaan?
Kinderen van 4 laten zich ook niet ombouwen he, die kunnen wel voelen dat ze 'in een verkeerd lichaam zitten', maar dat is mijn mening.
Geloof het of niet maar transgenders zelf vinden dat ze enorm gediscrimineerd worden en dat homos worden voorgetrokken in de zogenaamde GLBT community.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:27 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Ik erger mij al een tijd aan het feit dat transgenders op dezelfde hoop als homo's worden gegooid. Alsof homo's hun lichaam haten en meer operaties willen ondergaan dan Michael Jackson.
Je begrijpt duidelijk niks van transgender zijn. Iemand weet misschien niks van gender, maar ze weten wel dat er iets niet klopt en wel het lichaam waarin ze wonen. Sommigen haten hun lichaam echt en dat is niet omdat het ze aangepraat wordt, maar omdat ze voelen dat de dingen niet kloppen met wie ze zijn.quote:Ik vind het nog kwalijker dat kinderen er soms al in betrokken worden:
Alsof een kind van zes iets snapt van gender. Toen ik zes was dacht ik dat een piemel er uit zag als een soort tuinslang (had geen broertjes). Ik bedoel maar. Ik vind ook dat het verboden zou moeten worden om een kind zulke dingen aan te praten.
Dat is net zo dom als beweren dat homo zijn een geestesziekte is.quote:In mijn opinie is transgender een geestesziekte. Ik vind niet dat deze mensen weg gehouden moeten worden uit de samenleving of gepest. Maar normaal vind ik het niet.
Dat zijn verzonnen verschillen. Roze of blauw is niet inherent aan meisjes en jongens.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Voor een kind van 4 is het verschil man-vrouw niet penis-vagina maar broek-jurk, autotjes-poppen, blauw-roze, etc.
Dat betwijfel ik wel, of ze ook echt weten dat ze in het verkeerde lichaam zitten. De kenmerken die wij met vrouwen en mannen associëren gaan pas een rol spelen wanneer kinderen ontdekken dat je nog meer met je geslachtsdelen kunt dan plassen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef Oognip het volgende:
[..]
Waar haal je die info nou weer vandaan?
Kinderen van 4 laten zich ook niet ombouwen he, die kunnen wel voelen dat ze 'in een verkeerd lichaam zitten', maar dat is mijn mening.
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:05 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Die voelen dat niet. Die willen de jurk van hun zusje aan en de ouders gaan er hysterisch over doen waarna dat kind hen gelooft.
Deels wel ja, maar ook al geef je een kind 0,0 opvoeding dan nog zullen jongetjes anders spelen dan meisjes. En sommige jongetjes zullen hetzelfde spelen als de meisjes (en andersom) en als die dan ook nog niet tevreden zijn met hun lichaam zijn het mogelijk transgenders.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Ja en dat zijn dingen die door de maatschappij zijn opgedrongen.
VuMC, transgendercentrum van NL. Neem eens een kijkje op de poli anders, dan zie je wat voor figuren het voornamelijk zijn.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef Oognip het volgende:
[..]
Waar haal je die info nou weer vandaan?
Dat joch van de op was toch 4? Hoe kan je nou voelen dat je in een verkeerd lichaam zit als dat lichaam nog niet eens de hormonaal kenmerkende verschillen tussen man/vrouw aan het vertonen is?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:04 schreef Oognip het volgende:
Kinderen van 4 laten zich ook niet ombouwen he, die kunnen wel voelen dat ze 'in een verkeerd lichaam zitten', maar dat is mijn mening.
Ik vind niet dat het dezelfde community is.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:05 schreef Alentejana het volgende:
[..]
Geloof het of niet maar transgenders zelf vinden dat ze enorm gediscrimineerd worden en dat homos worden voorgetrokken in de zogenaamde GLBT community.
Verder geloof ik niet dat er iemand is die denken dat homo´s hun lichaam willen ombouwen?
[..]
Je begrijpt duidelijk niks van transgender zijn. Iemand weet misschien niks van gender, maar ze weten wel dat er iets niet klopt en wel het lichaam waarin ze wonen. Sommigen haten hun lichaam echt en dat is niet omdat het ze aangepraat wordt, maar omdat ze voelen dat de dingen niet kloppen met wie ze zijn.
Ik ben een trangender die niet gekozen heeft voor operaties of hormonen, beetje weg van de minste weerstand, maar ik kan je garanderen dat mijn gedrag als kleuter al jongens gedrag was en dat ik mijn borsten negeerde tot mijn zus zei dat ik een BH moest kopen en toen had ik al cup B. Echte meisjes houden hun borstgroei vanaf de eerste cm bij en zijn maar wat blij als er iets is dat in een BH past.
Als mensen kiezen voor operatie dan is dat niet omdat ze zo nodig een lul (of vagina) willen, maar omdat ze het lichaam willen dat bij hen past ipv dat waarin ze toevallig geboren zijn dat ze haten.
En geloof me een heleboel gaan niet eens voor operaties, maar passen zich aan door kleding keus bv.
[..]
Dat is net zo dom als beweren dat homo zijn een geestesziekte is.
Erzijn ook nog mensen die genetische puzzels zijn en van beide delen van geslachtsdelen hebben of complete sets van beide. zij n die ook geestesziek?
Soms wordt je gewoon geboren met de verkeerde atrributen. Wees blij dat het hou niet overkomen is.
Als je meer inzicht wilt hebben in transgenders(maar dat zal wel niet gezien je vooroordelen) raad ik je aan om via uitzending gemsit eens naar "24 uur met .....Valentijn" te kijken.
Op basis van ervaring in hun sociale omgeving.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:05 schreef Alentejana het volgende:
Je begrijpt duidelijk niks van transgender zijn. Iemand weet misschien niks van gender, maar ze weten wel dat er iets niet klopt en wel het lichaam waarin ze wonen. Sommigen haten hun lichaam echt en dat is niet omdat het ze aangepraat wordt, maar omdat ze voelen dat de dingen niet kloppen met wie ze zijn.
Deels. Maar jij zegt dus dat als je een jongetje opvoedt als meisje hij uiteindelijk liever een meisje wil zijn?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:05 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Dat zijn verzonnen verschillen. Roze of blauw is niet inherent aan meisjes en jongens.
Dat denk ik.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:09 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Deels. Maar jij zegt dus dat als je een jongetje opvoedt als meisje hij uiteindelijk liever een meisje wil zijn?
Dat is dus echt niet waar.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:09 schreef Keith_Bakker het volgende:
[..]
Op basis van ervaring in hun sociale omgeving.
Dat zie je mij nergens zeggen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:09 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Deels. Maar jij zegt dus dat als je een jongetje opvoedt als meisje hij uiteindelijk liever een meisje wil zijn?
Dat moet wel, want het begint al bij het verschil tussen man en vrouw, een verschil dat in je eentje dus niet te maken is. Er is dus per definitie een sociale omgeving nodig om de onderlinge verschillen tegen elkaar af te wegen en daar een oordeel over te vellen. Zonder sociale omgeving weet je als man niet dat er vrouwen bestaan en hoe die zich gedragen, dus zal de hele transgendergedachte al niet eens in je opkomen.quote:
Gewoon negeren, werkt denk ik beter.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:13 schreef Joanne35 het volgende:
Zucht, het zoveelste topic op fok waar domme mensen ongehinderd door enige kennis van zaken hun onwetendheid over transgenders kunnen ventileren. Misschien moeten we er een sticky topic van maken?
Ik ga er ook al niet eens meer serieus op inquote:
Goeie bijdrage dit je krijgt twee kankersteentjes van mijquote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:13 schreef Joanne35 het volgende:
Zucht, het zoveelste topic op fok waar domme mensen ongehinderd door enige kennis van zaken hun onwetendheid over transgenders kunnen ventileren. Misschien moeten we er een sticky topic van maken?
Vind ik ook niet. voor de duidelijkheid.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:08 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Ik vind niet dat het dezelfde community is.
En tweeslachtig zijn is heel wat anders dan een gezonde man die opeens vrouw wil zijn.
Nee, dat is wat ze voelen al zouden ze geisoleerd opgroeien! het is niet dat je een idee hebt van een vrouw is zo en een man is zo, maar "ik klop niet met mijn lichaam."quote:Op basis van ervaring in hun sociale omgeving.
Zeg maar wat iedereen op een gegeven moment weleens in zijn leven heeft?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:16 schreef Alentejana het volgende:
Nee, dat is wat ze voelen al zouden ze geisoleerd opgroeien! het is niet dat je een idee hebt van een vrouw is zo en een man is zo, maar "ik klop niet met mijn lichaam."
Door te luisteren naar mensen die dit overkomt en die ermee te maken hebben.quote:
Zou er geen probleem mee hebben waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:17 schreef Alentejana het volgende:
Je voelt het! Net zo als jij zult voelen als je nu plots wakker zou worden met een vagina, dat het niet bij je past.
Je grijpt mis bij het pissen, bv.
Dus dat lichaam van die kat-vrouw past ook niet?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:16 schreef Alentejana het volgende:
[..]
Vind ik ook niet. voor de duidelijkheid.
maar het gaat ook niet om gezonde mannen plots vrouw willen zijn.
Dat zijn vrouwen die in een mannenlichaam zijn geboren en een lichaam willen dat past, waarom snap je dat niet?
[..]
Nee, dat is wat ze voelen al zouden ze geisoleerd opgroeien! het is niet dat je een idee hebt van een vrouw is zo en een man is zo, maar "ik klop niet met mijn lichaam."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |