quote:Op dinsdag 2 juli 2013 12:43 schreef Kiwisoep het volgende:
Hihi mignonne. Misschien zijn het die moeke-kilo's
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
opgegravenquote:Op dinsdag 2 juli 2013 12:47 schreef Kiwisoep het volgende:
Begrijp wat je bedoelt ja! Haha dus jij hoorde ook bij de zonder-enkels club?!
Jup, hoofdligging, op de foto volledig ingedaald en placenta aan de achterkant.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:22 schreef Kiwisoep het volgende:
Mignonne, jouw baby lag wel in hoofdligging op de foto toch? Je bent niet zo vierkant haha
Je hoeft geen marathon meer te lopen toch? dus lekker aan de teenslippers.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:25 schreef Kiwisoep het volgende:
Nou inderdaad. Dat is echt mijn gelukkie. Ik loop vanaf half april op slippers haha, nu sonds een week of 6 kunnen mijn birkenstocks niet meer aan, zelfs niet met extra gaatjes in de bandjes. Nu aan de echte teenslippers dus
Tja de kans is hier altijd aanwezig dat er wel 1tje op staat met 3 stuks in huis. En aangezien deze mee zwangert vindt hij dat hij ook op de foto moet.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:32 schreef Mabawa. het volgende:
FR! Je katEn je bol is wel te zien hoor!
KiwiIk heb helaas ook al vocht (altijd snel) maar gelukkig nog niet zoals op die laatste foto. Ik heb zo'n hekel aan dat gevoel.
Neuh dat kun je niet per se zien maar ik had bij nummer 2 een placenta die 2 x zo groot was, en aan de voorwand lag, en een kind wat flink zwaarder was. Had het idee dat je buik dan sneller voorover helt ofzo. Tel mn buikspieren erbij op die aan gort waren geholpen door nummer 1 en mn buik bij nr 2 was dus best wat groterquote:Op dinsdag 2 juli 2013 13:52 schreef Kiwisoep het volgende:
Haha mabawa maak je borst maar nat. Hoop dat de ergste hitte na mijn baby komt, als de hitte tenminste komt
Lamb ook een vierkante buik gehad?
Mignonne ik vind je voor 37 dan nog best bescheiden. Als ik die van mij van vorige week ernaast zie! Maar ligging kan een hoop doen denk. En jij benoemt ligging vd placenta, kun je dat ook bij iemand zien, nee toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Suusz op 02-07-2013 16:51:02 ]
Sorry... Ik heb er spijt van en zal het nooit meer doen!!quote:Op dinsdag 2 juli 2013 16:07 schreef Kiwisoep het volgende:
@hilzillah, sst! Wilde je nog een verjaardagsbaby of nietHaha maar heb idd een extra zak vocht hangen waar normaal ooit knokkel zat.
die rooie is ook gewoon best wel dik. Sowieso zwangeren ze allemaal mee want ze hebben last van haarballen. Ik moet ze nog even leren dat ze moetenquote:Op dinsdag 2 juli 2013 15:36 schreef Hilzillah het volgende:
Kiwi!! Je voeten! Oh my word! Je hebt een eigen barbapappa onder aan je been!
En FR met een duidelijke bol!En een meezwangerende rooie!
Oh haha, nog even aangepast. Anders gaat het wel heel snel jaquote:Op dinsdag 2 juli 2013 16:07 schreef Kiwisoep het volgende:
@hilzillah, sst! Wilde je nog een verjaardagsbaby of nietHaha maar heb idd een extra zak vocht hangen waar normaal ooit knokkel zat.
Suusz jouw weken gaan hard hihi. In 1 dag een week en een dag vooruit. Maar inderdaad verschil in buik zo op de fotos. Ik dacht ook dat mijn foto bij 37 groter leek. Maar echt een mooie bol heb je! Bij jou is ie meer bol als bij mij!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sjakie ♥ 10-7-10
Japie ♥ 4-2-14
quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:10 schreef DJMomo het volgende:
[..]
nee, daarom diemorgen nog maar al 9w!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |