SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
Kan ik binnenkort ook wel een keer maken! Heb ik nog nooit gemaakt zelf... Sowieso eens wat meer gaan experimenteren met het eten!quote:
Quiche is super! Je kan er eignelijk alles ingooien. Lekker makkelijk.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:12 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Kan ik binnenkort ook wel een keer maken! Heb ik nog nooit gemaakt zelf... Sowieso eens wat meer gaan experimenteren met het eten!
Zou je een quiche niet wat minder calorierijk kunnen maken? Geen idee hoor, daarom vraag ik het.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:21 schreef uniekhoorn het volgende:
Quiche is heerlijk maar wel ontzetten calorierijk.
Zeg het maar even, soms is het niet helemaal duidelijk
En net zoals soep: ALLES kan erin, erg handig. Ook in het vooruit maken
Op vakantie:
Veel wandelen (zo'n 10 tot 25 km per dag) dan een uurtje in zee zwemmen, dan bier drinken, veel bier drinken.
Als ontbijt en als diner zorg ik dat ik een buffet heb, dan daar alle juiste keuzes. Veel groente, mager vlees, lekkere salades en heel veel vers fruit (en ijs met slagroom maar dat telt niet)
Zelf deeg maken scheelt, denk ik. En minder room/minder calorierijk roomproduct gebruiken.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:24 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Zou je een quiche niet wat minder calorierijk kunnen maken? Geen idee hoor, daarom vraag ik het.
Dit. Ik heb die van de Xenos daar achtergelaten toen. Het trekt immens vochtig op daar.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:32 schreef Zeester het volgende:
Ow en SQ, koop niet een te goedkope slaapzak hoor, ik heb weleens meegemaakt dat er nachtvorst was op Lowlands, das echt niet chill!
sure, zeg maar waar je staat.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:33 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Dit. Ik heb die van de Xenos daar achtergelaten toen. Het trekt immens vochtig op daar.
SQ, ik zit met een complete Eindhoven kliek daar, komde bakske doen dan?
Ik doe als vulling van een quiche vaak iets van ei gemengd met philadelphia-achtig spul.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:24 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Zou je een quiche niet wat minder calorierijk kunnen maken? Geen idee hoor, daarom vraag ik het.
Hartige taartdeeg in plaats van bladerdeeg scheelt best veel. En er natuurlijk geen spekkies in doen maar dat lijkt me logisch. Verder zoveel mogelijk ei en zo weinig mogelijk roomproduct en niet te veel kaas.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:24 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Zou je een quiche niet wat minder calorierijk kunnen maken? Geen idee hoor, daarom vraag ik het.
Dan voor meerdere dagen koken? Hoeft niet hetzelfde te zijn maar je kunt misschien wel tijdens het koken een ovenschotel ofzo voor de volgende dag maken. Of wat extra aardappels/rijst/pasta koken voor door een maaltijdsalade.quote:Op maandag 1 juli 2013 19:29 schreef Zeester het volgende:
Nog even terug op het vaatwasserprobleem. Ik kan niet meer keukengerei kopen want kleine en propvolle keuken. Dat is gelijk het probleem, er is geen ruimte om te koken als er zoveel afwas is, nog steeds wel keukengerei. Ik moet gewoon elke avond even afwassen maar daar ben ik echt een te lui padje voor. Helaas.
Ben nu maar lekker afhaal-wok aan het eten, volgens het menu was het rond de 450 cal per portie, en je mocht 5 groenten kiezen voor erin, en het is heerlijk! Dus ga ik misschien wel vaker doen!
Straks toch maar ff mezelf aan de afwas zetten, anders moet het morgen op mijn vrije dag.
Wel goed nieuws gehoord, ik mag voor vast naar m'n favoriete werk-vestiging, niet meer elke x naar een ander. En bij deze vestiging vind ik het prettig werken, is dichtbij, en krijg je goede fooi. En de leukste collega's! En ik heb er niet eens om gevraagd, ze hebben gewoon bedacht dat ik daar het beste pas!
Ik hou sowieso al niet van spekkies.. Dus dat is voor mij niet moeilijkquote:Op maandag 1 juli 2013 20:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Hartige taartdeeg in plaats van bladerdeeg scheelt best veel. En er natuurlijk geen spekkies in doen maar dat lijkt me logisch. Verder zoveel mogelijk ei en zo weinig mogelijk roomproduct en niet te veel kaas.
Ja, had ik moeten doen, maar zaterdag had ik een kater en heb ik ook al 'lekker-makkelijk-soep-uit-zak' gegeten. Ik ben niet zo'n planning held meestalquote:Op maandag 1 juli 2013 20:33 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dan voor meerdere dagen koken? Hoeft niet hetzelfde te zijn maar je kunt misschien wel tijdens het koken een ovenschotel ofzo voor de volgende dag maken. Of wat extra aardappels/rijst/pasta koken voor door een maaltijdsalade.
Goed nieuws van je werk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, ik ben wel geweest, de 1e stap is gezet, ik heb een schema en ik kan aan de slag.
Woensdag weer en dan zondag samen met vriendlief
quote:Op maandag 1 juli 2013 20:55 schreef LovelyLady het volgende:
yay voor de sportschool
Ik vind zo'n eerste keer altijd een beetje eng... en met bepaalde oefeningen wordt je wel weer geconfronteerd met waarvoor je het ook alweer doet...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, ik ben wel geweest, de 1e stap is gezet, ik heb een schema en ik kan aan de slag.
Woensdag weer en dan zondag samen met vriendliefIk hoop dat je veel plezier er aan hebt! En samen is altijd leuk!
Nou.. ja hoe moet je dat uitleggen.quote:
podoloog zou misschien wel kunnen helpenquote:Op maandag 1 juli 2013 20:55 schreef Mokkels het volgende:
De belastingdienst is lief geweest dus ik heb geld voor skeelers.Kan ik ook nog wat doen op de dagen dat ik niet naar de sportschool ga (fietsen lukt niet want geen fiets
en lopen kan ik niet zo lang want als ik loop trek ik m'n tenen in waardoor ik mega blaren krijg net achter m'n tenen..) Weet iemand toevallig hoe je hier vanaf komt? Zouden er zooltjes voor bestaan? Want ik erger me er dood aan.. Ik had er eerder niet zo veel last van dan nu.
En vanaf zondag moeten we (vriend en ik) 2,5 week op een huis 'passen' met paarden en katten van kennissen van ons. Dus dan kan ik gewoon zelf boodschappen doen en avondeten koken wat ik wil. En ook een beetje rust in m'n hoofd krijgen.Heb er nu al zin in!
Vanmorgen om 9 uur naar de sportschool geweest en toen ook 25 km geschaatst. Daarna nog wat kracht en ik had weer energie voor de hele dag. Eerder had ik echt een hekel aan sporten maar nu..ik voel me er zoveel beter door!
Ja leuker dan alleenquote:Op maandag 1 juli 2013 20:57 schreef Mokkels het volgende:
[..]Ik hoop dat je veel plezier er aan hebt! En samen is altijd leuk!
Skeeleren hoe leuk was datquote:Op maandag 1 juli 2013 20:55 schreef Mokkels het volgende:
De belastingdienst is lief geweest dus ik heb geld voor skeelers.Kan ik ook nog wat doen op de dagen dat ik niet naar de sportschool ga (fietsen lukt niet want geen fiets
en lopen kan ik niet zo lang want als ik loop trek ik m'n tenen in waardoor ik mega blaren krijg net achter m'n tenen..) Weet iemand toevallig hoe je hier vanaf komt? Zouden er zooltjes voor bestaan? Want ik erger me er dood aan.. Ik had er eerder niet zo veel last van dan nu.
En vanaf zondag moeten we (vriend en ik) 2,5 week op een huis 'passen' met paarden en katten van kennissen van ons. Dus dan kan ik gewoon zelf boodschappen doen en avondeten koken wat ik wil. En ook een beetje rust in m'n hoofd krijgen.Heb er nu al zin in!
Ga ik eventjes naar kijken!quote:Op maandag 1 juli 2013 21:02 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
podoloog zou misschien wel kunnen helpen
[..]
Ja leuker dan alleendus in het weekend samen en door de weeks ga ik dan op woensdagochtend.
Van niets naar 2x in de week... dat is al heel wat.
En thuis kan ik ook nog gaan hardlopen, althans ik wil dat zeker wel weer gaan oppakken
Haha ja dat! En omdat het niet zoveel lawaai maakt.quote:Op maandag 1 juli 2013 21:02 schreef Serieliefhebber het volgende:
[..]
Skeeleren hoe leuk was datIk had vroeger van die gell-wieltjes zodat het gemakkelijk ging en dan de disc man in met Avril Lavigne
Oh geen moeilijke vragen stellenquote:Op maandag 1 juli 2013 21:05 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Ga ik eventjes naar kijken!
En inderdaad! Je doet ook meer als je samen bent merk ik.
Wat voor schema heb je nu gekregen?
[..]
Haha ja dat! En omdat het niet zoveel lawaai maakt.
Ghehequote:Op maandag 1 juli 2013 21:14 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Oh geen moeilijke vragen stellen![]()
* LovelyLady briefje pakt
schuine buikspieren, hoge rugspieren, lage rugspieren, beenspieren en arm
(op het briefje staat chess press, narrow grip, reverse fly, leg press en torso rotation)
In sets van 3 x 15 (of 2 x 15 1x 20, max 3 x 20)
En dan cardio (cross/fiets/roeien/wandelen/hardlopen 2/3 x 15 minuten)
Of mee doen met groepslessen mag ook maar ik moet nog even uitzoeken wat er precies is en leuk is om te doen.
Eerst maar eens die oefeningen onder de knie krijgen.
Dit is ook wel een wat duurdere sportschool. Ben ooit ook eens lid geweest van basicfit maar hier krijg je echt een eigen schema, om de 2 maanden wordt het evt aangepast qua gewichten/setsquote:Op maandag 1 juli 2013 21:24 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Gheheviel toch wel mee?
En handig dat je zo'n briefje hebt waar alles op staat! Bij mijn sportschool is dat helaas niet (ja, van die schema's die iedereen kan pakken) dus ik klooi maar wat aan. Maar soms zou ik nét iets meer info willen. Dus ik ga ook even kijken of de dingen die jij hier hebt staan wat voor mij is!
Ik hoop dat je er zin in hebt en veel plezier er in gaat krijgen!
Een uur lang op zo'n apparaat. En daar staat dan dat het 25 km is. Maar het is dus ongeveer 2,5 minuut per km. Op zich best te doen hoor! Aan het begin is het even branden aan je benen maar daarna nergens geen last van.quote:Op maandag 1 juli 2013 21:43 schreef Stormqueen het volgende:
25 kilometer schaatsen?? HOE? Ik kan nog niet eens 25 kilometer lopen!
Sowieso klopt er volgens mij niks van.quote:Op maandag 1 juli 2013 21:59 schreef Stormqueen het volgende:
25 km fietsen in een uur kan, als je flink hard gaat, maar schaatsend lijkt me inderdaad wat krap
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |