Komt wel overeen met je je subscriptquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:25 schreef Californium het volgende:
Zo genoeg geleerd over hoe ingewikkeld voortplanting is. Nu slapen; morgen falen
Bird meets birdquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:36 schreef loveli het volgende:
Bird meets bee - is het ingewikkelder dan dat?
jij was niet thuis zeker?quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:49 schreef Perruche het volgende:
Mijn vriendje heeft gewoon als avondeten een pizza en 3/4e zak kroepoek gegetenecht jezus wat een gast.
Ik he gebodybalanced en ik vond het lekkerrrr!!
quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:12 schreef the85mc het volgende:
Haha viz in een tutuMaar serieus ik heb vroeger op ballet gezeten...
tot mijn 6e ofzo. Volgens mij was het meer een idee van mijn moeder. Als ik het nu mensen vertel kunnen ze het niet voorstellen.
Lekker effectieve avond: tas ingepakt, huis gepoetst, naar de sportschool geweest en op de terugweg op de fiets een boot verkocht
Dus nu heb ik genoeg gedaan vandaag en kan ik gaan slapen
Mogguh! Heeft niemand dan meer slechte humor?quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:25 schreef Californium het volgende:
Zo genoeg geleerd over hoe ingewikkeld voortplanting is. Nu slapen; morgen falen
Potver Dido, zit ik je in het vorige topic te -boks-en wegens lopen zonder verende zooltjes, boks je niet eens terug!quote:Op vrijdag 28 juni 2013 08:23 schreef _Dido_ het volgende:
Lijstje maar even
O: halve bak kwark met havermout en walnoten
T: twee sinaasappels
L: twee bth pindakaas
T: halve bak kwark met banaan
T: appel
D: geen idee, waarschijnlijk kliekjes
Hoi minilotquote:Op vrijdag 28 juni 2013 08:29 schreef minilot het volgende:
[..]
Potver Dido, zit ik je in het vorige topic te -boks-en wegens lopen zonder verende zooltjes, boks je niet eens terug!![]()
En maar zeuren dat Probje je zit te pesten, komt er verdorie iemand die je een hart onder de riem wil steken..![]()
(Geprobeerd topics terug te lezen, maar het was wel erg veel!)
ja dacht ik ook al toen ik het zag. Kan wel een sinaasappel weglaten. Kom niet meer thuis vandaag dus moet het even doen met wat ik hebquote:Op vrijdag 28 juni 2013 08:27 schreef Novem het volgende:
Ik vind dat je meestal nogal veel fruit/suiker eet Dido! Misschien een idee om de laatste appel te vervangen met bijvoorbeeld wat groente en een gekookt eitje?
ik loop op schoenen met zero drop.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 08:31 schreef sigme het volgende:
[..]
Hoi minilot.
Ik loop nog steeds met groot plezier op de sockwa's!
Volgens mij loopt Dido niet barrevoets hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |