Tsja, de sprint naar de kantine als ze klaar zijn met werken is in ieder geval sneller dan het werktempoquote:Op donderdag 4 juli 2013 23:43 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
[..]
De ah waar ik werkte, een echte buurtsuper, met een vrachtwagen op zaterdag, zijn ze gelukkig wel nog collegiaal en zijn er vaste gezichten ( waar ik tot voor kort ook toebehoorde). Dat is het fijne van een klein filiaal, iedereen kent iedereen en weimig verloop.. Beter dan die zeikerds van 15 die hun maatschappelijke stage kwamen doen en beetje rondslofde en ook om klokslag 5 uur naar huis sprintte.
Blij dat die kinders bij ons weg waren zeg!quote:Op donderdag 4 juli 2013 23:46 schreef mujentas het volgende:
[..]
Tsja, de sprint naar de kantine als ze klaar zijn met werken is in ieder geval sneller dan het werktempo
De Passage in Heerenveenquote:Op donderdag 4 juli 2013 23:45 schreef Questionmarks het volgende:
[ afbeelding ]
Wie raadt deze? Noorden van het land. Genoeg aanwijzingen in foto!
Herkenbaar.quote:Op donderdag 4 juli 2013 23:46 schreef mujentas het volgende:
[..]
Tsja, de sprint naar de kantine als ze klaar zijn met werken is in ieder geval sneller dan het werktempo
Niet alleen in de WWM, bij alles en iedereen binnen AH Nederland is het niet meer toegestaan.quote:Op donderdag 4 juli 2013 23:15 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Heeft ooit iemand zich een coma gezopen. Sindsdien mag het in WWM niet meer.
Welke is dat? Zalmquote:Op donderdag 4 juli 2013 23:02 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Zalm in bladerdaag, Celevita aardappeltjes met lentedressing, flesje cola en een danio toetje![]()
. Ga dan wel over de 7,50 heen, maar daar hoor ik nooit wat over. Sterker nog de ASM pikt een vorkje mee (terwijl die om 18:00 uur klaar is
)
Wij een keer één zak c1000 engelse drop, maar in de kantine opgegeten haha!quote:Op vrijdag 5 juli 2013 00:09 schreef HenkAH het volgende:
Vandaag kregen we 15 colli knoflooksaus van de plus binnen, best apart gaha
Spacekoekjes klinkt aardig verkeerdquote:Op vrijdag 5 juli 2013 00:12 schreef mujentas het volgende:
Wij laatst van die C1000 spacekoekjes in plaats van AH spacekoekjes. Ze waren best lekker moet ik zeggen
quote:Op vrijdag 5 juli 2013 00:15 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Spacekoekjes klinkt aardig verkeerd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |