http://nos.nl/artikel/525160-meisje-17-doodgestoken-in-roden.htmlquote:In Roden is vanmiddag een meisje van 17 doodgestoken. De vermoedelijke dader is kort daarna aangehouden in de Drentse plaats.
De verdachte is een jongen van 19. De politie vermoedt dat de twee relatieproblemen hadden.
Zoektocht
Het meisje werd rond 15.45 uur neergestoken in haar ouderlijk huis. Toen agenten bij het huis kwamen, was de dader al gevlucht.
De politie begon daarop een zoektocht, waarbij onder meer speurhonden werden ingezet.
Voetbalveld
Na tips van getuigen werd de verdachte opgepakt bij een voetbalveld in Roden. Bij het sportterrein werd ook een mes gevonden.
Het zwaargewonde meisje werd na de steekpartij naar het Universitair Medisch Centrum Groningen gebracht. Daar bezweek ze aan haar verwondingen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Neil LOVES Carrots!
Waar kan ik de bingokaart vinden?quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:27 schreef betyar het volgende:
[..]
Een mooi artikel om een NWS-Bingo te beginnen totdat de afkomst van de dader bekend is.
Wat erg, gossie. Als het een buitenlander was dan maakt het niks uit, maar dit kan niet door de beugel.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:39 schreef Finland. het volgende:
Het meisje is Nederlands. Blond, Nederlandse voornaam, achternaam, alles.
Bron is FaceBook, familielid bleek een vriendin van haar te zijn dus het kwam voorbij op mijn timeline.
Dan was het gewoon cultuur.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:43 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Wat erg, gossie. Als het een buitenlander was dan maakt het niks uit, maar dit kan niet door de beugel.
Het jongetje ook, doorsnee puistenkopje. Trieste zaak wel.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:39 schreef Finland. het volgende:
Het meisje is Nederlands. Blond, Nederlandse voornaam, achternaam, alles.
Bron is FaceBook, familielid bleek een vriendin van haar te zijn dus het kwam voorbij op mijn timeline.
Je weet de reden van de jongen niet, de berichtgeving is nog erg eenzijdig.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:44 schreef 2dope het volgende:
[..]
Het jongetje ook, doorsnee puistenkopje. Trieste zaak wel.
Wel een dubbeltopic.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat wel maar het gaat geen reeks worden.
quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:43 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Wat erg, gossie. Als het een buitenlander was dan maakt het niks uit, maar dit kan niet door de beugel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |