Die 2 of die 7 zijn wel erg nice (richting perfectie), maar inderdaad niet voor iedereen weggelegd. Dat wil niet zeggen dat het niet beter kan met hoe het straatbeeld er nu uitziet. Die 5 is gewoon te dik, als je dat nog goed vindt, nou veel plezier met je mindere conditie, diabetes en hartproblemen als je wat ouder wordt. Ik vind dat er moet gestreefd worden naar 2, 3, 4 of 7.(In analogie telt dit ook voor de mannen). Die 4 is voor iedere gezonde mens makkelijk haalbaar en lijkt mij gezondheidshalve gewoon goed met de kanttekening dat je je niet mag laten gaan want dan ga je toch richting die 5.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:24 schreef z3bra het volgende:
[..]
Dat ben ik ten dele met je eens. Ik denk dat ik redelijk goed kan oordelen waar mollig ophoudt en dik begint maar ik vind de normering van die foto's domweg fout. Wat zij afdoen als "normaal" is een ideaalbeeld dat lang niet voor iedereen is weggelegd. Ik denk dat "curvy" een veel realistischer norm is om na te streven dan wat zij als "normal" beschouwen.
Dan kunnen we het er eigenlijk over eens zijn dat 4 het meest realistische en haalbare is dat 'men' zou moeten nastreven, toch? En als je meer neigt naar 3 is dat des te beter voor jou, je gezondheid en wat dies meer zij.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:49 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Die 2 of die 7 zijn wel erg nice (richting perfectie), maar inderdaad niet voor iedereen weggelegd. Dat wil niet zeggen dat het niet beter kan met hoe het straatbeeld er nu uitziet. Die 5 is gewoon te dik, als je dat nog goed vindt, nou veel plezier met je mindere conditie, diabetes en hartproblemen als je wat ouder wordt. Ik vind dat er moet gestreefd worden naar 2, 3, 4 of 7.(In analogie telt dit ook voor de mannen). Die 4 is voor iedere gezonde mens makkelijk haalbaar en lijkt mij gezondheidshalve gewoon goed met de kanttekening dat je je niet mag laten gaan want dan kom je toch al snel richting die 5.
Volgens mij was nummer 7 morbidly obese?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:49 schreef kl1172 het volgende:
[..]
Die 2 of die 7 zijn wel erg nice (richting perfectie), maar inderdaad niet voor iedereen weggelegd. Dat wil niet zeggen dat het niet beter kan met hoe het straatbeeld er nu uitziet. Die 5 is gewoon te dik, als je dat nog goed vindt, nou veel plezier met je mindere conditie, diabetes en hartproblemen als je wat ouder wordt. Ik vind dat er moet gestreefd worden naar 2, 3, 4 of 7.(In analogie telt dit ook voor de mannen). Die 4 is voor iedere gezonde mens makkelijk haalbaar en lijkt mij gezondheidshalve gewoon goed met de kanttekening dat je je niet mag laten gaan want dan ga je toch richting die 5.
Lees 8.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:54 schreef PepperPotts het volgende:
[..]
Volgens mij was nummer 7 morbidly obese?
Ik vermoed van wel. Wat is jouw bouw dan?quote:
Oh wacht, jij bent 16. Toen was ik ook "nummer 2". En toen vond ik denk ik nummer 4 ook teveel.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:56 schreef z3bra het volgende:
[..]
Ik vermoed van wel. Wat is jouw bouw dan?
Ik zou d'r doen. Vieze dikke slet dat ze isquote:Op zondag 7 juli 2013 17:40 schreef Spuitkak het volgende:
Niks mis met consuminderen.
[ afbeelding ]
Verkeerd gekeken, bedoel 5quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:56 schreef z3bra het volgende:
[..]
Ik vermoed van wel. Wat is jouw bouw dan?
Leeftijd heeft er wel veel mee te maken jaquote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:57 schreef z3bra het volgende:
[..]
Oh wacht, jij bent 16. Toen was ik ook "nummer 2". En toen vond ik denk ik nummer 4 ook teveel.
Jouw lichaam is echt nicequote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:00 schreef oLexie het volgende:
Ik was tussen 1 en 2 in (maar dan wel met bil en cup B-C), nu ben ik 3 en persoonlijk voel ik mij bij 3 beter. Meer body, niet het gevoel dat ik 1,2,3 in elkaar getikt kan worden en ook geen verdomde pijn aan mijn botten als je ergens tegenaanstoot.
Ben wel nog in afval fase dus waarschijnlijk dat ik weer richting twee ga maar probeer tussen twee en drie in te blijven.
Leeftijd heeft er zeker mee te makenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:59 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Leeftijd heeft er wel veel mee te maken ja__!
Ik leef gezond, dus voor mij is het idd 'veel', over 10 jaar nog steeds.
Klopt, puberteit is handigquote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:02 schreef oLexie het volgende:
[..]
Leeftijd heeft er zeker mee te makenVertrouw me maar in deze. Op mijn 16de hoefde ik nergens rekening mee te houden, lekker veel (troep) eten maar wel (volgens het plaatje) een perfect lijfje hebben. Dat is nu ik 22 ben wel anders, je lichaam houdt dan veel meer troep vast dan je wilt.
Ja, dat werkt wel mee ja. Hoop dat je het aan blijft houdenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:05 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Klopt, puberteit is handig
Al eet ik nu al best gezond, hou ook van sporten, dus maak me geen zorgen over paar jaartjes aangezien ik nu al begonnen ben met een gezond leefstijl.
Ik vind 4 realistisch en MAKKELIJK haalbaar voor elke gezonde mens, maar nog steeds 'chubby' of mollig.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:51 schreef z3bra het volgende:
[..]
Dan kunnen we het er eigenlijk over eens zijn dat 4 het meest realistische en haalbare is dat 'men' zou moeten nastreven, toch? En als je meer neigt naar 3 is dat des te beter voor jou, je gezondheid en wat dies meer zij.
Nummer 8 natuurlijk, die 7quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:54 schreef PepperPotts het volgende:
[..]
Volgens mij was nummer 7 morbidly obese?
Ja, want dan kun je nu geen ecto zijn idd. :squote:Op dinsdag 9 juli 2013 09:26 schreef ssebass het volgende:
[..]
In mijn jonge jaren was ik model, dus dat zit wel goed![]()
Weet je uberhaupt wel wat dat is?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 11:14 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja, want dan kun je nu geen ecto zijn idd. :s
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |