Ik heb het niet eens over het huishouden gehad hoorquote:Op donderdag 27 juni 2013 13:01 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Nee dat zie je verkeerd. Jij bent gewoon slecht in begrijpend lezen.
Een man die alles betaalt maar een vrouw die verder niet het huishouden doet is helemaal niet ouderwets. Dat is gewoon een kwestie van wel de lusten willen maar niet de lasten.
Bijna iedereen legt je uit dat er helemaal niks mis is met de man die alles betaalt en dus de lasten op zich neemt. Een vrouw moet in zo'n geval echter niet alleen de lusten willen, maar ook gewoon lekker ouderwets het huishouden doen, etc.
Grouponquote:Op donderdag 27 juni 2013 13:04 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ok, dat is wel sad op een eerste date.Of een Groupon-actie.
Jezus, gewoon een cappuccino drinken in een espressobarretje, zo moeilijk is het niet en je bent dan ook niet meteen failliet als je veel datet.
Je kan natuurlijk ook gewoon thuis of bij de meid thuis afspreken, kan ook gezellig zijnquote:Op donderdag 27 juni 2013 13:04 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ok, dat is wel sad op een eerste date.Of een Groupon-actie.
Jezus, gewoon een cappuccino drinken in een espressobarretje, zo moeilijk is het niet en je bent dan ook niet meteen failliet als je veel datet.
onderdanig zijn als man zijndequote:Op donderdag 27 juni 2013 13:02 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Klopt, dan ben ben je meteen een onderdrukt mens.Vind het zelf leuk om deuren open te houden en jassen aan te nemen. Maar goed, gentlemen zijn blijkbaar mietjes die over zich heen laten lopen.
Ik heb al erg lang een 'chimeid' dus die zorgen heb ik niet meer. Verder ook nog nooit gehoord dat ik er raar bij zat dus dat zal allemaal wel loslopen. En daar zal ze het verder ook mee moeten doen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:03 schreef amenth het volgende:
[..]
hahaha ja jou niet maar die chimeid gaan dat niet diggen a mattie kan je beter niet doen
Daar hebben we een dappere vrijwilliger voor nodig. Ik brul het hier overigens ook maar ik heb ook steevast eerste dates betaald zonder er wat van te zeggenquote:Op donderdag 27 juni 2013 13:03 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Lijkt me wel wat voor een experiment. Hebben we toevallig een vrijwilliger op het forum die het met meerdere 'wel-lusten-geen-lasten-vrouwen' wil uitproberen om hun reactie te polsen?
Zijn er echt vrouwen die in een auto blijven zitten wachten tot de man naar de andere kant loopt en van buiten hun deur opendoet, in plaats van dat gewoon zelf van binnenuit te doen?quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:00 schreef snakelady het volgende:
Zo hou ik er ook van als hij de deur voor me open maakt, mijn stoel aanschuift en mijn jas aangeeft, en mijn jas aangeeft
Heb ik ook eens gedaan, maar dat was op de derde date.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:05 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook gewoon thuis of bij de meid thuis afspreken, kan ook gezellig zijn
Is dit nou emancipatie?quote:Op donderdag 27 juni 2013 12:45 schreef Gwniemand het volgende:
Ik vind dat het normaal dat de man de eerste date voor zijn rekening neemt, daarna betaal ik wel altijd mee.
Niks mis mee. Het is gewoon een rolverdeling binnen de relatie. Iedereen is gelijkwaardig, maar niemand is gelijk. Natuurlijk doet elk lid van de relatie andere dingen. Stel dat er iets zwaars getild moet worden, dan zegt de man toch ook niet: "ja jij bent gelijkwaardig dus til maar zelf".quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:00 schreef snakelady het volgende:
Om eerlijk te zijn heb ik nog nooit betaald voor een eerste date.
Maar ik hou dan ook stiekem wel van de ouderwetse man/vrouw rollen.
Zo hou ik er ook van als hij de deur voor me open maakt, mijn stoel aanschuift en mijn jas aangeeft, en dan zorg ik dat zijn eten klaar staat als hij thuis komt uit zijn werk en dat zijn bier/wijn/cola/water/whatever koud klaar staat en het huis schoon is.
Maar ja, dat mag je tegenwoordig als vrouw niet meer zeggen.
Toch houden mannen het wel lang bij me vol en heeft er nog nooit eentje me gedumpt.quote:
Ervaringsdeskunidge hier, het wordt meteen geassocieerd met "en dan verwacht je zeker mij te neuken"-gedachtengang.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:05 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook gewoon thuis of bij de meid thuis afspreken, kan ook gezellig zijn
Dat onderdanig noemen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:05 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
onderdanig zijn als man zijndeheb je ooit weleens gehoord van het fenomeen "untermensch"?
Natuurlijk hou je van die ouderwetse verdeling man/vrouw, dat is nu eenmaal zo..quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:00 schreef snakelady het volgende:
Om eerlijk te zijn heb ik nog nooit betaald voor een eerste date.
Maar ik hou dan ook stiekem wel van de ouderwetse man/vrouw rollen.
Zo hou ik er ook van als hij de deur voor me open maakt, mijn stoel aanschuift en mijn jas aangeeft, en dan zorg ik dat zijn eten klaar staat als hij thuis komt uit zijn werk en dat zijn bier/wijn/cola/water/whatever koud klaar staat en het huis schoon is.
Maar ja, dat mag je tegenwoordig als vrouw niet meer zeggen.
Ze moet dan ook jou uitnodigen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:06 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ervaringsdeskunidge hier, het wordt meteen geassocieerd met "en dan verwacht je zeker mij te neuken"-gedachtengang.
Dat is ook waarom anderen jou probeerde uit te leggen dat het dus afhankelijk is van enkele andere factoren of jouw klacht gegrond of ongegrond is.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:04 schreef Gwniemand het volgende:
[..]
Ik heb het niet eens over het huishouden gehad hoor.
Maar goed, ik kook en doe ook het huishouden en ja ik studeer en werk er ook nog bij.
Kan ook op de eerste datequote:Op donderdag 27 juni 2013 13:06 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Heb ik ook eens gedaan, maar dat was op de derde date.Samen gekookt, want liefde gaat door de maag.
Sowieso hoor je in het beginstadium de leiding te nemen en 'ouderwets' te doen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:07 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Natuurlijk hou je van die ouderwetse verdeling man/vrouw, dat is nu eenmaal zo..
Door de eerste date bv te betalen houdt de man de controle, dat is wat veel fokkers niet snappen
Zoiezo, het is jou huis. Dus jou regels.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:06 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ervaringsdeskunidge hier, het wordt meteen geassocieerd met "en dan verwacht je zeker mij te neuken"-gedachtengang.
Een gentleman is alles behalve onderdanig.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:05 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
onderdanig zijn als man zijndeheb je ooit weleens gehoord van het fenomeen "untermensch"?
Los van alles, chicks diggen dat ook gewoon. Als je als een onzekere pussy overkomt worden ze niet nat van je.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:08 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Sowieso hoor je in het beginstadium de leiding te nemen en 'ouderwets' te doen.
Wijn. Heel veel wijn.quote:Op donderdag 27 juni 2013 13:09 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Precies, en seks is altijd een optie.. ligt aan hoe de avond verloopt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |