TDF: REACTIES NA ETAPPE 10Na elke etappe in de Tour de France peilen we bij de renners van het Belkin Pro Cycling Team hoe het er met ze voorstaat.
Lars Boom“We hebben om Bauke en Laurens uit de problemen te houden het zekere voor het onzekere genomen in de finale. Het kon misschien op de kant gaan en dus zaten we op tijd voorin.”
Laurens ten Dam“Het was vandaag belangrijk om veilig te finishen. Op het eind was er wel wat stress, maar gelukkig gebeurde er weinig. In de finale voelde ik mijn benen wel even, maar verder had ik geen problemen zo na de rustdag. Het ging natuurlijk ook niet zo hard. In de tijdrit van morgen wil ik het beste uit mezelf halen en dan zien we wel wat het oplevert.”
Robert Gesink“De dag na de rustdag is altijd een beetje lastig, maar voor mij stond er niks op het spel. Het was een soort van extra rustdag, maar dan met tweehonderd kilometer op de fiets. Ik heb mijn krachten goed kunnen sparen.”
Bauke Mollema“In de finale was het met de wind nog even hectisch en wringen, maar de mannen hebben me goed van voren gehouden. De benen waren bij de start niet geweldig, maar ik kwam er uiteindelijk goed doorheen. Ik ben klaar voor morgen. Ik ben goed in vorm en meestal rijd ik dan ook een goede tijdrit. Ik ga morgenochtend nog even het parcours verkennen en daarna gaan we zo hard mogelijk rijden. Het is een vlakke tijdrit en rond mij in het klassement staan geen echte specialisten, dus hopelijk kan ik mijn derde plaats behouden. Dat zou mooi zijn.”
Lars Petter Nordhaug“Het was een rustige etappe. Ik heb wat bidons gehaald en dat was het. De andere jongens hebben het meeste werk verricht. Dat zag er goed uit.”
Bram Tankink“In het begin van de rit ging het niet echt lekker. De spieren in mijn linkerbeen voelden stijf na mijn val van zondag, maar naarmate de etappe vorderde, ging het steeds beter. De komende dagen verwacht ik dat het steeds wat beter zal worden.”
Maarten Wynants“We wisten dat de wind de laatste twintig kilometer van de kant zou komen en we hebben daarom het initiatief genomen. Uiteindelijk ging het niet op de kant en zijn we attent achter de sprintersploegen gaan zitten om uit de problemen te blijven.”
Nico Verhoeven“Het was een goede dag. Het was nog beter geweest als concurrenten tijd hadden verloren, maar dat zat er niet in. Er waren een paar punten op het parcours waar we vanwege smalle passages en wind van voren wilden zitten en dat is gelukt. Klassementsrenners haten dit soort dagen: ze kunnen alleen maar verliezen. Ik moet echter zeggen dat de jongens het vandaag goed gedaan hebben. Morgen moeten de klassementsrenners met de billen bloot in de tijdrit. We gaan het zien.”
http://www.teambelkin.com(...)ollowing-stage--1068