*Vaagjunior loopt stage in Lelystadquote:
weer terug geven aan het ijselmeerquote:
Lelystadquote:
Wat hebben die laatste 2 met Lelystad te makenquote:
Jouw UIquote:Op woensdag 26 juni 2013 14:53 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
Wat hebben die laatste 2 met Lelystad te maken
Wat voor tieves provincie is Limboland danquote:Op woensdag 26 juni 2013 14:59 schreef penny-wise het volgende:
[..]
En dan vooral Almere..
Mijn god, wat een pauperstad zeg
Niets aan de hand, doorlopen dus.quote:Overigens krijgen Lelystedelingen die hard hun best hebben gedaan om hun stad te promoten het geld niet cash in de hand. De 1000 euro mag alleen in Lelystad zelf worden uitgegeven in overleg met de gemeente.
best mooi, vooral het stuk tussen maastricht en akenquote:Op woensdag 26 juni 2013 15:00 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
Wat voor tieves provincie is Limboland dan![]()
![]()
Net zulke grafgebieden als Lelystadquote:Op woensdag 26 juni 2013 14:53 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
Wat hebben die laatste 2 met Lelystad te maken
Heb je ook paupersteden idd, maar ik woon er niet gelukkig...quote:Op woensdag 26 juni 2013 15:00 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
Wat voor tieves provincie is Limboland dan![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |