Laat maar andersquote:Op zondag 7 juli 2013 09:28 schreef sanasoufi het volgende:
VOEG ME TOE OP FACEBOOK!
Ik ben mooi!
Die voetballers slapen toch niet?
nee!!! hij moet me toevoegenquote:
Dit is idd voor het eerst in mijn leven dat ik op een kind val.....maar ik vind het allemaal zo lief....quote:
OPROTTEN!quote:Op zondag 7 juli 2013 09:57 schreef Haque het volgende:
[..]
sjezus
kun je niet een keer opbokken met je ge etter
hoezo kansloos? ik wil hem hebben.quote:Op zondag 7 juli 2013 10:16 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Wat is dit nu weer voor kansloos topic?
Ik ben zo verliefd op hemquote:Op zondag 7 juli 2013 10:19 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Goed man!![]()
Je mag trots wezen op jezelf![]()
Veel succes ermee hé
Hij kan geen nederlandsquote:Op zondag 7 juli 2013 10:20 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoi, Fred hier.
DM me maar even wat pics even kijken wat we kunnen regelen.
Grt Grt Vieze Fred uit de Achterhoek
quote:Op zondag 7 juli 2013 10:31 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, zijn grootouders waren Nederlands, waarom denk je dat hij Fred heet.
O okquote:Op zondag 7 juli 2013 10:33 schreef sanasoufi het volgende:
[..]ik heb de afgelopen twee dagen alles van hem gezien en alles over hem gelezen. Ik weet het beter dan jou
Hij had bij Feyenoord kunnen voetballen, hij zat bij een satellietclub van Feyenoord. Helaas toen niet gehaald, anders had hij in Rotterdam gewoond en had je hem kunnen opzoeken. We hebben hem geruild voor Magrãoquote:Op zondag 7 juli 2013 10:33 schreef sanasoufi het volgende:
[..]ik heb de afgelopen twee dagen alles van hem gezien en alles over hem gelezen. Ik weet het beter dan jou
Dat weet ik, maar waarom zou een mooie exotische man als Fred zijn leven in Rotterdam willen verspillen?quote:Op zondag 7 juli 2013 10:48 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Hij had bij Feyenoord kunnen voetballen, hij zat bij een satellietclub van Feyenoord. Helaas toen niet gehaald, anders had hij in Rotterdam gewoond en had je hem kunnen opzoeken. We hebben hem geruild voor Magrão
Restecp voor je doorzettingsvermogen. De gemiddelde user had zijn slechte grap nu wel opgegevenquote:Op zondag 7 juli 2013 10:52 schreef sanasoufi het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar waarom zou een mooie exotische man als Fred zijn leven in Rotterdam willen verspillen?
Brazilië is beter voor hem. Lekker warm weer, en natuurlijk van die dramatische overdreven voetbalfans. Bovendien kan ik hem in Rio de Janeiro beter verleiden. In Nederland op straat lopen in hotpants en een bikinitop voelt wat ongemakkelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |