vroeger kwam de creativiteit dan uit de voorloper van PS; de doka.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:40 schreef Stefan het volgende:
[..]
De creativiteit komt daarom vaak uit PS maar probleem is dat mensen geen maat kunnen houden
Ach, en dan? De ene doet alles met spullen, de andere met nabewerking. Is het zo belangrijk hoe een foto tot stand is gekomen?quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:40 schreef Stefan het volgende:
[..]
De creativiteit komt daarom vaak uit PS maar probleem is dat mensen geen maat kunnen houden
Dat weet ik maar in de doka werd het gedaan door mensen die wisten hoe een doka werkten, nu gaan die schuiven met effectjes gewoon lekker op en neer dat het een lieve lust is en lijken zonsondergangen alsof je op Mars bent.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:50 schreef Danny het volgende:
[..]
vroeger kwam de creativiteit dan uit de voorloper van PS; de doka.
nabewerken van foto's is echt niet iets dat met photoshop pas is ontstaan hoor
Nee, maar daar heb ik t niet over, ik heb t over t eindresultaatquote:Op woensdag 10 juli 2013 11:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ach, en dan? De ene doet alles met spullen, de andere met nabewerking. Is het zo belangrijk hoe een foto tot stand is gekomen?
Ieder zijn ding toch?? Maxima filmen tussen verstandelijk beperkte medemensen is ook niet echt mijn favoriete hobby maar als jij daar gelukkig van wordtquote:Op woensdag 10 juli 2013 11:59 schreef Stefan het volgende:
Maar goed, als mensen een Anne Geddes aan de muur willen of soortgelijke crap prima
Misschien stop ik mn kind later ook wel in een bloempot met een gebreid bloemenmutsje op
Daar krijg ik voor voor betaald.quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:03 schreef Uncle het volgende:
[..]
Ieder zijn ding toch?? Maxima filmen tussen verstandelijk beperkte medemensen is ook niet echt mijn favoriete hobby maar als jij daar gelukkig van wordt
Wat heb jij tegen hoeren?quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:06 schreef Uncle het volgende:
klacht: mensen die betaald worden voor kutwerk
Je hebt mn film niet eens gezien dus kan niet bepalen of het kutwerk isquote:Op woensdag 10 juli 2013 12:06 schreef Uncle het volgende:
[..]
klacht: mensen die betaald worden voor kutwerk
De kranten staan er vol met als je met een grote boog om een Molukker heen loopt. Ze had geen keuze.quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:08 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je hebt mn film niet eens gezien dus kan niet bepalen of het kutwerk is
En het is nieuws, dan maakt t onderwerp niet uit. Maar ik vond het leuk dat Maxima op 5 cm na passeerde
Ze kon ook geen kant op want het was in een kamer van 3 bij 3quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:10 schreef Godtje het volgende:
[..]
De kranten staan er vol met als je met een grote boog om een Molukker heen loopt. Ze had geen keuze.
Dus toen wisten mensen hoe een doka werkte, en nu weten mensen hoe PS werkt. Same difference.quote:Op woensdag 10 juli 2013 11:57 schreef Stefan het volgende:
Dat weet ik maar in de doka werd het gedaan door mensen die wisten hoe een doka werkten, nu gaan die schuiven met effectjes gewoon lekker op en neer dat het een lieve lust is en lijken zonsondergangen alsof je op Mars bent.
Wat mensen wel of niet mooi vinden is aan hunzelf. ik kan me met de beste wil van de wereld niet ergeren aan mensen die dingen mooi vinden die ik NIET mooi vind.quote:Ik erger me nog niet zozeer aan dat soort fotos maar om mensen die t praaachtig vinden en denken dat t echt is terwijl een kind ziet dat t kitch is
Dat blijkt; je kunt het niet eens spellenquote:Ik kan niet tegen kitch.
Anne Geddes ook.quote:
Dat zeg ik toch, prima als mensen dat aan de muur willen, er is een markt voor. Maar dat mensen dat als een mooie standaard zien vind ik irritant. Net zoals mensen een huilend zigeunerjongetje aan de de muur willen, die vind ik ook irritant.quote:
dus als je in een doka weet hoe je de lucht paars kunt maken en het daar doet dan is het resultaat 'creatief', maar als je datzelfde in photoshop kunt doen dan is exact hetzelfde resultaat 'kitsch'?quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:20 schreef Stefan het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch, prima als mensen dat aan de muur willen, er is een markt voor. Maar dat mensen dat als een mooie standaard zien vind ik irritant. Net zoals mensen een huilend zigeunerjongetje aan de de muur willen, die vind ik ook irritant.
En tussen een doka en PS is dat je een doka echt moet beheersen en PS niet, daar moet je een schuifje kunnen verplaatsen
Er is in mijn ogen een verschil tussen een bewuste keuze en we doen maar wat tot ik het mooi genoeg vind (los van of ik de dokaversie dan mooi vind)quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:24 schreef Danny het volgende:
[..]
dus als je in een doka weet hoe je de lucht paars kunt maken en het daar doet dan is het resultaat 'creatief', maar als je datzelfde in photoshop kunt doen dan is exact hetzelfde resultaat 'kitsch'?
Apart voor iemand die eerder nog zegt dat het er niet toe doet hoe de foto tot stand is gekomen maar dat het eindresultaat telt.
Of je die paarse lucht nu maakt met een gradfilter, in de doka of in photoshop doet er dus niet toe.
In de jaren tachtig had je toch van dit soort paint by number 3D schilderijtjes die je na afloop in de oven moest stoppen en dan had je een zelfgemaakt schilderijquote:
Kun jij aan de foto zien of degene die het is PS doet dat niet op die manier voor ogen had? Ik niet namelijk.quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:33 schreef Stefan het volgende:
[..]
Er is in mijn ogen een verschil tussen een bewuste keuze en we doen maar wat tot ik het mooi genoeg vind (los van of ik de dokaversie dan mooi vind)
Prima plaatje. Duidelijk nep, maar so what?quote:Dit onderstaande voorbeeld is gewoon broddelwerk maar toch vind de massa het mooi.
Dus je ergert je aan mensen die geen verstand van fotografie hebben? Ik kan me daar werkelijk niet aan irriteren.quote:En dan erger ik me niet een aan de foto zelf want er zijn 1000.000 van dit soortfotos maar erger ik me aan mensen die zeggen
[ afbeelding ]
Enkele reacties
Yvonne Koster Heel knap om dit te ontdekken en dan ook nog een goede foto ervan te maken.
Vind ik leuk · Beantwoorden · 21 juni om 17:23
Pim van Raalte Mooi!
Vind ik leuk · Beantwoorden · 21 juni om 9:40
Alfons Schram Mooi hoor
Vind ik leuk · Beantwoorden · 20 juni om 16:59 via mobiel
Sylvia Brouwer Bijzonder mooi om stil van te worden
Vind ik leuk · Beantwoorden · 20 juni om 15:28 via mobiel
Ine Balendonck Mooi.
Vind ik leuk · Beantwoorden · 20 juni om 14:36 via mobiel
Claire van Damme prachtig!
Vind ik leuk · Beantwoorden · 20 juni om 12:21
Lya van der Linden wat een ontzettend mooie foto. zou graag willen weten waar je die hebt gemaakt, welke lens en sluitertijd etc.
Je ergens aan iets of iemand ergeren is niet meteen je verheven voelen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 12:34 schreef Danny het volgende:
Eigenlijk erger ik me aan mensen die zich verheven voelen boven anderen
ik welquote:Op woensdag 10 juli 2013 12:37 schreef Danny het volgende:
Dus je ergert je aan mensen die geen verstand van fotografie hebben? Ik kan me daar werkelijk niet aan irriteren.
Het zou ook saai zijn als men zich aan hetzelfde zou irriteren natuurlijk. Zo schijnt Gordon ook echt fans te hebben die zijn muziek waarderenquote:Op woensdag 10 juli 2013 12:37 schreef Danny het volgende:
Dus je ergert je aan mensen die geen verstand van fotografie hebben? Ik kan me daar werkelijk niet aan irriteren.
Fuck, zie nu pas dat mijn tv dit momenteel uit z'n eigen doet. Ik dacht 'hij is stuk', maar het is gewoon extreme HDRquote:Op woensdag 10 juli 2013 12:37 schreef Stefan het volgende:
[..]
In de jaren tachtig had je toch van dit soort paint by number 3D schilderijtjes die je na afloop in de oven moest stoppen en dan had je een zelfgemaakt schilderij
Nee, ik erger met aan kitsch en mensen die kitsch in stand houdenquote:Op woensdag 10 juli 2013 12:37 schreef Danny het volgende:
Dus je ergert je aan mensen die geen verstand van fotografie hebben?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |