Wat ik dus hierboven heb gepost. Huilie huilie statement.twitter:EgyPresidency twitterde op woensdag 03-07-2013 om 17:33:39Statement by Assistant to the President on Foreign Relations Dr. Essam El-Haddad https://t.co/pXaLA6wQeQ #Egypt reageer retweet
"In this day and age no military coup can succeed in the face of sizeable popular force without considerable bloodshed. Who among you is ready to shoulder that blame?"quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:44 schreef rakotto het volgende:
Wat ik dus hierboven heb gepost. Huilie huilie statement.twitter:EgyPresidency twitterde op woensdag 03-07-2013 om 17:33:39Statement by Assistant to the President on Foreign Relations Dr. Essam El-Haddad https://t.co/pXaLA6wQeQ #Egypt reageer retweet
Denk dat die mafketels van de MB daar ook wel voor zullen zorgen. Die snappen niet dat de meerderheid niet zit te wachten op de sharia.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:47 schreef Shawn het volgende:
[..]
"In this day and age no military coup can succeed in the face of sizeable popular force without considerable bloodshed. Who among you is ready to shoulder that blame?"
Hij voorspelt bloedvergieten.
twitter:msheshtawy twitterde op woensdag 03-07-2013 om 17:39:40trusted journalist Al Garhey confirms Morsi's house arrest RT @mohamedelgarhey: خبر وضع مرسي تحت الإقامة الجبرية صحيح تماماً reageer retweet
Good riddance.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:48 schreef rakotto het volgende:
Dit schijnt het moment te zijn toen Abu Ismail gearresteerd werd afgelopen nacht.
[ afbeelding ]
twitter:EgyPresidency twitterde op woensdag 03-07-2013 om 17:45:20"For the sake of #Egypt and for historical accuracy, let’s call what is happening by its real name: Military coup." https://t.co/pXaLA6wQeQ reageer retweet
Hij had maanden geleden gearresteerd moeten zijn voor al zijn dreigementen. De hond.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:50 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Good riddance.
"His domestic agenda includes veiling women and segregating them from men in the workplace."
74% van de Egyptenaren bleek in april 2013 voor de Sharia te zijn (PEW). Ik ben benieuwd hoeveel van de 90 miljoen Egyptenaren een staatsgreep niet zullen pikken. De meerderheid van de Egyptenaren zijn niet op straat te vinden.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:48 schreef SuperHarregarre het volgende:
Denk dat die mafketels van de MB daar ook wel voor zullen zorgen. Die snappen niet dat de meerderheid niet zit te wachten op de sharia.
PEW vind ik niet betrouwbaar en ieder individu heeft zijn eigen definitie voor de Sharia. Laten we het zo zeggen dat de MB haar eigen visie heeft op de Sharia en dat de meerderheid het daar mee oneens is. Maar laat de MB nou net weer een groep zijn die zich niet eens aan de basisregels houdt van de Sharia.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:53 schreef Shawn het volgende:
[..]
74% van de Egyptenaren bleek in april 2013 voor de Sharia te zijn (PEW). Ik ben benieuwd hoeveel van de 90 miljoen Egyptenaren een staatsgreep niet zullen pikken. De meerderheid van de Egyptenaren zijn niet op straat te vinden.
Je spreekt jezelf tegen. Je zei dat ieder individu zijn eigen definitie heeft van de Sharia. Hoe weet jij dan dat zij zich niet aan de basisregels houden? Hebben zij geen recht op hun eigen definitie dan?quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:55 schreef rakotto het volgende:
Maar laat de MB nou net weer een groep zijn die zich niet eens aan de basisregels houdt van de Sharia.
Goed nieuws!quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:48 schreef rakotto het volgende:
Dit schijnt het moment te zijn toen Abu Ismail gearresteerd werd afgelopen nacht.
[ afbeelding ]
Ik spreek mijzelf niet tegen. Men wil onder zijn eigen Sharia regels leven en wilt de relatie tussen God en zichzelf persoonlijk houden. Wat de MB wil is haar eigen ideologie forceren, zelfs op de mensen die het er niet mee eens zijn.quote:Op woensdag 3 juli 2013 17:57 schreef Shawn het volgende:
[..]
Je spreekt jezelf tegen. Je zei dat ieder individu zijn eigen definitie heeft van de Sharia. Hoe weet jij dan dat zij zich niet aan de basisregels houden? Hebben zij geen recht op hun eigen definitie dan?
De tegenstanders doen dat juist d.m.v. een staatsgreep.quote:Op woensdag 3 juli 2013 18:01 schreef rakotto het volgende:
Wat de MB wil is haar eigen ideologie forceren
Gehad El-Haddadtwitter:gelhaddad twitterde op woensdag 03-07-2013 om 17:58:26There is a FULL MILITARY COUP under way now in #Egypt. Tanks hv started moving thru the streets. #Egypt #SaveEgypt reageer retweet
Dat is niet de sharia/leefswijze.quote:Op woensdag 3 juli 2013 18:04 schreef Shawn het volgende:
[..]
De tegenstanders doen dat juist d.m.v. een staatsgreep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |