Het is niet dat ik je niet geloof, maat ik heb je geen samenvatting zien maken met cijfers felan. Quote et tabiki.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:29 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Moet ik 't quoten? Heb gereageerd! Zit nu mobiel. Inatlastirma dan doe ik mn lap aaan.
Jij praat alleen maar, reageren, inhoudelijk dus doet je nooit. Anca laf at.
Wat bedoel je precies?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:27 schreef xaban06 het volgende:
. Maar wel typisch, achterlijk volk soms.
quote:Lawmaker: 1 killed in protests by Kurds denouncing construction of military post in Turkey
By Associated Press, Published: June 28
ANKARA, Turkey — A Kurdish politician says paramilitary police have fired on a group of Kurdish protesters in southeast Turkey, killing one person and injuring eight others.
Kurdish legislator Nazmi Gur told The Associated Press the protesters were demonstrating Friday against construction work to expand a military post in the mainly Kurdish town of Lice.
The state-run news agency says security forces fired warning shots into the air to disperse the protesters after some hurled fire bombs and stones.
It reported there were seven people hurt. The different casualty figures could not immediately be reconciled.
Doe mr sherlock. Zoek je zelf maar met woord samenvatting. Pro-actief ol.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:30 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Het is niet dat ik je niet geloof, maat ik heb je geen samenvatting zien maken met cijfers felan. Quote et tabiki.
De grens tussen revolutie en demonstratie is niet altijd even duidelijk, maar de volgende gebeurtenissen die gedurende de Gezi-demonstraties plaatsvonden kwalificeer ik als een poging tot een revolutie:quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:26 schreef aerdt het volgende:
[..]
En wie beslist wat een revolutie en wat een legitiem protest tegen een regering is? Hoogstwaarschijnlijk degene die aan de macht zijn.
Aangezien tegenwoordig elk protest een revolutie word genoemd (ik geef toe, met name door de media) word het dan wel heel erg makkelijk om de oppositie uit de weg te ruimen.
Geen zin in. Als dat je conclusie is heb ik niet eens meer zin in een discussie met jou of Xaban.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:30 schreef Che_ het volgende:
[..]
Zoals ik zei zullen er wat mensen gebruik maken van de situatie. Imo is het herdenken van die gast op een vreedzame manier ok, dat bedoelde ik ermee te zeggen.
[..]
Hou maar op weer.. je hebt gewoon de conclusie uit dat rapport gepost. Je hebt niets samengevat. En ontkracht die statistieken dan? Als je zo zeker bent van je zaak, niet steeds terugwijzen en leg het gewoon uit waarom het niet klopt volgens jou.
luiequote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:37 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Doe mr sherlock. Zoek je zelf maar met woord samenvatting. Pro-actief ol.
Meer:quote:Thousands march in Istanbul in solidarity with Kurds
(Reuters) - Thousands of protesters marched to Istanbul's Taksim Square on Saturday chanting slogans against the government and police after security forces killed a Kurdish demonstrator in southeastern Turkey.
The protest had been planned as part of larger unrelated anti-government demonstrations that have swept through the country since the end of May, but became a voice of solidarity with the Kurds after Friday's killing.
Ok, mooi.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:38 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Geen zin in. Als dat je conclusie is heb ik niet eens meer zin in een discussie met jou of Xaban.
Ok, maar laten we niet in dit topic elkaar gaan zitten beoordelen. Jij post een rapport. Ik trek een conclusie uit de gegeven statistieken. Als je dit wil ontkrachten, graag. Anders: next subject.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:44 schreef Ambipur het volgende:
Fuck man. Discussie met jou en Xaban is moe makend.
Je hebt gelijk. Wat heb je nog meer gelezen in dat rapport? Licht eens toe.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 21:53 schreef Che_ het volgende:
[..]
Ok, maar laten we niet in dit topic elkaar gaan zitten beoordelen. Jij post een rapport. Ik trek een conclusie uit de gegeven statistieken. Als je dit wil ontkrachten, graag. Anders: next subject.
O ja, niet terugverwijzen aub, je hebt één keer de conclusie uit dat rapport gecopypaste. Als mijn conclusie over die statistieken niet klopt kan je dat in enkele zinnen toelichten toch.
Voor ik het helemaal ging doorlezen heb ik het zoals gewoonlijk eerst even globaal doorgenomen. We hadden het toen over de schulden. Toen ik de statistieken zag, was mijn punt gelijk bevestigd. Tenzij ik iets over het hoofd heb gezien. Aangezien die <1% nog steeds niet is tegengesproken, klopt het dus neem ik aan?quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:04 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Wat heb je nog meer gelezen in dat rapport? Licht eens toe.
Dat laatste slaat nergens opquote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:12 schreef aerdt het volgende:
Ben de livebeelden op stream aan het kijken van de protesten in Egypte. No offense, maar Turkije is kinderspel vergeleken bij dat. (http://www.ustream.tv/channel/cbc-21)
Dat wordt morgen op het werk 2 streams volgen: 30 Juni demonstratie in Tahrir en LGBT pride march in Taksim
Ik bevestig niets. Je hebt het niet gelezen, wat ik al dacht.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:09 schreef Che_ het volgende:
[..]
Voor ik het helemaal ging doorlezen heb ik het zoals gewoonlijk eerst even globaal doorgenomen. We hadden het toen over de schulden. Toen ik de statistieken zag, was mijn punt gelijk bevestigd. Tenzij ik iets over het hoofd heb gezien. Aangezien die <1% nog steeds niet is tegengesproken, klopt het dus neem ik aan?
Ik vond het ook raar, maar blijkbaar hadden ze al toestemming hiervoor gekregen voordat de protesten begonnen, dus het heeft er niets mee te maken. Al hadden ze het misschien beter af kunnen lassen, aangezien het nu misschien wat provocerend werkt.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:17 schreef Che_ het volgende:
[..]
Dat laatste slaat nergens op. Waarom nu? Dit heeft geen betrekking op de totale bevolking. Dit soort 'rechten' waar ze voor demonstreren komen nog niet eens voor in de meest 'democratische' landen, waarom nu even een slaatje slaan uit de protesten?
Ok, je wil er niet op de punten ingaan. Prima. Laten we ophouden met deze nutteloze discussie dan.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:18 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik bevestig niets. Je hebt het niet gelezen, wat ik al dacht.
Precies.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:21 schreef aerdt het volgende:
[..]
Ik vond het ook raar, maar blijkbaar hadden ze al toestemming hiervoor gekregen voordat de protesten begonnen, dus het heeft er niets mee te maken. Al hadden ze het misschien beter af kunnen lassen, aangezien het nu misschien wat provocerend werkt.
Dat gebeurt elk jaar rond die datum.quote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:17 schreef Che_ het volgende:
[..]
Dat laatste slaat nergens op. Waarom nu? Dit heeft geen betrekking op de totale bevolking. Dit soort 'rechten' waar ze voor demonstreren komen nog niet eens voor in de meest 'democratische' landen, waarom nu even een slaatje slaan uit de protesten?
omdat het kan en omdat het mag, er is nog "ergens" de illusie van een vrij land blijkbaarquote:Op zaterdag 29 juni 2013 22:17 schreef Che_ het volgende:
[..]
Dat laatste slaat nergens op. Waarom nu? Dit heeft geen betrekking op de totale bevolking. Dit soort 'rechten' waar ze voor demonstreren komen nog niet eens voor in de meest 'democratische' landen, waarom nu even een slaatje slaan uit de protesten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |