Line upquote:De eerste editie van Best Kept Secret festival vindt plaats op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 juni 2013 op evenemententerrein van Event Centre Beekse Bergen in Hilvarenbeek.
Best Kept Secret festival focust 100% op muziek, met een sterke, scherpe line-up waar grotere namen worden afgewisseld door veel nieuwe ontdekkingen uit indie, folk, hiphop, dubstep, rock, electronica of een mix van stijlen. Het fraaie festivalterrein met bos, strand, zwemwater, nabijgelegen bungalowpark en camping, het uitstekende eten en drinken dragen bij aan ons doel: jouw ideale festival.
Nope, wel twee bagels gisteren. Maar misschien heb ik ook wel een buikgriepje.quote:Op zondag 23 juni 2013 18:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
MaJo, heb je de couscous gegeten? Die scheen wel bij meer man verkeerd te zijn gevallen.
Ah tof, had ik ook heen gewild! Net als Kurt Ville, Portishead en Sigur Ros, baal echt dat ik thuis benquote:
Oei, dat wordt een minder goede recensie van Atzegod.quote:Op zondag 23 juni 2013 20:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat een kutgeluid en irritant pratend publiek.
Vaka, Inni en gobbledigook bedoel je dan? Want van die drie leek me alleen inni een kansje.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:39 schreef TheVulture het volgende:
Sigur Ros
De lichten gingen aan dus ik heb toch geen toegift gemist he
Wel apart dat ze hun grootste hits niet speelden
Ik hoopte op Inni inderdaadquote:Op zondag 23 juni 2013 23:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Vaka, Inni en gobbledigook bedoel je dan? Want van die drie leek me alleen inni een kansje.
Eigenlijk buiten olsen alle ouwe nummers wel gehoord die ik verwachtte.
quote:Op zondag 23 juni 2013 20:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat een kutgeluid en irritant pratend publiek.
Ik herken me in beide helemaaaaal niet. Portishead was fantastisch en had geen last van het publiek.quote:
ik ben erdoor weggegaan. Al dat Duits/Engels en Vlaams gelul om me heen, ik werd er niet goed van. en ja idd geen Nederlanders gehoord.. beetje jammer, want wat we gezien hebben was erg lekker. Suuns was briljant en Portishead de kers erbovenop.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:17 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
[..]
Ik herken me in beide helemaaaaal niet. Portishead was fantastisch en had geen last van het publiek.
Bij Sigur Rós stonden we helaas gewoon te ver weg, mensen waren vooral het festival aan het doornemen en het geluid was ook lang niet alles meer. Kon het ze niet kwalijk meer nemen.
http://3voor12.vpro.nl/ni(...)KS13-Portishead.htmlquote:Op zondag 23 juni 2013 23:41 schreef ranja het volgende:
Suuns vond ik echt niet veel aan, niet mijn stijl. Heb het ongeveer 30 minuten, inclusief regenbui, volgehouden en toen wat anders gaan doen.
Maar man wat was Portishead goed.... van alledrie de albums een aantal nummers gespeeld, echt niks op aan te merken. De gewaardeerde 3voor12 recensent zal toch wel een 10 geven neem ik aan?
Volgens mij duurde het zelfs stiekem 10 minuten langer dan gepland stond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |