ach een kadootje vind ik niet zo belangrijk. wel leuk overigens hoe klein ook. gewoon het idee dat er aan gedacht is. het geen kado doet me denken aan mijn ex waar ik toch zo'n 10 jaar mee samengeleefd heb en die het elk jaar presteerde om er helemaal niet aan te denken dat ik jarig was. sterker nog, hij heeft nog nooit de goede datum onthouden. dat vind ik erg.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 13:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee toch, zou je dat echt doen? Ik zou namelijk geen cadeautje verwachten! Ik zou het wel prettig vinden als ze mijn verjaardag zou weten en er aandacht aan zou besteden, al is het maar me feliciteren in de ochtend. Daarvoor zou ik echter niet verder gaan dan zorgen dat er een manier is (kalender op het toilet of herinnering in de smartphone als ze groot genoeg is) om het onder haar aandacht te brengen.
Hij is buiten!quote:
ja goed he?quote:
zo luchtig wordt er toch niet over gedaan? volgens mij zijn er heel wat vragen gesteld en suggesties gedaan om wat meer grenzen te stellen aan het computergedrag van L. ik zou het ook absoluut niet leuk vinden als mijn kind de hele dag alleen maar achter de pc zou zitten. aan de andere kant snap ik ook wel dat het soms fijn kan zijn om in de vakantie eens een dagje lekker alleen maar te doen wat je wil, zelfs als dat alleen maar computeren is, dus dat ze hem daar af en toe eens wat vrijer in laat. maar de hele vakantie lijkt me echt veel te lang.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:47 schreef Moonah het volgende:
Hm... Ik vind dat er best luchtig wordt gedaan over het PC'en van L.
volgens mij zit hij wel goed in zijn vel.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 20:47 schreef Moonah het volgende:
Hm... Ik vind dat er best luchtig wordt gedaan over het PC'en van L.
Lady-wrb, ik snap heel goed jouw zorgen. Hoe is het met zijn stemming? Hoe zit hij in zijn vel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |