Pastasaladequote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:36 schreef Bamba het volgende:
Naja Yashaaa, je werkt toch ook niet om alleen het bedrijf beter te maken, maar juist voor jezelf?![]()
Senesta, beterschap![]()
Ik heb net zelf een heerlijke pastasalade gemaakt
Pastaquote:
Klinkt lekkerquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:55 schreef Bamba het volgende:
[..]
Pasta![]()
Haha, nee tricolore pasta, rode paprika, blokjes kaas, rode uit en gerookte kipfilet. Beetje mayonaise erbij en italiaanse kruidenLekker lekker!
Is het ook! Ik maak het eigenlijk te weinig, mijn 2 mannen houden er niet van en ik vind het altijd zo'n gedoe om het alleen voor mij te maken, maar ik had er echt een keer zin inquote:
Ja dit gesprek was met twee hoge managers in het bedrijf. Ik zei ook al tegen mijn vriend, hoe zijn zij op die plek gekomen, door aan anderen te denken?quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:36 schreef Bamba het volgende:
Naja Yashaaa, je werkt toch ook niet om alleen het bedrijf beter te maken, maar juist voor jezelf?![]()
Senesta, beterschap![]()
Ik heb net zelf een heerlijke pastasalade gemaakt
Managers komen nooit op hun stoel door aan anderen te denkenquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:58 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja dit gesprek was met twee hoge managers in het bedrijf. Ik zei ook al tegen mijn vriend, hoe zijn zij op die plek gekomen, door aan anderen te denken?
Idd, belachelijk is hetquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:58 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja dit gesprek was met twee hoge managers in het bedrijf. Ik zei ook al tegen mijn vriend, hoe zijn zij op die plek gekomen, door aan anderen te denken?
Ik vind het een onwijs leuk jurkje!quote:Op vrijdag 5 juli 2013 15:29 schreef Yashaaaaa het volgende:
[ afbeelding ] Super schattig jurkjeVind hem alleen iets te duur en hij is wss te kort voor mij
En mijn vriend studeert informatiekunde en hij wil het liefst een traineeship gaan doen en dan richting projectmanagement e.d.
Probleem is alleen nu dat hij te lang op één paard gewed heeft en dat nu de meeste andere traineeships vol zittenNaja hij moet maar eens rustig gaan kijken
Heel verstandig! Ik vind die ene blauwe van jou zo mooi die je in... waar ook alweer? hebt gekocht!quote:Op vrijdag 5 juli 2013 19:45 schreef Cat22 het volgende:
Ik heb vandaag weer staan kwijlen bij een lange zomerjurk. Maar ik heb al meer zomerdingen dan er dagen mooi weer zijn voorspeld dus ik ben verstandig geweest.
Ja daaromquote:Op vrijdag 5 juli 2013 19:46 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Doet me erg denken aan de topvintage-stijl
Kopenhagen!quote:Op vrijdag 5 juli 2013 19:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Heel verstandig! Ik vind die ene blauwe van jou zo mooi die je in... waar ook alweer? hebt gekocht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |