Wards zijn overrated en voor noobs zonder map awareness.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 11:53 schreef Quotidien het volgende:
Hè bah, je zou maar eens moeten warden.
warden? warden is niet boeiend gast, dat doe ik ook rustig als doom als niemand ze koopt. Op 't het goede moment rotaten, daar draait 't om als support en daar ben ik bagger in. De items kopen kan iedere scrub.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 11:53 schreef Quotidien het volgende:
Hè bah, je zou maar eens moeten warden.
Als ze steeds farming heroes kiest leer je ook weinig. Kies gewoon een andere type hero dan zie je ook hoe je met die het spel moet spelen. Het is niet OF support OF anti-mage, er zit een hoop tussen. En ga eens een andere buildquote:Op zaterdag 20 juli 2013 12:48 schreef Harlon het volgende:
[..]
warden? warden is niet boeiend gast, dat doe ik ook rustig als doom als niemand ze koopt. Op 't het goede moment rotaten, daar draait 't om als support en daar ben ik bagger in. De items kopen kan iedere scrub.
Da's natuurlijk absoluut waarquote:Op zaterdag 20 juli 2013 12:53 schreef Burrito het volgende:
[..]
Als ze steeds farming heroes kiest leer je ook weinig. Kies gewoon een andere type hero dan zie je ook hoe je met die het spel moet spelen. Het is niet OF support OF anti-mage, er zit een hoop tussen. En ga eens een andere build
Ik kies vrijwel nooit als eerste ^^ wacht altijd om te zien wat de rest van m'n team kiest als ik solo speel, maar dat doe ik bijna nooit, en anders gewoon kijken wat zij hebben.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 13:06 schreef Quotidien het volgende:
Carries spelen kun je schijnbaar ook niet als ik zo naar je dotabuff kijk.
Het gaat erom dat je ook eens een wat minder leuke rol aanneemt ipv steeds maar weer mooi als eerste een carry te picken. Het is een teamspel, dat schijn jij niet helemaal door te hebben.
Ik vind warden ook kut, maar je kunt niet elke game weer het grootste stuk van de taart pakken zodat anderen weer de restjes mogen hebben (om het in metaforen uit te drukken).
Dit is wel waar. Ik zie de afgelopen tijd steeds vaker standaard SB/NP. SB is ook gewoon een enorm sterke hero.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 11:04 schreef Silverdigger2 het volgende:
pick gewoon spirit breaker
als die al gepickt is od mid
als dat niet kan natures prophet
winrate increase gegarandeerd!
bara is dan weer not cool om tegenover je te hebben als je furion speeltquote:Op zaterdag 20 juli 2013 14:12 schreef DjUntzUntz het volgende:
[..]
Dit is wel waar. Ik zie de afgelopen tijd steeds vaker standaard SB/NP. SB is ook gewoon een enorm sterke hero.
quote:Op zondag 21 juli 2013 12:57 schreef Baalhaar het volgende:
Ik ga als alchemist top met lich. Lich koopt geen wards, harasst niet, pullt niet, en probeert alles te last hitten terwijl ik de kanker in geharasst wordt door crystal maiden.
Ik bied netjes mijn excuses aan aan de tegenstander, leg de situatie uit en abandon na 3 minuten. Opkankeren met dit soort idioten serieus. Ik ga mij niet 50 minuten lopen ergeren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ergeren aan een computerspelquote:Op zondag 21 juli 2013 12:57 schreef Baalhaar het volgende:
Ik ga als alchemist top met lich. Lich koopt geen wards, harasst niet, pullt niet, en probeert alles te last hitten terwijl ik de kanker in geharasst wordt door crystal maiden.
Ik bied netjes mijn excuses aan aan de tegenstander, leg de situatie uit en abandon na 3 minuten. Opkankeren met dit soort idioten serieus. Ik ga mij niet 50 minuten lopen ergeren
mensen die zich zo opfokken aan een spelletje dat ze met ziektes gaan smijtenquote:Op zondag 21 juli 2013 12:57 schreef Baalhaar het volgende:
Ik ga als alchemist top met lich. Lich koopt geen wards, harasst niet, pullt niet, en probeert alles te last hitten terwijl ik de kanker in geharasst wordt door crystal maiden.
Ik bied netjes mijn excuses aan aan de tegenstander, leg de situatie uit en abandon na 3 minuten. Opkankeren met dit soort idioten serieus. Ik ga mij niet 50 minuten lopen ergeren
quote:Op maandag 22 juli 2013 13:52 schreef Quotidien het volgende:
klopt maar als je niet de capaciteit hebt met hoge base dmg te lasthitten is het pech lack of skill
Oja want jij ergert je natuurlijk nooit? Flikker toch op man.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:10 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ergeren aan een computerspel
En dan ook nog iemand anders de shuld geven dat je potje verkloot is terwijl jij opflikkert en ze achterlaat met een carry minder.
Het is een spelletje, voor in mijn vrije tijd, jammer als er mongooltjes meespelen, so be it. Tevens, puur uit interesse, speel je wel eens support?quote:Op maandag 22 juli 2013 19:05 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Oja want jij ergert je natuurlijk nooit? Flikker toch op man.
En daarnaast zo'n oostblok team dat totaal zijn best niet doet, geen courier koopt, geen wards, geen communicatie(je weet wel, van die gasten die 30 minuten niks zeggen en dan wanneer ze iets van je nodig hebben KOTL GIEV MANA YOU FAKKING BIETSJ beginnen te schreeuwen over voice) die verdienen mijn pro carry skills sowieso niet
Dat is het voor ons allemaal. Maar een spel moet leuk blijven. En dat kan ook zeker als je verliest maar er zijn potjes waar het gewoon niet leuk meer is om te spelen en dat komt altijd door eigen teammates die stoned/dronken zitten te gamen. In 300 games heb ik nog nooit abandoned maar voor mij was de maat gewoon vol nu. Teveel van dezelfde kut games achter elkaar met dezelfde soort domme mensen waarvan je denkt is deze gozer nou echt zo dom na 400 wins of is hij mij gewoon aan het trollen?quote:Op maandag 22 juli 2013 19:14 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Het is een spelletje, voor in mijn vrije tijd, jammer als er mongooltjes meespelen, so be it. Tevens, puur uit interesse, speel je wel eens support?
Hahaha grapjas, ik instapick nooit carry.quote:Op maandag 22 juli 2013 19:31 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ik kies altijd als laatste. In een party ben ik geloof ik nog nooit de carry geweest omdat KC en kwotodien altijd de carry instapicken
[ afbeelding ]
Ja oke je hebt gelijk. KC wel hoor haha. En als hij dan ''per ongeluk'' een support randomt is het meteen ''denx kies pa en swap of feed''quote:Op maandag 22 juli 2013 19:36 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Hahaha grapjas, ik instapick nooit carry.
Met mensen met wat minder wins wel vaak een goede mid, omdat de kansen op winnen dan hoger liggen.
Dat systeem hoort er toch al eigenlijk te zijn? Alleen werkt het voor geen fuck inderdaad, vraag me af hoe moeilijk is het nou echt om dat werkende te krijgen? Niet toch?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 12:41 schreef DjUntzUntz het volgende:
inb4: DjUntzUntz is een dikke joop die er geen reet van bakt(kom maar op met die kut quote en sarcasm smiley!) ; Sinds dat dota2 uit de beta is en nu speelbaar is voor iedere reetkever met het IQ van z'n schoenmaat, is het spel drastisch minder geworden. Hopen dat ze snel iets van een MMR systeem invoeren waardoor je in ieder geval met mensen komt van je eigen level...(ook dan valt er genoeg te zeuren), maar in een game komen met 3 mensen onder de level 5...dat is gewoon niet normaal!
Er was recent een post op reddit waarin het MM systeem uitgelegd werd en het kwam er op neer dat het eigenlijk alleen maar voor beginnende spelers goed werkt, zodra je eenmaal boven de 100 games zit kijkt het alleen nog maar naar bracket en that's it. Kan dus rustig zijn dat jij als 120 matches in een party gedumpt wordt met mensen die 1000 matches achter de rug hebben. Nou zegt dat niet alles, maar oefening baart kunst, ook bij dit spel.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:33 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Dat systeem hoort er toch al eigenlijk te zijn? Alleen werkt het voor geen fuck inderdaad, vraag me af hoe moeilijk is het nou echt om dat werkende te krijgen? Niet toch?
Kan wel kloppen idd was toch laatst met jou geloof ik dat we in een party zatten met 500+ wins en dat we tegen 200 wins gingen spelen? Maar volgens mij kwam dat door mij omdat ik het gemiddelde omlaag haal ofzoquote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:54 schreef Harlon het volgende:
[..]
Er was recent een post op reddit waarin het MM systeem uitgelegd werd en het kwam er op neer dat het eigenlijk alleen maar voor beginnende spelers goed werkt, zodra je eenmaal boven de 100 games zit kijkt het alleen nog maar naar bracket en that's it. Kan dus rustig zijn dat jij als 120 matches in een party gedumpt wordt met mensen die 1000 matches achter de rug hebben. Nou zegt dat niet alles, maar oefening baart kunst, ook bij dit spel.
TL;DR: MM systeem zo als het nu is is net zo goed als het mute systeem bij de invoering ervan. Ronduit waardeloos.
Oh hij zei kanker, wat errug johquote:Op maandag 22 juli 2013 11:18 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
mensen die zich zo opfokken aan een spelletje dat ze met ziektes gaan smijten
Dus dat. Meer dan eens dat ik tegenover mensen kom die nauwelijks boven de 70 wins uitkomen en andere momenten moet ik tegen gasten die er meer dan 1000 hebben. Niet te fucking doen.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:59 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Kan wel kloppen idd was toch laatst met jou geloof ik dat we in een party zatten met 500+ wins en dat we tegen 200 wins gingen spelen? Maar volgens mij kwam dat door mij omdat ik het gemiddelde omlaag haal ofzo
Omdat russen bakken met geld binnen brengen.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 17:53 schreef 2Happy4U het volgende:
al die grafrussenwaarom doet valve gewoon geen ip ban voor iedereen die in rusland woont?
Kan je er beter een meteor in pleuren dan de sunstrikequote:Op woensdag 24 juli 2013 03:08 schreef Quotidien het volgende:
Blackhole + sunstrike + epicenter = gg.
Of allebijquote:Op woensdag 24 juli 2013 10:02 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Kan je er beter een meteor in pleuren dan de sunstrike
klopt, daarom is het een goede skill om 1 iemand eruit te pakken en een waardeloze skill in een teamfightquote:Op woensdag 24 juli 2013 11:34 schreef Scheringa het volgende:
[..]
Of allebij![]()
Sowieso wordt de damage van de sunstrike toch gedeeld over de geraakte heroes (en creeps)?
Allebei als allebij typen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:34 schreef Scheringa het volgende:
[..]
Of allebij![]()
Sowieso wordt de damage van de sunstrike toch gedeeld over de geraakte heroes (en creeps)?
En dan nog het idee hebben dat ik het goed typtequote:
LMAOquote:Op donderdag 25 juli 2013 14:28 schreef Quotidien het volgende:
Ik vond dit wel een leuke.
[ afbeelding ]
Hahahaha kut kwotodien ik ga stukquote:Op donderdag 25 juli 2013 14:28 schreef Quotidien het volgende:
Ik vond dit wel een leuke.
[ afbeelding ]
Kan niet wachten om je geile stem te horenquote:Op donderdag 25 juli 2013 16:24 schreef Chipz het volgende:
Eindelijk ook een mic in da buildingwhoohoo
je kan wel recallen met kotol lolquote:Op donderdag 25 juli 2013 14:18 schreef dustbrain het volgende:
Wtf, als ik dit spel speel ben ik no time top speler want je kan niet recalen.![]()
Hoezo?quote:Op vrijdag 26 juli 2013 00:05 schreef Quotidien het volgende:
[ afbeelding ]
grootste gay shit ever dit.
Iemand is jaloers en wil graag aandachtquote:
Ik snap er weer eens helemaal geen fuck vanquote:Op vrijdag 26 juli 2013 09:56 schreef Harlon het volgende:
[..]
Iemand is jaloers en wil graag aandachtGewoon niet op in gaan, enige wat helpt
Ik ook niet, daarom maar negeren. Ik ga eerst ff trainen, ben er rond een uurtje of 1?quote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:44 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ik snap er weer eens helemaal geen fuck van![]()
Kom potje, nieuw keyboard testen
Vanwaar die haat tegen AM pickers?quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:11 schreef Quotidien het volgende:
systematisch antimage picken.![]()
als ik zo iemand in het team heb is het bij voorbaat al gg, dat zulke spelers het spel verneuken en nog erger zijn dan russen is niet iets om jaloers op te zijn.
if weer = onder 20 graden,quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:47 schreef Harlon het volgende:
Iemand nog leuke plannen voor 't weekend? al wordt 't wel wat minder weer geloof ik
Silverdigger is back bitches!quote:Op vrijdag 26 juli 2013 16:21 schreef Silverdigger2 het volgende:
[..]
if weer = onder 20 graden,
weekend = non stop dota
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Betekent dit dat je niet meer kan zeuren dat je met noobs word gequeed? loll
quote:Op zaterdag 27 juli 2013 11:45 schreef Chipz het volgende:
Achja...600Mb patch, geen nieuwe heroes maar een hoop itemsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Betekent dit dat je niet meer kan zeuren dat je met noobs word gequeed? loll![]()
Tja, weetje ik vind dat ze nog wel gelijk hebben. Sinds ze besloten dota gratis te houden zie je dat ze er alles aan doen om geld uit de dota community te zuigen op andere manieren. Zoals mensen warm maken dat als je een compendium koopt je al die extra's krijgt enzo. Vind dat ze voor zo'n grote patch ook wel belachelijk weinig aan het spel zelf hebben aangepast.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 11:51 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Achja...600Mb patch, geen nieuwe heroes maar een hoop items
[ afbeelding ]
In elke game heb ik wel mensen die dat niet aan hebben. Kijk maar op Dotabuff, het is zeldzaam om een game te vinden waar geen anonymous in zit.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 14:14 schreef Quotidien het volgende:
Ooit iemand tegengekomen waarbij je de de match history niet kon zien? Neen, want er is geen hond die dat disabled heeft. Misschien dat nu een aantal mensen dat doen, maar ik verwacht niet dat het massaal gedaan zal worden.
Of juist altijd...quote:Op zaterdag 27 juli 2013 16:09 schreef Silverdigger2 het volgende:
maak gewoon een 5stackzit je nooit met noobs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |