FOK!forum / Talentenjachten / De Beste Singer/Songwriter van Nederland #9
Breekfastdinsdag 2 juli 2013 @ 13:48
giel.jpg


Na het succes van het eerste seizoen op tv, een spetterende live-finale waarbij Douwe Bob werd verkozen tot winnaar én een uitverkocht concert in Paradiso in Amsterdam gaat Giel weer op zoek naar De Beste Singer-Songwriter van Nederland. Ook in het tweede seizoen wordt gezocht naar de singer-songwriter die kan schrijven en zingen, zichzelf muzikaal kan begeleiden én het publiek weet te raken. De winnaar krijgt niet alleen de titel De Beste Singer-songwriter van Nederland, maar ook gegarandeerde air- en stagetime, een ultieme prijs voor elke beginnende artiest.

Net als in het eerste seizoen worden in de eerste afleveringen wekelijks singer-songwriters uitgenodigd in de Wisseloord Studios in Hilversum, waar ze elk een eigen nummer spelen. Samen met Miss Montreal en Eric Corton kiest Giel de talenten die mee mogen naar de volgende ronden. Vanaf de zesde aflevering schrijven de deelnemers wekelijks aan de hand van een thema een nummer, dat ze ten gehore brengen aan een publiek in Bitterzoet in Amsterdam. Tot slot volgt in de tiende aflevering de live finale vanuit het Paard van Troje in Den Haag.

Seizoen 2 start 20 mei, om 20:30 uur op Nederland 3 en zal daar elke maandag te zien zijn.
Website


SPOILER: De Kandidaten
V1KOImfs.jpgSofia Dragt
Natuur. Dat is de belangrijkste inspiratiebron voor Sofia Dragt. Volgens haar bestaat muziek uit meer dan alleen geluiden. Beelden en sfeer zijn minstens zo belangrijk. Het is dus niet verwonderlijk dat in het lied ‘Till it’s over’, dat Sofia tijdens de audities zingt, de zon een centrale rol heeft. Inspiratie voor deze sferische liedjes doet ze misschien wel op bij een bijzondere hobby die zich ook in de natuur afspeelt: Deltavliegen. De klanken in deze liedjes krijgen vooral kleur door het pianospel van de Wageningse. Hierin valt ze vooral terug op de lessen klassiek piano, waarmee ze als vijfjarige begon. Pas vanaf haar twaalfde schrijft ze haar eerste eigen liedjes en dat is Sofia blijven doen. Een opleiding singer-songwriter aan de Popacademie heeft haar nu helemaal voorbereid op een carrière als muzikant en met een beetje geluk kan die over tien weken beginnen met een vliegende start als De Beste Singer-Songwriter van Nederland.

1Qh9407s.jpgDemira Jansen
Démira Jansen is met haar 16 lentes jong dit jaar veruit de jongste deelneemster. Aan haar spel is dat echter niet te merken! Démira speelt niet, maar ramt op haar akoestische gitaar. Die gitaar moet dan ook flink afzien in de Engelse folkliedjes van de tiener. Met een bijna Iers klinkend stemgeluid weet Démira goed te verbergen dat ze praktisch tegen de Duitse grens aan woont. Daar volgt de Achterhoekse op dit moment nog een middelbare schoolopleiding aan het Gymnasium, maar als het aan haar ligt gaat ze hierna meteen aan de slag met een muzikale carrière. Ooit hoopt ze namelijk in de voetsporen kunnen treden van haar idool: Markus Mumford van de Britse folkband Mumford and Sons.

hpppm6os.jpgJasper Mook
De tatoeages op zijn arm en zijn lippiercing doen vermoeden dat het leven van Jasper volledig in het teken staat van seks, drugs en rock n roll. Niets is echter minder waar. Voor alcohol is hij allergisch en van drugs wil de Houtenaar niets weten. Het vooroordeel vindt Jasper helemaal niet erg. Met zijn gevoelige popliedjes veegt hij namelijk alle vooroordelen van tafel. Vroeger dacht niemand dat hij hier zijn brood mee kon verdienen, inmiddels krijgt hij gelukkig veel meer steun. Wanneer hij krap bij kas zit, pakt hij zijn gitaar en speelt hij zijn geld bij elkaar als straatmuzikant. Over 10 jaar reist Jasper als muzikant rond de wereld. Zijn deelname aan De Beste Singer-Songwriter van Nederland is zijn eerste grote stap naar dit wereldwijde succes.

en7vabps.jpgMaaike Ouboter
Ze heeft nooit serieus nagedacht over een carrière in de muziek. Tót Maaike gebeld wordt met de mededeling dat ze is uitgenodigd voor de opnames in de Wisseloord Studio's voor De Beste Singer-Songwriter van Nederland. Met een beetje geluk kan ze hierna stoppen met haar opleiding Media & Cultuur aan de Universiteit van Amsterdam. Tot voor kort schreef ze haar teksten vooral in het Engels, maar de Amsterdamse kwam tot de ontdekking dat ze haar gevoelens beter kan omschrijven in het Nederlands. De muziek gebruikt ze dan ook om dingen te kunnen uiten die ze op een andere manier niet goed kan zeggen of benoemen. Met kwetsbare, kleine Nederlandse liedjes hoopt ze haar publiek te kunnen raken en vermaken.

E1JVRirs.jpgMichael Prins
Het leven van Michael lijkt vooralsnog een grote voorbereiding op wat ooit uit moet monden in een muzikale carrière. Hij groeit op in een zeer creatieve en muzikale familie in een huisje aan het water. Daar komt hij al vroeg in aanraking met muziek. In de schoolbanken heeft Michael niets te zoeken en al op zijn 15e stopt hij met zijn middelbare schoolopleiding. Hij gaat aan het werk in het atelier van zijn vader, die kunstenaar is en de rest van zijn tijd investeert hij in de muziek. De afgelopen negen jaar probeerde hij hier door middel van optredens zoveel mogelijk van rond te komen. De tijd die over blijft, besteedt hij aan het schrijven van een eigen album. Zijn deelname aan De Beste Singer-Songwriter van Nederland kan dienen als een goede opmaat naar de release van het album, zodat Michael ooit op zijn droompodium kan staan: Glastonbury.
Karrel_Laaglawaaidinsdag 2 juli 2013 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 13:18 schreef Breekfast het volgende:

[..]

De frustratie zit diep of niet? :')
Nee hoor, maar wellicht wil je met wat meer inhoud reageren?
Wat is het verschil tussen de muts van Jasper en het hoedje van Michael? Tot 5 jaar terug zag ik namelijk niemand met zo'n hoedje lopen. Wat is het verschil tussen die muts en die nep accenten van een paar van de deelnemers?
Breekfastdinsdag 2 juli 2013 @ 14:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 13:57 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:

[..]

Nee hoor, maar wellicht wil je met wat meer inhoud reageren?
Wat is het verschil tussen de muts van Jasper en het hoedje van Michael? Tot 5 jaar terug zag ik namelijk niemand met zo'n hoedje lopen. Wat is het verschil tussen die muts en die nep accenten van een paar van de deelnemers?
Weinig. Iedereen heeft wel een imago dat ze uit willen stralen, bewust of onbewust. Mijn opmerking was meer gericht op de toon van je post. Daarnaast denk ik dat er aardig wat talent bij zit die meer kunnen worden dan de 'xfactor' eendagsvliegen die we al zoveel hebben.
Grumpeydinsdag 2 juli 2013 @ 16:40
Wel of geen hoedje (hoe gemaakt ook) stoort me totaal niet. Wat me wel stoort zijn slechte teksten in het Engels, en daar hebben sommigen (vooral de wat jongere kandidaten) een handje van. Hoewel het altijd nog beter is dan wat je gemiddeld op de radio hoort langs komen.
De_Fietserdinsdag 2 juli 2013 @ 22:00
Ik keek net de herhaling. Ode aan Maarten van Rozendaal kwam wel op een cru tijdstip.
lubje25woensdag 3 juli 2013 @ 05:07
Heb net gekeken. Ik vond Michael het beste eigenlijk. Komt misschien ook doordat ik het verhaal van Robert Johnson goed ken.
Vind Jasper ook wat te gladjes, net alsof ie voor Disney werkt of zo. Doet ie goed natuurlijk in zijn eentje, normaal zit daar een hele denktank achter. Maar niet mijn kopje thee.
lubje25woensdag 3 juli 2013 @ 05:09
ff terzijde:

Mutsen, sjaals en aanverwante winterkledij als het + 20 graden Celsius is: 8)7 :|W :{w
Bennyzondag 7 juli 2013 @ 14:40
Morgen weer :s)
J0ycie88maandag 8 juli 2013 @ 20:32
Romantische liedjes vanavond!

Ik ga mijn wijntje pakken. Meloensalade in een bakje doen en ik ben er klaar voor!
remcoPmaandag 8 juli 2013 @ 20:35
Dat nieuwe kapsel van Paul. :') Heb blijkbaar lang de 3FM webcam niet bekeken.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:38
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:35 schreef remcoP het volgende:
Dat nieuwe kapsel van Paul. :') Heb blijkbaar lang de 3FM webcam niet bekeken.
Kan hij prima hebben.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:39
Het klinkt als zo'n NL nummer... eeehhhh ANNE van Herman van Veen.
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 20:42
Wat ziet Paul eruit zeg
Bronsonmaandag 8 juli 2013 @ 20:43
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:42 schreef Paxcon het volgende:
Wat ziet Paul eruit zeg
Beter dan het jasje van Giel.
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 20:44
Die coaches word je ook niet goed van, bemoei je er niet mee
remcoPmaandag 8 juli 2013 @ 20:49
Triggerfinger _O_
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:50
Dat gedweep met Triggerfinger :')
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 20:52
Wat een lelijke oorbelding
remcoPmaandag 8 juli 2013 @ 20:52
Lied over Lucas _O_
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:53
Awww
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:52 schreef Paxcon het volgende:
Wat een lelijke oorbelding
Leuk juist
remcoPmaandag 8 juli 2013 @ 20:53
Die Selfie achterin. :') _O-
J0ycie88maandag 8 juli 2013 @ 20:54
Wel gaaf dat ze dat doet!
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 20:54
Ze klinkt af en toe een beetje als Soko van I'll Kill Her.
remcoPmaandag 8 juli 2013 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:54 schreef alors het volgende:
Ze klinkt af en toe een beetje als Soko van I'll Kill Her.
Dat nummer klinkt zo lief. O+
Bronsonmaandag 8 juli 2013 @ 20:58
Die foto. :')
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 20:58
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 20:58 schreef Bronson het volgende:
Die foto. :')
ja :')
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 20:58
Dit valt me wel zwaar tegen trouwens
Lyza666maandag 8 juli 2013 @ 20:59
Slechtste nummer so far.
Lyza666maandag 8 juli 2013 @ 20:59
Ik heb trouwens ook niks met die Lucas maar toch, dit was slechter.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:06
Is er nog iemand voor Jasper geweest? is was even weg.
Bronsonmaandag 8 juli 2013 @ 21:07
Dit is ruk. :')
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:07
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:06 schreef alors het volgende:
Is er nog iemand voor Jasper geweest? is was even weg.
Jeroen Kant was hiervoor
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:07
Ik vind dit voor het eerst een leuk nummer van hem.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:07
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:07 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Jeroen Kant was hiervoor
Ja die heb ik nog wel meegekregen.
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:09
Ik vind het juist voor het eerst een tegenvallend nummer van hem
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:09
Wat lult zij nou, zonet zei ze tegen Lucas, maak het heel persoonlijk en specifiek, en nu moet het weer algemener? :')
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:10
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:09 schreef alors het volgende:
Wat lult zij nou, zonet zei ze tegen Lucas, maak het heel persoonlijk en specifiek, en nu moet het weer algemener? :')
Ik vind die coaches sowieso irritant. Het begon al met Spike :r En die Ernst Daniel voegde ook al niks toe.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:11
Lijkt me zo awkward om daar te staan en dat ze steeds gaan inzoomen en kijken of je al jankt :')
Lyza666maandag 8 juli 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:11 schreef alors het volgende:
Lijkt me zo awkward om daar te staan en dat ze steeds gaan inzoomen en kijken of je al jankt :')
Vreselijk genant ja, zo in de spotlight.
NLGoonermaandag 8 juli 2013 @ 21:13
De critici geven voor mijn gevoel af en toe iets te veel commentaar over de inhoud van nummers wat gewoon persoonlijk is.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:14
Hhaha MM jankt alweer.
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:16
Lol Douwe Bob wist van niks zeker :D
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:18
Begrijp ik nu goed dat ze een soort van relatie hebben?
Lyza666maandag 8 juli 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:18 schreef Paxcon het volgende:
Begrijp ik nu goed dat ze een soort van relatie hebben?
Soort van muzieksoulmates, ofzo?

:')
alorsmaandag 8 juli 2013 @ 21:19
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:18 schreef Paxcon het volgende:
Begrijp ik nu goed dat ze een soort van relatie hebben?
Nee ik denk eerder bewondering. Brothers zingt hij ook.

Maar goed deze man kan ook Altijd is Kortjakje ziek zingen en dan is het nog fantastisch, wat een stem _O_
Bronsonmaandag 8 juli 2013 @ 21:20
Wat een stem. _O_
Lyza666maandag 8 juli 2013 @ 21:22
Ik hoop dat die baardmans eruit vliegt. Dat vind ik echt wel de minst goede.
Bronsonmaandag 8 juli 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:22 schreef Lyza666 het volgende:
Ik hoop dat die baardmans eruit vliegt. Dat vind ik echt wel de minst goede.
Of die muts.
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:23
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:22 schreef Lyza666 het volgende:
Ik hoop dat die baardmans eruit vliegt. Dat vind ik echt wel de minst goede.
Hoopte ik ook, maar niet dus
#ANONIEMmaandag 8 juli 2013 @ 21:23
Oh iedereen weer _O-

Ach prima
Postbus100maandag 8 juli 2013 @ 23:41
Nou, aan het begin van het seizoen dacht ik dat het allemaal wel een uitgemaakte zaak was (Michael Prins winnaar, Maaike Ouboter geduchte concurrent, en de rest blijft ver achter), maar na een paar afleveringen wordt het misschien toch nog spannend. Sommige kandidaten blijken echte pareltjes te zijn (Judy bijvoorbeeld). Maar Michael Prins wint, dat staat wel vast toch? Leuk programma, mooie muziek!
marcodejmaandag 8 juli 2013 @ 23:42
Michael Prins _O_ Judy goede tweede.
Ooi86dinsdag 9 juli 2013 @ 10:13
Ik vind Laura er nogal slecht uitzien. Ben ik de enige daarin?
Ooi86dinsdag 9 juli 2013 @ 10:16
Zo'n gozer met een onwijs vlaams accent, dat staat toch een beetje raar :-P
Lyza666dinsdag 9 juli 2013 @ 10:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 10:13 schreef Ooi86 het volgende:
Ik vind Laura er nogal slecht uitzien. Ben ik de enige daarin?
Laura? Vlaams? Waar zit jij naar te kijken dan?
#ANONIEMdinsdag 9 juli 2013 @ 11:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 10:13 schreef Ooi86 het volgende:
Ik vind Laura er nogal slecht uitzien. Ben ik de enige daarin?
Wie in hemelsnaam is Laura?
Breekfastdinsdag 9 juli 2013 @ 11:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 11:00 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Wie in hemelsnaam is Laura?
Manager van de Rozenboom.
Ooi86dinsdag 9 juli 2013 @ 16:14
quote:
5s.gif Op dinsdag 9 juli 2013 10:54 schreef Lyza666 het volgende:

[..]

Laura? Vlaams? Waar zit jij naar te kijken dan?
Laura Jansen. In de jury van gister. Je weet wel.

En die vlaamse gasten van Triggerfinger. Van die woeste gasten en dan zo'n schattig taaltje. Zal wel aan mij liggen :)
Postbus100woensdag 10 juli 2013 @ 21:52
De term 'mijn muzikale vrienden' komt me de strot uit :r
methodmichdonderdag 11 juli 2013 @ 15:40
Hmm, ik vond het wel verrassend dat Judy de winnaar van de opdracht werd. Vond het niet zo heel bijzonder. Niet slecht, maar al zo vaak vergelijkbare artiesten gehoord en dan ook beter.

Maar goed, dat geldt voor de rest ook wel een beetje.
Karrel_Laaglawaaivrijdag 12 juli 2013 @ 10:10
Ik vond Judy de minst slechte. Dit was niet zo'n hele goede ronde. Ik kan van de helft niet horen wat ze zingen eigenlijk. Als er dan wat van gezegd wordt en ze reageren met:"Laat me gewoon." Is dat wel een beetje triest.
#ANONIEMvrijdag 12 juli 2013 @ 10:41
quote:
2s.gif Op woensdag 10 juli 2013 21:52 schreef Postbus100 het volgende:
De term 'mijn muzikale vrienden' komt me de strot uit :r
Gelukkig, ik ben niet de enige. :r
methodmichvrijdag 12 juli 2013 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 juli 2013 10:10 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik vond Judy de minst slechte. Dit was niet zo'n hele goede ronde. Ik kan van de helft niet horen wat ze zingen eigenlijk. Als er dan wat van gezegd wordt en ze reageren met:"Laat me gewoon." Is dat wel een beetje triest.
Eens, maar goed, dat meisje is 16 geloof ik. Douwe Bob werd vorig jaar ook boos toen Boudewijn de Groot het terecht durfde te zeggen dat zijn protestlied eigenlijk geen protestlied is. Zal wel met leeftijd te maken hebben.
alorsvrijdag 12 juli 2013 @ 12:14
Ik zou er ook rekening mee houden dat uit hun hele verhaal enkel de meest opvallende zinnetjes worden geknipt, en de nuance wel eens kan missen.
lubje25vrijdag 12 juli 2013 @ 12:15
quote:
2s.gif Op woensdag 10 juli 2013 21:52 schreef Postbus100 het volgende:
De term 'mijn muzikale vrienden' komt me de strot uit :r
Maandag die lui van Kane :{ ;( :r :|W :(
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:34
Kickje.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 20:36
Ik ga eens kijken naar Giel's Special Snowflakes show.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:41
Al 2 keer 'muzikale vrienden' :')
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 20:43
Argh :r Dinand :r met z'n janksmoel
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 20:43
Demira is best wel irritant
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 20:44
Zij heeft een beetje clowns ogen. Met zo'n driehoekje bovenin het midden
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 20:45
Dat kapsel van Dinant. Van die stekeltjes die moeders voor 't eerst doen bij hun 4-jarige zoontjes.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 20:43 schreef Paxcon het volgende:
Demira is best wel irritant
Ik ben gelukkig dus niet de enige die dat vind.
Ik kan er helemaal niets mee.
Magicamaandag 15 juli 2013 @ 20:47
Ik vond het wel leuk
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:47
quote:
7s.gif Op maandag 15 juli 2013 20:47 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Ik vond het wel leuk
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 20:48
Ik vond het goed :)
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 20:51
Begin nu maar gewoon -O-
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:53
Eigenlijk het eerste nummer van haar dat ik wel aardig vind.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 20:55
Wat een gepraat allemaal
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:55
Die zangert/bassist O+ bruine ogen, blonde krullen O+
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 20:56
Banjo hipster :')
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 20:58
Moet ik een epileptische aanval krijgen?
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 20:58
Dit is wel echt Arctic Monkeys achtig.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 20:58
LOL.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 20:59
Mijn god wat is dit slecht :{
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 20:59
Dat Yeah Yeah Yeah komt me ook wel bekend voor.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 20:58 schreef Cee het volgende:
LOL.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 20:59
Arrr-ti---cu-leee-ren.
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 20:59 schreef Karelnoord het volgende:
Dat Yeah Yeah Yeah komt me ook wel bekend voor.
Ohja Nirvana natuurlijk.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:00
Die jongen vraagt zich af wie Allison Chase is.
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:01
Pure ellende dit :r
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:01
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:00 schreef Cee het volgende:
Die jongen vraagt zich af wie Allison Chase is.
geheheh dat kent hij vast wel :D

Lucas O+ :9~
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:01 schreef alors het volgende:

[..]

geheheh dat kent hij vast wel :D

Lucas O+ :9~
Ik weet niet, ik heb alleen de eerste aflevering gezien hiervan. Is ie normaal gesproken wel goed? :)
J0ycie88maandag 15 juli 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:00 schreef Cee het volgende:
Die jongen vraagt zich af wie Allison Chase is.
Alice in Chains wilde je eigenlijk schrijven mag ik hopen?
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:02 schreef J0ycie88 het volgende:

[..]

Alice in Chains wilde je eigenlijk schrijven mag ik hopen?
Nee, juist niet, ik wilde een grapje maken maar dat kwam blijkbaar niet over. :'(
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:02 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik weet niet, ik heb alleen de eerste aflevering gezien hiervan. Is ie normaal gesproken wel goed? :)
Ja, ik vind van wel.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:03 schreef Cee het volgende:

[..]

Nee, juist niet, ik wilde een grapje maken maar dat kwam blijkbaar niet over. :'(
Ik had em door hoor, ik kende ons Ceeke toch!
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:03
Deze Van Gogh vind ik nu al grappig.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:04
Oh laat maar.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:04
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:03 schreef Cee het volgende:
Deze Van Gogh vind ik nu al grappig.
Son, i am dissapoint.
J0ycie88maandag 15 juli 2013 @ 21:04
Kan ik doorspoelen?
J0ycie88maandag 15 juli 2013 @ 21:04
Heb echt zo'n genoeg van die vent..
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:05
VOF de Kunst deed dit leuker.
Magicamaandag 15 juli 2013 @ 21:05
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:04 schreef J0ycie88 het volgende:
Heb echt zo'n genoeg van die vent..
Eruit met die gast :P
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:05
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:04 schreef J0ycie88 het volgende:
Heb echt zo'n genoeg van die vent..
Ik doe altijd wat anders als hij bezig is.
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:05
Dit klinkt als een ander nummer :P
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:05
Nee, niets voor mij.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:06
Jeroen is geniaal. Lucas, demira en djoedie zijn de lui die ik over het algemeen slecht trek.
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:07
'Mick Jagger kan ook niet zingen'
'Anthony Kiedis kan ook niet zingen'

inb4.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:07
Moet gezegd worden, ik vind het wel oprechter klinken dan dat geaffecteerd Mumfordgekwaak van die eerste.
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:07
Die glij idioot weer :r
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:08
"Volgens mij zijn de beste zangers de zangers die niet goed kunnen zingen" De eerste keer dat ik Dinand een goeie opmerking hoor maken. Neil Young, Shane MacGowan...... _O_
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:08
Wat een lage stem heeft ze. O+
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:08
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:07 schreef Poc. het volgende:
Die glij idioot weer :r
Zijn stem _O_
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:09
Dit is het net niet.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:08 schreef Cee het volgende:
Wat een lage stem heeft ze. O+
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmbop
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:10
Muziek voor pubermeisjes denk ik
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:10
Zouden er inmiddels geen luizen groeien onder die muts?
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:11
Ik vind het wel aanstekelijk.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:11
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:11 schreef Cee het volgende:
Ik vind het wel aanstekelijk.
Een medestander _O_
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:12
"Ik snap wel, meisjes vinden het helemaal te gek, maar..."
Want muziek is voor jongens.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:12 schreef Cee het volgende:
"Ik snap wel, meisjes vinden het helemaal te gek, maar..."
Want muziek is voor jongens.
Ja idd :') Het is gewoon een beetje The Fray meets The Script, prima popmuziek.
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:13
Wat heeft hij een raar accent. Iets Fries maar toch ook weer niet
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:13 schreef Poc. het volgende:
Wat heeft hij een raar accent. Iets Fries maar toch ook weer niet
Ik denk dat het Noords Holland/ West-Fries is, want hij komt niet uit Friesland voor zover ik weet, en ik zou dat weten :7
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:14
Z'n vriendje is er ook O+
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:14
Nu al tof. _O_
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:14 schreef alors het volgende:

[..]

Ik denk dat het Noords Holland/ West-Fries is, want hij komt niet uit Friesland voor zover ik weet, en ik zou dat weten :7
Ik zou het als semi-Fries ook moeten weten :(
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:14
Oh hallo stem.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:14 schreef Poc. het volgende:
Z'n vriendje is er ook O+
Douwe Bob :9~
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:15
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:14 schreef alors het volgende:

[..]

Douwe Bob :9~
Moet het woudagemaal weer pompen? :o
NLGoonermaandag 15 juli 2013 @ 21:15
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:14 schreef marcodej het volgende:
Nu al tof. _O_
Beste tot nu toe :)
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:15
Ja ik quote mezelf maar weer
quote:
0s.gif Op maandag 8 juli 2013 21:19 schreef alors het volgende:

[..]

Nee ik denk eerder bewondering. Brothers zingt hij ook.

Maar goed deze man kan ook Altijd is Kortjakje ziek zingen en dan is het nog fantastisch, wat een stem _O_
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:16
O+ Kanonne.
J0ycie88maandag 15 juli 2013 @ 21:16
Wat een stem.. Genieten! O+
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:16
Die stem. Ik ben jaloers
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:16
Super!
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:16
Pfft. Bijna even mooi als mijn stem.
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:18
Giel is kritisch om het kritisch zijn. :')
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:18
Giel wil een radiohitje :')
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:18 schreef marcodej het volgende:
Giel is kritisch om het kritisch zijn. :')
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:18
Vind dit zo'n stom mens. -O-
J0ycie88maandag 15 juli 2013 @ 21:18
Maar ik denk dat Giel wel gelijk heeft.. Denk dat er nog zoveel meer is voor hem om te laten zien.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:19
Google anders hubcap, muts.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:20
Giovanca
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:20
Wel tof van Seasick.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:20 schreef marcodej het volgende:
Wel tof van Seasick.
Ja echt lief
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:21
Ik weet nu al dat ik dit liedje niet leuk ga vinden.

> Pianoliedjes.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:21
Seasick Steve _O_
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:21
Dit vind ik zo'n domme doos :')
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:21
-edit-
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:21 schreef Poc. het volgende:
Dit vind ik zo'n domme doos :')
Mee eens.
marcodejmaandag 15 juli 2013 @ 21:23
Black Magic Woman anyone?
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:23
Wat een doos vol clichés.
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:23
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:23 schreef marcodej het volgende:
Black Magic Woman anyone?
Jup. :D
Santana was ook op NSJ :7
NLGoonermaandag 15 juli 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:21 schreef Karelnoord het volgende:
Ik weet nu al dat ik dit liedje niet leuk ga vinden.

> Pianoliedjes.
Dit is niet direct een pianoliedje
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:23 schreef Cee het volgende:
Wat een doos vol clichés.
Idd typisch zo'n iemand die vroeger gepest werd en zich nu om niks aangevallen voelt. -O-
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:24
Ik vind haar niet goed klinken, in tegenstelling tot normaal.
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:24
quote:
1s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef NLGooner het volgende:

[..]

Dit is niet direct een pianoliedje
Idd, maar dat wist ik toen het begonnen was nog niet he :P .
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:24
"I got what it takes so don't you worry 'bout my AIDS"?
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef Karelnoord het volgende:

[..]

Idd typisch zo'n iemand die vroeger gepest werd en zich nu om niks aangevallen voelt. -O-
Jup, elke keer staat ze op het punt om in janken uit te barsten
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:24
Dont you worry bout my aids.
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef Cee het volgende:
"I got what it takes so don't you worry 'bout my AIDS"?
quote:
9s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef alors het volgende:
Dont you worry bout my aids.
_O_
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef Cee het volgende:
"I got what it takes so don't you worry 'bout my AIDS"?
quote:
9s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef alors het volgende:
Dont you worry bout my aids.
HAHA GMTA :D
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:25
Smeerlappen :(
NLGoonermaandag 15 juli 2013 @ 21:25
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef Karelnoord het volgende:

[..]

Idd, maar dat wist ik toen het begonnen was nog niet he :P .
;)
Karelnoordmaandag 15 juli 2013 @ 21:25
Die Demira is ook zo'n doos, maar die lijkt er tenminste nog wat plezier in te hebben .
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:26
Boehoe ;(
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:26
*O* Kikkerzzzin een modderpoel *O*
Poc.maandag 15 juli 2013 @ 21:27
Michael
Maaike
Demira
NLGoonermaandag 15 juli 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:24 schreef Poc. het volgende:

[..]

Jup, elke keer staat ze op het punt om in janken uit te barsten
Je zat in de goede richting kijkend naar haar commentaar :P
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:28
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:26 schreef Cee het volgende:
*O* Kikkerzzzin een modderpoel *O*
-O-
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:28
Jeroen eruit -O-

Gooi dan een van die domme mutsen eruit.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:28
EINDELIJK _O_
Ceemaandag 15 juli 2013 @ 21:28
Giel wil gewoon jonge meisjes voelen.
DrMartenmaandag 15 juli 2013 @ 21:29
Ach hou nou toch op. Ga niet zeggen dat Demira beter was dan Michael.
alorsmaandag 15 juli 2013 @ 21:30
quote:
13s.gif Op maandag 15 juli 2013 21:29 schreef DrMarten het volgende:
Ach hou nou toch op. Ga niet zeggen dat Demira beter was dan Michael.
Dat zei hij ook niet. Het ging om wie het beste gebruik maakte van de toevoeging van de band.
methodmichdinsdag 16 juli 2013 @ 14:22
Het was gisteren ook weer niet echt denderend. Niveau is gevoelsmatig echt veel lager dan vorig jaar. Blijft desondanks leuk om te kijken wat ze er van maken, maar ik heb nog nauwelijks een nummer gehoord waar ik echt heel erg door geboeid raakte.

Michael vond ik gisteren de beste, al heb ik hem beter gehoord. Maaike vond ik deze keer niet heel geloofwaardig. De rest ben ik sowieso al niet heel erg van onder de indruk.
pfafdinsdag 16 juli 2013 @ 17:59
Ik vind het niveau dit jaar zeker niet minder, vorig jaar was het veel gemiddelder, dit jaar zijn er enkele uitblinkers. Die zeikmuzikant met die muts zorgt er echter voor dat het gemiddelde gelijk is aan vorig jaar. Wat een pokkeherrie zeg.
methodmichdinsdag 16 juli 2013 @ 19:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 17:59 schreef pfaf het volgende:
Ik vind het niveau dit jaar zeker niet minder, vorig jaar was het veel gemiddelder, dit jaar zijn er enkele uitblinkers. Die zeikmuzikant met die muts zorgt er echter voor dat het gemiddelde gelijk is aan vorig jaar. Wat een pokkeherrie zeg.
Mwah... Misschien herinner ik het me ook niet helemaal goed meer van vorig jaar, maar ik vind er dit jaar weinig bij hoor. Welke deelnemers van nu zie jij als de uitblinkers?

Naast 'de muts' vind ik ook 'Jeff Buckley light' vrij matig. Al had je vorig jaar, nu ik er even over denk, ook dat Norah Jones achtige meisje dat alleen lieve, ijle liedjes zong en ben ik volgens mij zelfs al enkele deelnemers vergeten.
Postbus100dinsdag 16 juli 2013 @ 22:57
Zei Giel nou 'gefeliciteerd' tegen Jeroen toen 'ie eruit moest?? })
Bennyzondag 21 juli 2013 @ 22:59
Morgen weer :s)
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:27
Nog 10 minuten *O*
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:42
Lol :D Hips Dont Lie _O-
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:43
Waarom dat nummer :') ?
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:43
Hey Timur met zijn hipsterbaard O+
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:44
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:43 schreef iBenny het volgende:
Waarom dat nummer :') ?
Het enige leuke is dat je Demira ipv Shakira kunt zingen :')
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 20:46
Wat een kut nummer.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:46
Schakel net weer in. Hulloooo :W
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:48
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:46 schreef Karelnoord het volgende:
Wat een kut nummer.
Dattes :')
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:48
Swallows als in zwaluwen of als in slikt door?
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:49
Awww wat een leuk stel.
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:48 schreef Cee het volgende:
Swallows als in zwaluwen of als in slikt door?
Ja het gaat over orale seks.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:49
quote:
9s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:49 schreef alors het volgende:

[..]

Ja het gaat over orale seks.
"Like a preacher I believe."
:'(
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:50
Oh dat was 't.
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:51
Nog nooit van dit nummer gehoord eigenlijk :D
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:52
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:51 schreef iBenny het volgende:
Nog nooit van dit nummer gehoord eigenlijk :D
Het was toch zelf geschreven?
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:52 schreef Cee het volgende:

[..]

Het was toch zelf geschreven?
Ja :9
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:52 schreef Cee het volgende:

[..]

Het was toch zelf geschreven?
Ohw ja :') .
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:54
Wat een vrij voorspelbare duetten :')
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 20:56
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:54 schreef iBenny het volgende:
Wat een vrij voorspelbare duetten :')
Voorspelbare duo's of voorspelbare liedjes?
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 20:56
Ze hadden gewoon Charles en Eddie moeten doen
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:56 schreef Karelnoord het volgende:

[..]

Voorspelbare duo's of voorspelbare liedjes?
Beiden :P
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 20:57
Wat is er nou mis met een beetje verstaanbaar zingen in plaats van proberen met een geaffecteerd accentje interessant te klinken?
quote:
14s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:56 schreef alors het volgende:
Ze hadden gewoon Charles en Eddie moeten doen
_O_
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 21:00
Piano's ://////////
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:01
Paard
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:01
Muts
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:02
Beter duet dan dat swallowgedoe van net
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:03
Ik vind het allemaal te traag, zelfs met dit weer.
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:03
Judy heeft ook wat weg van de stem van Joan Franka.
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:04
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:03 schreef J0ycie88 het volgende:
Judy heeft ook wat weg van de stem van Joan Franka.
Ik moest heel goed luisteren, maar begrijp wat je bedoelt :Y
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 21:05
moooooooooooove on pls.
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:05
WOW Tjeerd Oosterhuis _O_
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:05
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:04 schreef iBenny het volgende:

[..]

Ik moest heel goed luisteren, maar begrijp wat je bedoelt :Y
Ik kom er ook pas tijdens deze aflevering achter. Eerder viel het me niet echt op. Dat komt omdat ze misschien ook altijd af werd geschilderd als een adele-lookalike.
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:07
"lekker energiek.... beetje zoals ik" </suffige toon> :')_!
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:08
quote:
9s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:05 schreef alors het volgende:
WOW Tjeerd Oosterhuis _O_
Vooral die WOAH! die hij in z'n autocue-zin toevoegde, zo van, "hebben we dat even mooi geflikt". _O-
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:08
Is die jongen met die mooie stem al geweest?
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:08 schreef Cee het volgende:
Is die jongen met die mooie stem al geweest?
Nee die komt hierna.
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:08 schreef Cee het volgende:
Is die jongen met die mooie stem al geweest?
Michael? Nee, nog niet...
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:10
Mijn vader heeft echt exact zo'n gitaar
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:10
quote:
11s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:10 schreef alors het volgende:
Mijn vader heeft echt exact zo'n gitaar
Die lijken allemaal op elkaar :D
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:11
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:10 schreef iBenny het volgende:

[..]

Die lijken allemaal op elkaar :D
Je noemt haar vader een gitaar?
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:11 schreef Cee het volgende:

[..]

Je noemt haar vader een gitaar?
Neehj, omgekeerd :7
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:13
Waarom was hij nou in vredesnaam te laat. Het werd half verteld en half niet. Vermeld het dan niet dat hij te laat was denk ik dan..
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:13
Ben hier heel nieuwsgierig naar!
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 21:14
Die stemmen matchen niet echt bij elkaar vind ik.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:14
Zijn het steeds de zelfde liedjes die ze spelen maar dan met andere teksten? Beetje sloom geplonk en gefluister door de microfoon.
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:13 schreef J0ycie88 het volgende:
Waarom was hij nou in vredesnaam te laat. Het werd half verteld en half niet. Vermeld het dan niet dat hij te laat was denk ik dan..
Hij zei toch iets van 'het was echt een hel om in Amsterdam te komen' zal wel file/omleidingen zijn geweest.
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:15
Ik vind de stemmen juist wel heel mooi bij elkaar.. Juist omdat ze zo verschillend zijn..
InTrePidIvitymaandag 22 juli 2013 @ 21:15
Articuleren is toch een overschat begrip.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:16
Timur _O_
remcoPmaandag 22 juli 2013 @ 21:17
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:17
Juist ja...
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 21:18
Mee eens.
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:18
Ik vond hun juist het meeste met elkaar zingen.. In plaats van apart van elkaar..
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:18
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:14 schreef Karelnoord het volgende:
Die stemmen matchen niet echt bij elkaar vind ik.
Ik vond het ook niet helemaal lekker klinken inderdaad
Karelnoordmaandag 22 juli 2013 @ 21:19
Volgens mij mag Maaike die gozert niet zo.
remcoPmaandag 22 juli 2013 @ 21:19
Jezus wat zweverig. :')
InTrePidIvitymaandag 22 juli 2013 @ 21:19
Ofzo.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:20
Ze denkt "m'n huis uit, stinkerd". _O-
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:20
Ik denk dat ze elkaar wel mogen, maar dat ze gewoon heel anders werken en dat dat botst.
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:21
VOLUME.
TEMPO.


alsjeblieft? :O
InTrePidIvitymaandag 22 juli 2013 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:21 schreef Cee het volgende:
VOLUME.
TEMPO.


alsjeblieft? :O
Erg gezapig allemaal inderdaad. Wat was de opdracht/bedoeling van deze week?
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:22
Dit zijn gewoon excuses om geen duidelijke vorm met begin en eind aan te nemen. Gewoon lekker veilig een voortkabbelend liedje maken met een paar zinnetjes erin, 3 minuten zo vullen, hup klaar.
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:22
Duetten..
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:22
Maaike zingt een beetje zoals Laura Jansen deed...
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:23
Ik vind Maaike verrassend goed in het Engels.
Postbus100maandag 22 juli 2013 @ 21:26
'M'n vrienden' :r
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:26
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:26 schreef Postbus100 het volgende:
'M'n vrienden' :r
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:26
Maaike denkt.. En nu wel op tijd komen he!
J0ycie88maandag 22 juli 2013 @ 21:26
En Demira baalt!
Ceemaandag 22 juli 2013 @ 21:26
Oh nu heb ik gemist wie heeft gewonnen.
Postbus100maandag 22 juli 2013 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:26 schreef Cee het volgende:
Oh nu heb ik gemist wie heeft gewonnen.
M&M
alorsmaandag 22 juli 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:26 schreef Cee het volgende:
Oh nu heb ik gemist wie heeft gewonnen.
Maaike en Maaikel.
Daywalk3rmaandag 22 juli 2013 @ 21:27
Zo die laatste 2 duetten waren prachtig!
Bennymaandag 22 juli 2013 @ 21:27
Nou, wat een verrassing :')
Saysemdinsdag 23 juli 2013 @ 11:23
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 21:22 schreef Cee het volgende:
Dit zijn gewoon excuses om geen duidelijke vorm met begin en eind aan te nemen. Gewoon lekker veilig een voortkabbelend liedje maken met een paar zinnetjes erin, 3 minuten zo vullen, hup klaar.
Haha dit verwoordt wel mooi wat ik gisteren ook dacht. Het klinkt wel mooi maar het is niet echt 'af'.
Postbus100dinsdag 23 juli 2013 @ 16:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:23 schreef Saysem het volgende:

[..]

Haha dit verwoordt wel mooi wat ik gisteren ook dacht. Het klinkt wel mooi maar het is niet echt 'af'.
Over welk lied gaat dit?
Saysemdinsdag 23 juli 2013 @ 16:11
Kon op wel meer van toepassing zijn, maar specifiek het laatste van Maaike en Michael.
Krispwoensdag 24 juli 2013 @ 08:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 11:23 schreef Saysem het volgende:

[..]

Haha dit verwoordt wel mooi wat ik gisteren ook dacht. Het klinkt wel mooi maar het is niet echt 'af'.
Klopt. Ik krijg het idee dat er wel een langere versie is, maar dat ze zichzelf moeten houden aan een tijdslimiet van (in dit geval) 2,5 minuut. Dan krijg je een beetje het DWDD-effect: als het net lekker bezig is, houden ze op. :'(
jcdragonmaandag 29 juli 2013 @ 18:53
Vanavond finale!
Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 19:23
Oja! :)
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:37
Finaletijd *O*
J0ycie88maandag 29 juli 2013 @ 20:38
wie gaat er winnen...
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:39
Oei net op tijd ingeschakeld.
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:40
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:38 schreef J0ycie88 het volgende:
wie gaat er winnen...
Ik gok Maaike
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:40
quote:
14s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:40 schreef iBenny het volgende:

[..]

Ik gok Maaike
Ik denk Michael.
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:40
Wtf, Serebro bij DBSSW :')
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:41
Ze heeft mooie ogen
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:42
Dit is een leuk liedje van haar ja O+
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:42
Hey! ;(
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:42
Heeft iets weg van Of Monsters and Men
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:43
Goede band ook weer dit jaar bij de finale ^O^
Karelnoordmaandag 29 juli 2013 @ 20:43
Leuke trompet!
jcdragonmaandag 29 juli 2013 @ 20:45
Ze is 16 :o
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:45 schreef jcdragon het volgende:
Ze is 16 :o
Hallo schuldgevoel :')
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:46
'Een kikke zangeres'

:') Spike :')
Karelnoordmaandag 29 juli 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:45 schreef Poc. het volgende:

[..]

Hallo schuldgevoel :')
Viezerik.
jcdragonmaandag 29 juli 2013 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:45 schreef Poc. het volgende:

[..]

Hallo schuldgevoel :')
:') Ze is heel goed voor haar leeftijd.
Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 20:47
Zonder muts :o
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:48
MEt muts is beter
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:48
Hij is leuker zonder, zulke mooie ogen.
Karelnoordmaandag 29 juli 2013 @ 20:48
Hebben ze trouwens ook nog een nieuw liedje geschreven of is het allemaal herhaling ?
Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 20:48
kortgeknipt zou nog leuker zijn.
Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 20:49
ik kan hem slecht verstaan.
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:48 schreef Karelnoord het volgende:
Hebben ze trouwens ook nog een nieuw liedje geschreven of is het allemaal herhaling ?
hun favoriet en een nieuwe toch?
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:49
quote:
2s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:48 schreef Postbus100 het volgende:
kortgeknipt zou nog leuker zijn.
Ja denk ik ook.
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:50
Ik vond dit niet zijn leukste nummer. Maar ik hou wel van zijn stem.
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:50
Ik vind het verre van goed
Daywalk3rmaandag 29 juli 2013 @ 20:50
quote:
2s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:49 schreef Postbus100 het volgende:
ik kan hem slecht verstaan.
Ja, het klinkt nogal nasaal.
jcdragonmaandag 29 juli 2013 @ 20:51
petje af :')
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:51
Ik vind het veel te glad :{

quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 20:51 schreef jcdragon het volgende:
petje af :')
Die had Giel al weken klaarliggen :')
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:53
Dit vond ik zijn mooiste

Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 20:54
Neeeeeh, geen iPad erbij :'(
InTrePidIvitymaandag 29 juli 2013 @ 20:54
Ofzo.
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:54
Dit wordt een verrassing welk nummer hij gaat zingen :')
Postbus100maandag 29 juli 2013 @ 20:55
3x raden welk liedje hij nu gaat doen.
Daywalk3rmaandag 29 juli 2013 @ 20:55
Deze dude is de beste, hands down!
Bennymaandag 29 juli 2013 @ 20:56
Wat een verrassing...
Poc.maandag 29 juli 2013 @ 20:57
Vind deze uitvoering eigenlijk wat minder. :@
alorsmaandag 29 juli 2013 @ 20:57
Schitterend.